X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 września 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik moje przeczucie nie myliło mnie, tylko ja nie mam żadnych dolegliwości nic nawet piersi w ogóle nie bola tylko brzuch typowo na @. Na dodatek jestem mocno przeziębiona :(

    age.png
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 23 września 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka gratuluję!:)

    Mnie niestety dzisiejszy test po raz kolejny doprowadził do płaczu , ale cieszę się Twoimi dwoma kreskami:)

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 września 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel przykro mi bardzo wiem co czujesz :(

    age.png
  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 23 września 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka gratulacje :-)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 września 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka gratulacje! Mnie tez sie wydawalo ze jestem przeziębiona a to tak tylko organizm zareagował na ciążę. Po dniu spodziewanego okresu przeszło jak reka odjal :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 września 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Welonka gratuluję!:)

    Mnie niestety dzisiejszy test po raz kolejny doprowadził do płaczu , ale cieszę się Twoimi dwoma kreskami:)
    Przytulam przykro mi następny cykl będzie twój :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 23 września 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonkaaaa gratulacje ;* teraz to dużo dużo zdrówka dla Ciebie i fasoliny :* dbaj o Was !! ;) Erastel wiem co czujesz :( ale musimy być dzielne i zasuwać do przodu w walce o dzidziusia :*
    Dzisiaj ostatni dzień z dupkiem i czekam na @ ... cykl mi się wydłużył, ale zobaczymy do ilu dni ... na razie nie mam objawów nadchodzącej małpy... moż tylko delikatny ból sutków i kilka krostek na brodzie i to wszystko... śluz przy podcieraniu mam przezroczysty i wręcz wodnisty.... sama już nie wiem co i jak...


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 23 września 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) zobaczymy po badaniach męża i po wizycie u Endokrynologa co to ze mną będzie;) Aga widzisz, a ja mam już kilka dni pełen pakiet objawów @, dziś się tak źle czuje, że znowu rano miałam przytulanko z toaletą i ciągle mi niedobrze.

    Ja to bym chciała żeby już żadna z nas @ nie miała:)

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 23 września 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jednak ciąża a test po prostu zrobiłaś za wcześnie??? wiem, że stres, nerwy, @ powodują wymioty, ale znowu wylądować w objęciach wc .. ;/ mam nadzieję, że to nie objawy @ :*
    Tak sobie myślę, że jak nie dostane w ciągu tych najbliższych 10-14 dniu okresu (wykluczając oczywiście ciążę) to o czym to może świadczyć?? bo naprawdę w ogóle nie czuję się jakby miało mnie zaraz zalać morze czerwone .... w poprzednich cyklach mimo wszystko miałam jakies dolegiwości a teraz jestem totalnie w kropce ;/


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 23 września 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie że jakbym miala pecherz przeziebiony , ciagle mnie kuje, cala noc mialam laskotanie w brzuchu, brzuch stal sie wrazliwy na dotyk ( gumka w dresach doprowadza mnie do szalu), a od dwoch dni strasznie sikam, dzisiaj w nocy wstawalam dea razy, w wcale duzo na noc nie pilam. A to dopiero 5 dzien z dupkiem boje sie co bedzie dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2017, 09:48

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 23 września 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka moje gratulacje! Bardzo sie cieszę :-)
    Anuska niestety to moze być tylko wywolane dupkiem. Tez tak mialam poprzednio, a tym razem dopiero w ostatnich dniach branianzaczely bolec mnie sutki, potem piersi. Wczoraj zaczelo podbrzusze mnie pobolewac.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 23 września 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    A może jednak ciąża a test po prostu zrobiłaś za wcześnie??? wiem, że stres, nerwy, @ powodują wymioty, ale znowu wylądować w objęciach wc .. ;/ mam nadzieję, że to nie objawy @ :*
    Tak sobie myślę, że jak nie dostane w ciągu tych najbliższych 10-14 dniu okresu (wykluczając oczywiście ciążę) to o czym to może świadczyć?? bo naprawdę w ogóle nie czuję się jakby miało mnie zaraz zalać morze czerwone .... w poprzednich cyklach mimo wszystko miałam jakies dolegiwości a teraz jestem totalnie w kropce ;/

    Kurczę, ja akurat się na tym nie znam jeśli chodzi o branie lekow ,ale cykle bywają różne. Czasami @przychodzi tak niespodziewanie, bo jej nie czuć. Więc może tym razem u Ciebie tak właśnie będzie? No chyba, że nie przyjdzie wcale:)
    A u mnie nie liczę na cuda, ostatnie 2cykle podczas okresu też wyemitowałam i czułam się paskudnie więc pewnie teraz będzie podobnie i mam już początki objawow:/

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Biedroneczka94 Przyjaciółka
    Postów: 71 54

    Wysłany: 23 września 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka moje gratulacje! Tak cos czułam <3 Teraz rośnijcie zdrowo i dbaj o siebie ;) Piersi mnie tez nie bolały dopiero w 5 tygodniu ciąży zaczęły mnie bolec i bolą do teraz. Mój M nawet ich dotknąć nie może :D ale sie cieszę nawet nie masz pojęcia :*

  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 23 września 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Welonka moje gratulacje! Bardzo sie cieszę :-)
    Anuska niestety to moze być tylko wywolane dupkiem. Tez tak mialam poprzednio, a tym razem dopiero w ostatnich dniach branianzaczely bolec mnie sutki, potem piersi. Wczoraj zaczelo podbrzusze mnie pobolewac.

    Domyślam sie że to skutki uboczne, na nic innego nie licze, wiecie czego sie boje testu, ktory mam zrobic za tydzień, gin po ostatniej wizycie powiedziala ze wszystko w porzadku, i jak przepisywala mi leki to mowila ile mam brac test i dalej brac, tak jak by byla przekonana ze w tym cyklu sie uda, i ja złapalam sie jej slów. A w dodatku ovu zaczynala mi sie w rocznice mojej ukochanej babci, która zawsze się mna opiekowala i nawet jak jej zabraklo to kiedy mialam problemy to zawsze czulam jej wsparcie, może to jakis zbnak. Te hormony powoduja ze sie rozklejam emocjonalnie.

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 23 września 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weeeeeloooonkaaaaa❤❤❤❤❤❤!!!
    Wspaniala wiadomosc;) bardzo bardzo soe cieszę;) teraz zycze duuuzo zdrowka i nudnej ciazy , nie daj sie zaciagnac do pracy bo tyle sie staralas !! Zanies niedludo l4 jak tylko lekarz potwierdzi:**

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 23 września 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Welonka gratuluję!:)

    Mnie niestety dzisiejszy test po raz kolejny doprowadził do płaczu , ale cieszę się Twoimi dwoma kreskami:)
    Glowa do gory;* nie smutamy;* uda sie za miesiac;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 23 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od rana boli dzisiaj głowa:/ Chce juz zeby @ przyszla mogla znowu dzialac i dolaczyc do dziewczyn. Denerwuje mnie ta bezczynnosc i czekanie. Jak u Was weekend?
    Oda jeszcze sie nie odzywała czy przelecial mi jej post gdzies?

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 23 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak czekanie na @ to naprawde denerwujace . Gacka jesli Cie to pocieszy to mnie tez boli;)
    Ja sobote spedzam w lozku zeby jutro w pracy lepiej sie czuc.
    No wlasnie Oda sie nie odezwala jeszcze . Oda wracaj!;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 23 września 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wolny weekend, ale idziemy dzisiaj na 80tke babci K. zastanawiam sie wlasnie co jej kupic, a jutro do mojej siostrzenicy tez na urodziny. W poniedzialek jedziemy na szkolenie z pracy na dwa dni. Takze ile bede mogla leniuchowac przez weekend to wszystko mam zamiar wykorzystać.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 23 września 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojej babci na 70 urodziny kupilam piekna dwustronna narzute na łóżko .
    Moja babcia lubi obrusy , firanki narzuty koce itp , wiec jesli babcia lubi tego typu prezenty to mysle ze fajna opcja.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ