X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się i Te, którym się udało po dwóch latach działań
Odpowiedz

Starające się i Te, którym się udało po dwóch latach działań

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 20 listopada 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamusiek!
    Każdej z nas się uda ,tylko trzeba czasu.

    Ja właśnie dojrzałam ,do zrobienia przerwy,bo zmieniam pracę ,a w nowej wiadomo,że od razu nie wyskoczę z brzuchem.Więc powodzenia Wam wszystkim i mam nadzieję ,że niedługo wrócę z szczęśliwymi wieściami ,bo z tego co sie często czyta to jeżeli ktoś odpuszcza to się udaje!
    Pozdrawiam !

    Elinn, bea, Inga lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Gratulacje dla nowych mamusiek!
    Każdej z nas się uda ,tylko trzeba czasu.

    Ja właśnie dojrzałam ,do zrobienia przerwy,bo zmieniam pracę ,a w nowej wiadomo,że od razu nie wyskoczę z brzuchem.Więc powodzenia Wam wszystkim i mam nadzieję ,że niedługo wrócę z szczęśliwymi wieściami ,bo z tego co sie często czyta to jeżeli ktoś odpuszcza to się udaje!
    Pozdrawiam !

    No to witaj w klubie Andzia, ja też odpuszczam. Co ma być, to będzie. Ale będę zaglądać, bo przeżywam każdego kropka jakby był co najmniej mój ;-)

    bea, Andzia33 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ