Odbierz abonament Premium gratis: Sprawdź
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Starające się i Te, którym się udało po dwóch latach działań
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
AUTOR
WIADOMOŚĆ

MisiaMisia
Autorytet
530

Wysłany: 19 listopada 2013, 10:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
kaarolaa napisała:
witam dziewczyny u mnie leci 30 cykl...i to juz mam nadzieje bedzie koncowka niepowodzen, chociaz wiem, ze jesli zajde to i tak bede sie denerwowała bo jak widac mam tez problemy z donoszeniem ciazy...od grudnia, najpozniej stycznia zaczynamy podchodzic do in vitro, bo w naszym przypadku zedne leki, zastrzyki czy inseminacja niestety nie wchodzi w gre...narazie zbieramy cały czas kase, bo ja sie nie kwalifikuje do in vitro refundowanego :(

wierze jednak, ze szybko nam sie uda i juz wiosna bedziemy sie cieszyli z naszej fasolki :)

Dlaczego inseminacja, zastrzyki i leki nie wchodzą w rachubę?

MisiaMisia

Andzia33
Autorytet
3967

Wysłany: 20 listopada 2013, 17:58
Cytuj | (3) | Zgłoś
Gratulacje dla nowych mamusiek!
Każdej z nas się uda ,tylko trzeba czasu.

Ja właśnie dojrzałam ,do zrobienia przerwy,bo zmieniam pracę ,a w nowej wiadomo,że od razu nie wyskoczę z brzuchem.Więc powodzenia Wam wszystkim i mam nadzieję ,że niedługo wrócę z szczęśliwymi wieściami ,bo z tego co sie często czyta to jeżeli ktoś odpuszcza to się udaje!
Pozdrawiam !

Elinn, bea, Inga lubią tę wiadomość

Andzia33

Elinn
Ekspertka
193

Wysłany: 20 listopada 2013, 21:21
Cytuj | (2) | Zgłoś
Andzia33 napisała:
Gratulacje dla nowych mamusiek!
Każdej z nas się uda ,tylko trzeba czasu.

Ja właśnie dojrzałam ,do zrobienia przerwy,bo zmieniam pracę ,a w nowej wiadomo,że od razu nie wyskoczę z brzuchem.Więc powodzenia Wam wszystkim i mam nadzieję ,że niedługo wrócę z szczęśliwymi wieściami ,bo z tego co sie często czyta to jeżeli ktoś odpuszcza to się udaje!
Pozdrawiam !

No to witaj w klubie Andzia, ja też odpuszczam. Co ma być, to będzie. Ale będę zaglądać, bo przeżywam każdego kropka jakby był co najmniej mój ;-)

bea, Andzia33 lubią tę wiadomość

UTWÓRZ KONTO
Zarejestruj się teraz aby otrzymać 1 miesiąc abonamentu Premium w prezencie.

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail:  Utwórz hasło:
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!

Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do OvuFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK