X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko fajnie,ze mieliscie okazje wyjsc tylko we dwoje :) odkad pojawia sie dziecko to niestety w wiekszosci przypadkow oddalamy sie od partnerów :/ wydaje mi sie, ze Twoje obawy sa niepotrzebne ;) Nelka wyglada na dziecko, ktore poradzi sobie w kazdej sytuacji :)

    Mauysia najatrudniej jest zaczac ale skoro wczoraj sie juz przemoglas to teraz pojdzie juz gładko i ani sie obejrzysz a znikniesz :P

    Blondi co to za wrozbe sie robi na roczek? Wybor oczywiscie prawidłowy bo kasa to musi byc, ale nie znam takiego czegos :) tesciowa spoko widze hehe

    Dzieki dziewczyny za mile slowa :* wiedzialam, ze mozna na Was liczyc jak sie czlowiek chce trochę dowartościować :D

    Aga ja tez mialam ucisk na zoladek, nie pamietam dokladnie kiedy to bylo, ale bylo i dupobiodro tez :) gratuluje syna w takim razie :)

    Kiti widze ze jakis objaw ciazy jest, wiec spoko :) przespisz wiekszosc ciazy to Ci szybciej zleci :P

    Gocha dobrze, ze @ juz odpuscila <3 sadzisz ze odmlodnialam, dzieki ☆

    Martyna witaj. Z tego comi wiadomo to salfazi  jest ok i conajmniej 500 wit. C dziennie. Bylo cos jeszcze, ale to chyba Fedra wie...

    Tez jestem ciekawa co tam u Strazaczki bo rano zerkalam na wykres i byl :/

    A ja dzisiaj jakos w biegu bo Amelka dzis jakas marudna była i najlepiej jak sie przy Niej jest caly czas i spania tez malo. Teraz wlasnie sie usypiamy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 20:15

    kiti, Strażaczka90, aisa, AGA 30, Selena, mauysia, Blondi22, anka_a lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka.....Nie martcie się mam jakieś plamienia lekkie nieudostępnianiem bo wkurzały mnie nie które komenty;D dobranoc
    Ide we środe do gina
    Dodi ale Wy śliczne:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 20:57

    Dodi, Blondi22, Kaja, anka_a lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strazaczka no to nic przesadzonego- trzymam kciukole za dwie kreseczki

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Synek mojej przyjaciółki wybrał różaniec, a później nitkę więc ona stwierdziła, że będzie szył habity dla zakonników :P

    Aga gratuluję synka :)

    Martyna witamina C 1000mg i E 500mg ;)

    Strażaczko no to czekamy do jutra, trzymam kciuki ;)

    A ja wczoraj narzekałam na brak wrażeń i jak na zawołanie siostra cioteczna mojego męża zadzwoniła żeby przyjechać, bo samochód nie może jej odpalić, więc pojechaliśmy pomogliśmy jej, ona odjechała a my się zakopaliśmy w błocie :D Na szczęście wrócili i nam pomogli :)

    Dodi lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi wrote:
    Plemniczko fajnie,ze mieliscie okazje wyjsc tylko we dwoje :) odkad pojawia sie dziecko to niestety w wiekszosci przypadkow oddalamy sie od partnerów :/ wydaje mi sie, ze Twoje obawy sa niepotrzebne ;) Nelka wyglada na dziecko, ktore poradzi sobie w kazdej sytuacji :)

    Mauysia najatrudniej jest zaczac ale skoro wczoraj sie juz przemoglas to teraz pojdzie juz gładko i ani sie obejrzysz a znikniesz :P

    Blondi co to za wrozbe sie robi na roczek? Wybor oczywiscie prawidłowy bo kasa to musi byc, ale nie znam takiego czegos :) tesciowa spoko widze hehe

    Dzieki dziewczyny za mile slowa :* wiedzialam, ze mozna na Was liczyc jak sie czlowiek chce trochę dowartościować :D

    Aga ja tez mialam ucisk na zoladek, nie pamietam dokladnie kiedy to bylo, ale bylo i dupobiodro tez :) gratuluje syna w takim razie :)

    Kiti widze ze jakis objaw ciazy jest, wiec spoko :) przespisz wiekszosc ciazy to Ci szybciej zleci :P

    Gocha dobrze, ze @ juz odpuscila <3 sadzisz ze odmlodnialam, dzieki ☆

    Martyna witaj. Z tego comi wiadomo to salfazi  jest ok i conajmniej 500 wit. C dziennie. Bylo cos jeszcze, ale to chyba Fedra wie...

    Tez jestem ciekawa co tam u Strazaczki bo rano zerkalam na wykres i byl :/

    A ja dzisiaj jakos w biegu bo Amelka dzis jakas marudna była i najlepiej jak sie przy Niej jest caly czas i spania tez malo. Teraz wlasnie sie usypiamy...
    takie tam przesądy ze to co wybierze dziecko to taka bedzie mialo droge zyciowa czyl niby Iza nie powinna zaznac biedy

    Dodi lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Witam :)

    Synek mojej przyjaciółki wybrał różaniec, a później nitkę więc ona stwierdziła, że będzie szył habity dla zakonników :P

    Aga gratuluję synka :)

    Martyna witamina C 1000mg i E 500mg ;)

    Strażaczko no to czekamy do jutra, trzymam kciuki ;)

    A ja wczoraj narzekałam na brak wrażeń i jak na zawołanie siostra cioteczna mojego męża zadzwoniła żeby przyjechać, bo samochód nie może jej odpalić, więc pojechaliśmy pomogliśmy jej, ona odjechała a my się zakopaliśmy w błocie :D Na szczęście wrócili i nam pomogli :)
    rozaniec oznacza spokojne zycie a nici to daje sie dziewczynkom do wyboru he

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    I jestem z moim synem.;)
    Jednak syn będzie rośnie jak dąb ma już 660 gr . Wygląda na zdrowego i obrócił się główką w dół.;)
    no no kawal chlopaka rosnie ;)

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja niezła akcja heh ;)


    a ja tez musze do gina sie zapisac bo juz mnie wkurzaja te nieregularne @ osttani raz mialam 2 grudnia i do tej pory cisza. a juz myslalam ze po ciazy mi sie unormowalo

    a.png
    a.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o tych wróżbach na roczek tylko słyszałam, ale nigdy nie wiedziałam co do czego dołożyć :P

    A ja wam powiem, że u mnie jak na razie @ przychodzi w miarę regularnie, czasem miałam cykle 40 dniowe, a teraz przeważnie 30,32, ale nie chcę zapeszać i zauważyłam, że zmieniło się to odkąd zaczęłam ćwiczyć. Zobaczymy jak dalej będzie :)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy Fedra z Natalką wyjdą dziś do domu

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dzis owu :) czuje ze tym razem sie uda :) tylko jak na zlosc zlapalo mnie przeziebienie. Nie wiem czy mieszac inne specyfiki z PROXEEDEM bo on ma składniki takie jak: L-Karnityna, Acetyl-L-Karnityna, Cynk, Selen, Kwas foliowy, Koenzym Q10, Witamina B12 i Witamina C. Jeszcze maż mial jakas bakterie w nasieniu wiec dostal na to antybiotyk.

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe ciekawe pati :) mam nadzieje ze wyjda

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a ja do gin juz sie zapisalam tylko 2 miesiace musze czekac zreszta jak zawsze na nfz

    a.png
    a.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    no a ja do gin juz sie zapisalam tylko 2 miesiace musze czekac zreszta jak zawsze na nfz

    Ja trochę krócej bo miesiąc, to jest jakaś porażka...

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu dziś taka cisza ? Gdzie się wszystkie podziałyście ?

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka ,a co tam sie u ciebie kochana dzieje ,ze az swój wykres zablokowalas ehhh dawaj do nas i gina kiedy masz ????

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy Fedra juz w domku

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy któraś z Was była może na wystawie lego w Warszawie bo planuje się z córką wybrać i nie wiem czy warto czy może szkoda czasu

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądacie może ten program o in vitro ?

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • jusiakp Autorytet
    Postów: 656 989

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zwariowałam bo chyba mam zwidy. 3-go stycznia ostatni stosunek ( dodam, że przez cały cykl grudniowy się staraliśmy ), okres miałam dostać 13-go stycznia, dwa dni przed zrobiłam test i był negatyw, w tym samym dniu dostałam brązowe plamienia, a po dwóch dniach planowo okres,typowy, normalny jak zawsze, ale dla pewności zrobiłam test-negatyw. Jakiś tydzień po skończonej miesiączce dopadły mnie mega mdłości w nocy, dobiegłam do toalety i nagle przeszlo, na drugi dzień spokój, potem kolejna noc znów to samo i wczoraj cały dzień przeleżałam z mdłościami (nie wymiotami), senna mega byłam i jestem nadal, wcisnęłam w siebie kanapke z rana i teraz fryty i pomyślałam, kurcze może to ciąża jednak, tyle się słyszy,że kobitki mają "okres" na początku ciąży, ale żeby mnie to spotkało.. hmmm już mam Synka i z nim takich akcji nie było, po prostu nie dostałam miesiączki i już, ciąża była. Dodaje foto testu zrobionego przed chwilą.

    out.php?t=940008_cam01721.jpg

    jusiakp
    ug376iye25kbbp0p.png
‹‹ 5791 5792 5793 5794 5795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ