X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywny watek przyszlych mam :)
Odpowiedz

pozytywny watek przyszlych mam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 robiłam innych nie mieli raczej wątpliwy jest, muszę poczekać jeszcze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(


    A ja sobie dzisiaj od czapy zrobiłam jeszcze jeden test bo mi został hi hi :)

    Nie z porannego moczu po herbatkach sniadaniach itd i dwie tłuste krechy więc chyba maluszek ma się dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! :) co niektore moga mnie kojarzyc z innych watkow :)
    Moge sie dolaczyc do tego pozytywnego watku??
    Sussana ja na tel niestety nie widzialam kreski ale na komputerze juz tak! trzymam kciuki aby to bylo to!!

    My w tym cyklu podchodzimy do IUI i mamy juz wiekszosc badan porobibonych ale musze jeszcze zrobic badanie z wymazu z szyjki na chlamydie i biocenoze... tyle ze moja @ robi mnie w ciula i mam dzis 8 dc a jeszcze plamilam... musze dzis smsa do gina napisac co mam zrobic bo w sobote mamy wizyte juz... heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Witam!! :) co niektore moga mnie kojarzyc z innych watkow :)
    Moge sie dolaczyc do tego pozytywnego watku??
    Sussana ja na tel niestety nie widzialam kreski ale na komputerze juz tak! trzymam kciuki aby to bylo to!!

    My w tym cyklu podchodzimy do IUI i mamy juz wiekszosc badan porobibonych ale musze jeszcze zrobic badanie z wymazu z szyjki na chlamydie i biocenoze... tyle ze moja @ robi mnie w ciula i mam dzis 8 dc a jeszcze plamilam... musze dzis smsa do gina napisac co mam zrobic bo w sobote mamy wizyte juz... heh
    Wydaje mi się, że w tym czasie powinna być kreska jakoś widoczna...eh

    O proszę! No no to teraz wam się na pewno uda !!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla to trzymamy kciuki mocno :)

    Susanne nie trać nadziei jeszcze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jak widzę kreskę co mam zrobić? Do psychiatry...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna a ktory to dpo?? moze idz na bete?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do psychiatry:) . Iść na bete :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ostatnio beta nie skończyła się dla mnie dobrze, powinnam poczekać do czwartku, zobaczyć czy coś tam jest i wtedy. No 13 dpo więc słabizna jak na ten dpo..chociaż to moje widzimisie że 13 dpo bo nie miałam usg

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    :(


    A ja sobie dzisiaj od czapy zrobiłam jeszcze jeden test bo mi został hi hi :)
    Tez dzis zrobilam. U mnie 13dpo i jak w poprzednich ciazach byl wtedy bladzioch, to teraz fajne krechy.

    Susanna - to tylko cierpliwosc w Twoim przypadku. Czasem lepiej poczekac niz bete robic - zmarnowana kasa, a @ przybedzie.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Tez dzis zrobilam. U mnie 13dpo i jak w poprzednich ciazach byl wtedy bladzioch, to teraz fajne krechy.

    Susanna - to tylko cierpliwosc w Twoim przypadku. Czasem lepiej poczekac niz bete robic - zmarnowana kasa, a @ przybedzie.

    No zobaczymy

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna spokojnie poczekaj jeszcze 3 -4 dni. Okresu nie bedzie ,zrob kolejny test. I sie nie stresuj. Mi w jednej ciazy test pokazal 3dni po @ blada kreske ,a w kolejnej 6dni przed@ wiec to zalezy od wieku ciazy,moze pozniej owulacje mialas albo u ciebie ten hormon wolniej przyrasta

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Susanna spokojnie poczekaj jeszcze 3 -4 dni. Okresu nie bedzie ,zrob kolejny test. I sie nie stresuj. Mi w jednej ciazy test pokazal 3dni po @ blada kreske ,a w kolejnej 6dni przed@ wiec to zalezy od wieku ciazy,moze pozniej owulacje mialas albo u ciebie ten hormon wolniej przyrasta
    No byłam na becie :)
    Wiecie jak to jest, wstawi się zdjęcie cienia cienia kilka dziewczyn potwierdzi, ja widzę, a potem klops, tak też może być, ale same się wzajemnie nakręcamy.... Teraz już sama zwątpiłam
    Tak naprawdę nie wiem czy 12 dc czy później była owu bo bazuję tylko na swoich bólach owu nie byłam na usg w tym cyklu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w kazdym badz razie daj znać :*


    ja głupia mówie umyje samochód niech maż nie mówi ze tylko leze i pachne :/ naszarpałam się jak głupia teraz mnie brzuch boli.
    no i po co ja się mordowałam to nie wiem. auto teraz i tak jest mega zmazane :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    w kazdym badz razie daj znać :*


    ja głupia mówie umyje samochód niech maż nie mówi ze tylko leze i pachne :/ naszarpałam się jak głupia teraz mnie brzuch boli.
    no i po co ja się mordowałam to nie wiem. auto teraz i tak jest mega zmazane :D
    Podobno brzuch może boleć po wysiłku ale nie powinnaś tak się zamęczać :D na myjnie, umyje za Ciebie :D Trzeba szukać alternatyw

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No byłam na becie :)
    Wiecie jak to jest, wstawi się zdjęcie cienia cienia kilka dziewczyn potwierdzi, ja widzę, a potem klops, tak też może być, ale same się wzajemnie nakręcamy.... Teraz już sama zwątpiłam
    Tak naprawdę nie wiem czy 12 dc czy później była owu bo bazuję tylko na swoich bólach owu nie byłam na usg w tym cyklu...
    Jeżeli była druga kreska i ja widziałaś na kilku testach, to raczej nie przypadek. Czekamy cierpliwie na wynik.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    w kazdym badz razie daj znać :*


    ja głupia mówie umyje samochód niech maż nie mówi ze tylko leze i pachne :/ naszarpałam się jak głupia teraz mnie brzuch boli.
    no i po co ja się mordowałam to nie wiem. auto teraz i tak jest mega zmazane :D
    Czy ty jesteś poważna? Skarbie! Ja nie mówię, że masz leżeć i pachnieć, ale mogłaś sobie zaszkodzić. Mycie auta to dość ciężkie zadanie. Uważaj na siebie.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Podobno brzuch może boleć po wysiłku ale nie powinnaś tak się zamęczać :D na myjnie, umyje za Ciebie :D Trzeba szukać alternatyw
    No wiem, ale ja chciałam być taka samodzielna :D i tak w sobotę przed zajęciami pojade na myjnie bo takie zmazane to auto :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Czy ty jesteś poważna? Skarbie! Ja nie mówię, że masz leżeć i pachnieć, ale mogłaś sobie zaszkodzić. Mycie auta to dość ciężkie zadanie. Uważaj na siebie.
    no właśnie nie pomyslałam. już się opamiętałam :)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No wiem, ale ja chciałam być taka samodzielna :D i tak w sobotę przed zajęciami pojade na myjnie bo takie zmazane to auto :D :D
    I bardzo dobrze. Nie możesz się teraz tak forsować.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ