X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Wiesz Aisko teraz klinika może uda się to będzie ciąża i wtedy po porodzie dopiero by się pojechało. ;)
    Taką wersje zdarzeń to ja lubię ;D

    Fedra, patrycja lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoria teorią, u mnie na połówkowym się sprawdzało choć tu się inna teoria potwierdziła, że jak chłopak będzie to mówią a jak dziewczynka to nie powiedzą... Taki dziwny motyw 8)

    Ja obstawiam że będzie chłopak u Żbików i tym razem teoria się nie sprawdzi.

    Fedra, kiti, patrycja lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    No to mi dalyscie do myślenia. Ktoś jeszcze ma jakieś typy, czy babeczka, czy chłopak? Przyjmuje zakłady co tam rośnie ;)


    Obstawiam synka :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Robaczki

    aisa, patrycja lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki!

    pisałam chyba do Was kilka dni temu jak Aiska pisała o serniku. I ku..a skasowałam to co napisałam przez przypadek i już nie miałam ochoty siedzieć i pisać bo był dosyc długi.
    Ale dziś się streszczę :)


    Pisałam już wtedy, że u Żbiczka obstawiam faceta-bo widziałam fotkę z Olą na fb i zero jakichkolwiek zmian na buźce :) wiec facet jak sie patrzy będzie!!!

    Olu fajnie, ze się pojawiłaś :)

    Aga znajdziecie jeszcze mieszkanie i zapewne lepsze od tego co było :)

    Fedruś nie wierzę, ze Ty już jesteś tyle w ciąży- tak szybko leci ta Twoja ciąża :)

    Pati wszystkiego najlepszego na Nowej drodze życia :) i oby jak najszybciej minał ci ten rok i wrócisz choć na krótko do PL. Ale życzę Ci jednak żebyś zaciążyła i posiedziała tam dłużej :)

    Sylwuś Witaj :)

    Koczku super, ze imprezka się udała :)

    Aisko- ja tez mam taką teorię jak Ty odnośnie płci, że jak facet to mówią a jak laska to się cykają do końca z płcią i raz mówia to a raz to albo, ze na 90 % dziewczynka.

    Kajuś pozdrawiam :)

    Magdziu-przykro mi :(. Ale chyba jednak lepiej, ze tak się stało jak miałoby się dzieciątko chore urodzić...

    I tu opowiem Wam historię mojej siostry ciotecznej która była w 18 tyg. ciąży...6 sierpnia mieliśmy wesele u mojego brata ciotecznego- ja bylam 5 sierpnia w piątek w domu weselnym i pomagałam kucharkom w przygotowywaniu potraw. I zadzwoniła moja mama i mówi, ze ciocia dzwoniła, że siostra ma martwe dziecko :(.Zamarłam...:(. Mama mówi,że ciocia płacze, świat im się załamał...bo ich starsza córka jest 6 lat po ślubie i nie mają dzieci, a ta młodsza(choć jeszcze panna) postanowila postarac się z narzeczonym przed ślubem i wyobraźcie sobie, że na równiutki rok przed własnym ślubem trafiła do szpitala z tą martwą ciążą - 5 sierpnia :(. Nikt od nich z rodziny nie chciał przyjść na wesele, ale potem wszyscy im tłumaczyli i przyszli pomimo iż tamta leżała w szpitalu i czekała na poród martwego dzieciątka. Po tygodniu leżenia w szpitalu urodziła to dziecko- po wielu lekach i kroplówkach na wywołanie. Ale lekarze jej powiedzieli, że lepiej sie stalo, że dziecko teraz umarło niż np. miałoby umrzeć zaraz po porodzie czy być chore. Dlatego siostra podobno tak bardzo tego nie przeżyla bo lekarze jej wytłumaczyli, że jednak tak lepiej...Wiadomo żal i smutek pozostał...Ale nie ona jedna i nie ostatnia. W czasie jej pobytu w szpitalu-małym powiatowym-dziennie po 4 takie dziewczyny przychodziły.jak nie we wczesniejszej to troche większej ciąży. To straszne, ale to natura tak wszystko stworzyła i naturalna selekcja w przyrodzie musi być.
    Madziu wiem, że Ci ciężko, ale głowka do góry- Pan Bóg napewno obdarzy Cię jeszcze niejednym dzieciątkiem :)

    Buziaki dla wszystkich :)

    Fedra, magdzia26, patrycja, AGA 30 lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, przykro mi z Twej straty :*

    Żbiczku gratuluje dobrych wieści. Obalam teorie, że dziewczynki wstydliwe :) mój Tymuś krył interes piętami do 17tc. Później wynik amniopunkcji juz na 100% potwierdził chłopca :) A na koniec przesąd - dziecko bedzie podobne do tego, w kogo zapatrzy sie ciężarna :) Ja chyba oczu od m nie odrywałam, bo Tymuś to jego replika

    Aguś współczuję z mieszkaniem :/ my znaleźliśmy super ofertę kupna domu (choc myślimy o tym za trzy lata, ale jak sie trafiła okazja, to kredyt i brać!). Umówiliśmy się obejrzeć. Zajeżdżamy, okolica może być, dzialka pięknie zagospodarowana, domek nówka z zewnątrz nam się super podoba. Napaleni jak szczerbaci na suchary wchodzimy do środka i zonk! Dom sprzedany :/ wrrrrrrr i to komu? Wujkowi m :( jak zobaczyłam środek, wykonanie... Jeszcze bardziej sie wkur*iłam. No godzinę wcześniej!!!

    Fedra lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj przyjechały kabiny prysznicowe i wanna płytki w jednej łazience prawie skonczone...pięknie to wygląda :P jestem w nich zakochana chyba na początku będę w tej swej lazieneczce spała :D

    kiti, Fedra, aisa, patrycja, Kaja, AGA 30 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiek był na początku kopią mojej siostry, później babci a teraz podobny jest do mojej mamy ;)
    A Młoda jest podobna do Jasia i tu by się przesąd sprawdzał bo dużo się na Niego patrzyłam w ciąży ;)
    Ale wydaje mi się że Młoda idzie w rodzinę M. Zobaczymy...

    Fedra, kiti, AGA 30 lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra, szkoda że nie wyszło z domem :/ Trochę dupa sprzedający bo jak miał jeszcze Was umówionych na oglądanie to mógł zaczekać z decyzją o sprzedaży aż wszyscy, którzy byli umówieni obejrzą dom. Być może niczego by to nie zmieniło, ale tak by było sprawiedliwie i bardziej fair. Panuje zasada kto pierwszy ten lepszy w sumie. No szkoda.

    Nam się też inny dom wcześniej podobał w tej miejscowości w której mieszkamy, ale nas przelicytowali. Osiągnęliśmy cenę którą chcieliśmy dać za ten dom, oni dali więcej a my już nie chcieliśmy. Ale za kilka miesięcy kupiliśmy dom, w którym obecnie mieszkamy a tamten robił by się już za mały dla nas.

    Fedra, kiti, Kaja, AGA 30 lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień

    Magdzia, to musisz sypialnie też pięknie urządzić żeby chciało się wyjść z super łazienki do super sypialni :D
    Jednak na łóżku wygodniej spać, chyba że łóżko się wstawi do łazienki :P :D

    Kopciuszek, nie ma to jak niechcący skasować długaśnego posta 8)

    Fedra lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisko w łazience duuuuzzzza wanna :P

    patrycja, aisa, Fedra, kiti, Kaja lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa z tym kupowaniem ja pamiętam jak jeszcze wynajmowalam mieszkanie w Warszawie i coś fajnego upolowalam jak mnie wkurzalo jak ktoś mnie wyprzedził a co dopiero z kupnem :/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :D

    Wczoraj o 18 dotarliśmy do domu. Jechaliśmy zapakowani jak cyganie :P Podróż minęła całkiem dobrze ;)

    Pozwólcie, że jeszcze nie poodnoszę się do waszych postów, bo dużo pracy w domku jest, ale od poniedziałku będę z wami na bieżąco ;)

    Miłego dnia :*

    Fedra, kiti, aisa, Kaja, magdzia26, AGA 30 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey

    Libra cześć
    Pati super ,że już bezpiecznie w domu!!!
    Madzia zazdraszczam takiego etapu w budowie !!!!
    Kopciuszek część słonko
    Aga jeszcze znajdziesz dom marzeń
    Libra ubić wuja za to chamstwo
    Aisa witam
    Fedra jak tam i Natka????

    patrycja, Fedra, aisa, AGA 30 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry
    Melduje że juz 6 dzień bez wymiotów choc mdłości sa nadal ale za to przyszło dziwne zmęczenie i ból w plecach ehh zawsze coś...
    I nieogarnięta jestem jakby mi ktoś mózg wyłączył :/

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalony w niedzielę! !!!!

    Fedra super że porcelana już nie calowana ;-) a zmęczenie to norma :-) później będzie znacznie gorzej z dwójką ;-) sesese ale kochana jak organizacyjnie czyli Logistycznie jak to mówi mój ogarniesz jesteś Wygrana :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra oooo to już 12 tc oj będzie akcja porodowka może Tym razem nie zapomnisz dac relacji na Live ;-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj byliśmy pierwszy raz z Kajtkiem nad Jeziorem ale chlopina się dotlenil spał tam cały dzień hihi a Marcel jak szalał że hohoho wyjść nie chciał z wody!!!!!

    patrycja, aisa, AGA 30 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jak tam Nowa rola żona ;-)

    patrycja lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Fedra dobrze, że wymiotów już nie ma :)

    Kaja to jest stara/nowa rola zmieniło się to, że teraz jest po bożemu :D

    Kaja, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
‹‹ 6251 6252 6253 6254 6255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ