X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cisza cisza pewnie dzieciaki w kosc daja tak jak moj Nikus :)

    Fedra Nalka slodziutenka :) widzialam na fb

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi wrote:
    Witaj Selenko ;)
    Niemozliwie sie tu cicho zrobilo, jak nigdy..
    Co tam u Was nowego? Jak Kacperek? Chrypka minela?
    Minęła na szczęście :) konsultowaliśmy z pediatra telefonicznie :) kazała wapno dawać :) i przeszło :) a jutro mamy zaległe szczepienie :) babcia z Kacperkiem idzie :) oby był dzielny :) no i wreszcie po długiej przerwie mamy kolejnego ząbka ): i już kolejny jest blisko ;)
    Ogólnie Kacperek jest mega żywym dzieckiem ;) wszędzie go pełno ;) a najwięcej tam gdzie nie wolno.. uwielbia wtykać paluchy do kontaktów ;) a ostatnio nawet próbował karmić świnke w ścianie chrupkiem :P a no i straszne nerwus z niego i wszystko wymusza płaczem..a mamusia ma za miękkie serce i mu zawsze ulega..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:09

    Blondi22, Dodi, patrycja, aisa lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) no naprawde pustki tu

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Minęła na szczęście :) konsultowaliśmy z pediatra telefonicznie :) kazała wapno dawać :) i przeszło :) a jutro mamy zaległe szczepienie :) babcia z Kacperkiem idzie :) oby był dzielny :) no i wreszcie po długiej przerwie mamy kolejnego ząbka ): i już kolejny jest blisko ;)
    Ogólnie Kacperek jest mega żywym dzieckiem ;) wszędzie go pełno ;) a najwięcej tam gdzie nie wolno.. uwielbia wtykać paluchy do kontaktów ;) a ostatnio nawet próbował karmić świnke w ścianie chrupkiem :P a no i straszne nerwus z niego i wszystko wymusza płaczem..a mamusia ma za miękkie serce i mu zawsze ulega..

    Super, ze takie zywotne dziecko z Kacperka :) dobrze, ze nie rozwinelo sie to w zadne inne chorobsko i mam nadzieje, ze jutrzejsze szczepienie mlodzian dzielnie zniesie ;) na mamusie synus znalazl sposob jak widac i pewnie zalapal ze z Toba wszystko zalatwi :)

    My bylysmy dzis u gastro ale narazie kazala byc spokojnym, obserwowac, gluten wprowadzimy z powrotem w 10 miesiacu, kolejna wizyta za 2 miesiace a z wynikow wywnioskowala ze Amelka mogla przechodzic infekcje rota i nasza pediatra tego nie wiedziała hmmm....?

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie

    ja z niusem mamy kolejneo zabka ale nameczyla sie mała o 5 rano z krzykiem wstala a ostatnio przez dwa dni krewka troche leciala z tego miejsca

    aisa, Kaja, AGA 30, patrycja, magdzia26, kiti, plemniczka, Dodi lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello
    Blondi no super
    ja takich newsów nie mam :-) jak skończy 18 to wtedy napisze newsa ,ze zęby mamy sesese

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza jak makiem czyżby była akcja Nowa Fasolka ???????? :-?

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien doberek :)

    cisza widze

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuski co dawaliscie zeby dzidzior zrobil kupe- moj Nikus biedak sie meczy 3 dzien bo wprowadzilam mu gerberka bo kazano nam - dalam mu marchewke i dynie no i nie robi kupy. Kupilam mu sliwki suszone i dzisiaj mu dalam bo babeczka z rehabilitacji mowila zeby mu kupic
    woda przegotowana nic nie pomogla

    i czy normalne jest ze jak wprowadze cos nowego to kupa zmienila kolor , bedzie bardziej smierdzaca i rzadziej bedzie sie wyproznial?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 11:43

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry lasencje :)

    A ja od wczoraj piorę i piorę i piorę i dziś piorę i prasuje i prasuję ciuszki od Małego :) Ależ on tego ma że chyba nie obchodzi tego normalnie :)
    Też bym chciała mieć taką pełną szafę :)

    U nas same śluby 10 kwietnia mój brat 25 maja Wafla brat a ja normalnie z brzuchem albo krótko po porodzie będę :) Więc nie potańczę i nie popiję no chyba ze soczku :) :)

    Gratulacje zębów :)
    Ja dziś na badaniach byłam kolejka taka że na dworze godzinę w kolejce stałam i nie przeszkadzało nikomu że ja w ciaży jestem :/

    Wiosno-jesienno-zimowa pogoda za oknem raz leje raz wieje raz śniegiem sypnie to epidemie grypy panują :/

    Cisza tu że ho ho !!!

    Miłego dzionka :)

    Ps. 30 tc już leci :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 11:45

    Blondi22, Selena, magdzia26, kiti, sylwia1985, Dodi, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    mamuski co dawaliscie zeby dzidzior zrobil kupe- moj Nikus biedak sie meczy 3 dzien bo wprowadzilam mu gerberka bo kazano nam - dalam mu marchewke i dynie no i nie robi kupy. Kupilam mu sliwki suszone i dzisiaj mu dalam bo babeczka z rehabilitacji mowila zeby mu kupic
    woda przegotowana nic nie pomogla

    i czy normalne jest ze jak wprowadze cos nowego to kupa zmienila kolor , bedzie bardziej smierdzaca i rzadziej bedzie sie wyproznial?
    to zalezy od dziecka moja jadła nowosci i je wszystko i robi 3kupy dziennie
    śliwki suszone sa dobre i powinny pomoc i masowanie brzuszka
    np moj kuba jak był malutki to robil co kilka dni kupki i to nic nie przeszkadzało

    a.png
    a.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Selenko super, że chrypki nie ma już :) Cięzko jest czegoś dziecku odmówić, jak je się tak bardzo kocha :)

    Dodi dobrze, że u lekarza wszystko ok :)

    Blondi gratuluję kolejnego ząbka :)

    Aga 30 tydzień, ale to leci, nim się obejrzysz mały będzie już z wami :) A ja na wesele wybieram się w lipcu ;)

    Fedra a jak tam u was ?

    Strażaczko czemu lajkujesz, a nic nie piszesz ?

    Gocha ty też już dawno nic nie pisałaś.

    Aisko a ty jak tam ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 12:15

    Selena, AGA 30, Blondi22, Dodi, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a ile tej marchewki dałaś? To normalne ze jak wprowadzasz nowe pokarmy to kupka zmienia kolor i zapach. Na problem z kupka polecam kilka łyżeczek soku jablkowego są takie z hippa np.

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi gratulujemy zabka :)
    No Agus to niedługo juz przywitamy Wafelka :)

    AGA 30, Blondi22, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Blondi gratulujemy zabka :)
    No Agus to niedługo juz przywitamy Wafelka :)


    A no jeszcze troszkę i będzie Wafelek z nami :) Juz się doczekać nie umię :)

    kiti, patrycja, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Sylwia a ile tej marchewki dałaś? To normalne ze jak wprowadzasz nowe pokarmy to kupka zmienia kolor i zapach. Na problem z kupka polecam kilka łyżeczek soku jablkowego są takie z hippa np.
    magdzia malutko doslownie kilka lyzeczk- taki maly sloiczek z gerberka ma na 2 dni daje 2 razy dziennie w malej ilosci bo tak mi kazano- a ty wprowadzilas juz cos?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc :)

    Sylwia no jak juz dziecko zaczyna jesc rozne rzeczy to kolory kupek będą różniste :) nawet w ciapki :p , a na zrobienie kupki polecam podac z pół czopka glicerynowego on ma za zadanie wlasnie uwolnic zalegające kupy) mozna tez próbowac z soczkiem jablkowym, śliwkowym, przepajaniem wodą, ale jesli nic z tych rzeczy nie podziala to ten czopek powinien pomóc.

    Blondi gratuluje ząbka :)

    Dodi to dobrze ze lekarz póki co kaze sie nie martwic, u tak malych dzieci wszystko moze minąć z wiekiem.

    Aga ale ta twoja ciąża biegnie jakby na wyścigach byla :) no i u was w przychodni nie mają pierwszenstwa ciezarne? ja nigdy nie stalam w kolejce na badania.

    Kaja nie martw sie, jeszcze młody ma czas na ząbka :) mojej przyjaciółki synek tez ma 10 miesiecy a zebów ani widu ani słychu.

    Selenka ech jakbym o mojej malej czytala, tez wszedzie pcha te swoje rączki, zawsze najbardziej niebezpieczne miejsca znajdzie...

    U nas dobrze. Zakonczylam moje studia podyplomowe, jeszcze musze troche pochodzic na praktyki. Kupilismy drugą spacerówke malej i taka jestem z niej zadowolona! jest lekka, zwinna, sklada sie jednym kliknięciem, do bagaznika bez rozkladania na czesci wchodzi, no cud miód i malina ;) . Moje dziecie strasznie absorbujące sie zrobilo i nieznośna jest, strasznie szybko sie denerwuje. Najgorzej na spacerach bo za ręke nie chce chodzic, na smyczce tez juz nie, ale zeby chociaz szla za mną to tez nie, zawsze w drugą strone idzie, i zadne nawoływanie nie pomaga, nawet sie nie odwraca za mną. Ech.


    Blondi22, AGA 30, Selena, zbikowa, Dodi, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Plemniczko a jakiej firmy ta spacerówka ? bo tez planujemy zakup.. i nie wiemy na co się zdecydować...

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my dzis bylysmy z Izka w bibliotece bo tam prowadza zajecia dla maluchów i Izie bardzo sie podobało ;) chociarz była najmłodsza bo wszystkie dzieci milay tak po 2- 2,5 roku ;)



    my mamy spacerówke MILLY MALY JOKER i tez świetna lekka i miesci sie do auta

    Selena, Dodi, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Niestety Was nie nadrobię wpadłam tylko napisać ze żyjemy choć ja jestem już wyczerpana walczymy z kolkami i innymi rzeczami przez co zapominam nawet zjeść lub iść do wc zrobić siku...

    Tak wiec pozdrawiam serdecznie jak tylko będę mieć więcej siły to wpadnę buziaki :*

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 5818 5819 5820 5821 5822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ