X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Tak, pewnie jak ogólnie mam podwyższoną, to w pochwie też. Trochę jednak prawie 39 stopni mnie wystraszyło. Śluz mam kremowy, lepki, nezzapachowy, dużo go, ale nie czuję dyskomfortu, więc chyba to nie infekcja - nigdy nie miałam trudno mi porównywać.

    Wiem, wiem, że szyjkę o tej samej porze itp ale ja już prawie nie sprawdzam. W owulacji miałam dość nisko w porównaniu do tego, że teraz jej nie mogę znaleźć. No nic, czas pokaże, oby to nie była żadna infekcja :)

    Dzięki San za odpowiedz :)
    No oby nie, wiadomo ze infrkche nie sa mile widziane.

    Oda_33 lubi tę wiadomość

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :D trzeba mieć pecha :D znalazłam jakąś przychodnię na nfz-ginekolog, bo chciałam z kimś innym skonsultować wyniki, bo moja stara ginekolog mówi żebym styczniu przyszła (po roku starań) wtedy się przyjrzymy mnie i mężowi, a ja przebadałam 3 hormony na własną rekę otóż mówie Pani że ja pierwszy raz i obojętne do kogo, na co ona mówi nazwisko mojej ginekolożki :D

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny :D trzeba mieć pecha :D znalazłam jakąś przychodnię na nfz-ginekolog, bo chciałam z kimś innym skonsultować wyniki, bo moja stara ginekolog mówi żebym styczniu przyszła (po roku starań) wtedy się przyjrzymy mnie i mężowi, a ja przebadałam 3 hormony na własną rekę otóż mówie Pani że ja pierwszy raz i obojętne do kogo, na co ona mówi nazwisko mojej ginekolożki :D
    Hehe;) no to rzeczywiscie trafilas ;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sciagam muzykę di samochodu na podroz i juz nie mam pomyslow;) podrzuccue cos;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi i co, poszłaś do niej? ;-)

    SanKwt nie wiem czego słuchasz. My w podróży mamy cały przekrój, szczególnie, że mąż lubi ciężkie brzmienia. Też jestesmy nałogowcami jeżeli chodzi o kupowanie płyt, więc my zawsze płyty słuchamy, wiec jeden wykonawca przez jakas godzine ;D

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieee ;) zapytałam czy ktoś jest jeszcze inny :) "no ale Pani mówiła że do obojętnie kogo" :) no i się musiałam tłumaczyć ;p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    MalaMi i co, poszłaś do niej? ;-)

    SanKwt nie wiem czego słuchasz. My w podróży mamy cały przekrój, szczególnie, że mąż lubi ciężkie brzmienia. Też jestesmy nałogowcami jeżeli chodzi o kupowanie płyt, więc my zawsze płyty słuchamy, wiec jeden wykonawca przez jakas godzine ;D
    My słuchamy roznie to co wpadnie w ucho. Ale ciezkie brzmienia raczej odpadaja;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak MałaMI po wizycie? :-)

    Najlepiej jakieś najnowsze przeboje sobie nagrać, albo zlepek piosenek nawet sprzed lat. Ja uwielbiam śpiewać w podróży dlatego wybierm głównie kawałki które dobrze znam ;-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero idę 24.08 :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo śpiewać ja też uwielbiam :D a mąż wtedy się ze mnie smieje ;p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też z przymrużeniem oka na to parzy :D

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny kupiłam Olej z wiesiołka Oeparol czytałam, że różnie bierzecie ale większość tylko do owu też taki mam zamiar, ale od kiedy? od początku cyklu? czy już teraz mam brać? w zasadzie to kilka dni zostało do @...

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spinka_86 wrote:
    hej dziewczyny kupiłam Olej z wiesiołka Oeparol czytałam, że różnie bierzecie ale większość tylko do owu też taki mam zamiar, ale od kiedy? od początku cyklu? czy już teraz mam brać? w zasadzie to kilka dni zostało do @...
    Ja bralam od 1 dc do 14 dc . Lepiej zaczac od poaczatku cyklu tak na wszelki wypadek;)

    Spinka_86 lubi tę wiadomość

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za ifno. Mam tylko nadzieję, że zamówiony termometr przyjdzie na czas :P brzuch już mnie pobolewa wg. planowanego terminu @ 21.07 ale cykle mam różnie (29-30-31) ale w granicach normy.

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zaopatrzę na następny cykl. Moja gin chyba zmieniła urlop :/ miało jej nie być 2 tyg lipca drugie, a patrze teraz 2 tyg pierwsze sierpnia :/ Mam mieć monitoring koło 7go. Muszę znaleźć kogoś w zastępstwie. Wiem, że monitoring może zrobić mi ktoś inny ale miałam sporo pytań do mojej gin i będę musiała poczekać.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do gina 1 sierpnia się rejestruje na wrzesień będzie jazda bo to pierwsza wizyta i mam obawy, że dostanę opieprz... :/

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spinka_86 wrote:
    ja do gina 1 sierpnia się rejestruje na wrzesień będzie jazda bo to pierwsza wizyta i mam obawy, że dostanę opieprz... :/
    Ale jak pierwsza ? Pierwszy raz w zyciu idziesz do ginekologa? Mysle ze gin nie bedzie prawil Ci kazan.. Twoje zdrowie Twoja sorawa.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Ale jak pierwsza ? Pierwszy raz w zyciu idziesz do ginekologa? Mysle ze gin nie bedzie prawil Ci kazan.. Twoje zdrowie Twoja sorawa.
    no pierwszy raz :( od początku roku próbuję się zarejestrować ale rejestracja jest tylko pierwszego każdego miesiąca albo przegapiłam termin albo zamknięta była poradnia albo jak się udało dodzwonić to nie było już numerków z powodu sierpniowego urlopu... zawsze coś :/ teraz powiedziałam, że dzwonię do oporu z samego rana, a żeby nie zapomnieć to mam przypomnienie w tel ustawione :D
    Niby moje życie moja sprawa ale jednak zdaje sobie sprawę, że trzeba było kontrolnie pójść przynajmniej jak skończyłam 25 lat dla samej cytologii... teraz mimo że od pierwszej @ jest wszystko w porządku i długości cyklu i objawy standardowe w normie to i tak stres jest...

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 20 lipca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spinka_86 wrote:
    no pierwszy raz :( od początku roku próbuję się zarejestrować ale rejestracja jest tylko pierwszego każdego miesiąca albo przegapiłam termin albo zamknięta była poradnia albo jak się udało dodzwonić to nie było już numerków z powodu sierpniowego urlopu... zawsze coś :/ teraz powiedziałam, że dzwonię do oporu z samego rana, a żeby nie zapomnieć to mam przypomnienie w tel ustawione :D
    Niby moje życie moja sprawa ale jednak zdaje sobie sprawę, że trzeba było kontrolnie pójść przynajmniej jak skończyłam 25 lat dla samej cytologii... teraz mimo że od pierwszej @ jest wszystko w porządku i długości cyklu i objawy standardowe w normie to i tak stres jest...
    U mnie znow zawsze na wixytr wypada mi @ mam nie regularne @ i nie moge sie tak umowic zeby zrobic cytologie.
    Ale rok temu robilam wiec nie tak zle.
    Jednak powinnas sie zbadac jak wspolzyjesz. Ja pierwszy raz u gina bylam jak mialam 17 lat , zbadaj sie koniecznie..
    Naoewno jak powiesz ze starasz sie o dziecko bedzue kazal zrobic cytologie i usg pochwy bo to podstawa

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 20 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa skasowalo mi taaaakiego posta!! Jak bede na kompie odpisze jeszcze raz

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ