X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 14 lipca 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Cześć dziewczyny!!! :)

    Powiedzcie mi, które z Was doświadczyły porodu rozwiązanego CC? Ile cc macie za sobą?

    Optymistka. Ja po 2 cc, teraz będzie 3. Zdrowotnie ok, choć mam rozstęp mięśni brzucha, ale nie wiem czy można to łączyć z cc czy po prostu z ciążą. Dzieciaczki nie za duże 3 kg i 3.25 kg, ale porody w 36 i 37 tc.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 14 lipca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa jak fajnie już prenatalne niebawem, jak ten czas leci :) .
    Raju to wam faktycznie nieźle wyszło na jeden roczek fasolka i na drugi roczek fasolka :D super

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 14 lipca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaa,najserdeczniejsze życzenia dla córeczki z okazji roczku :)

    Optymistkaa,ja miałam pierwsze cc,drugi poród był sn,teraz jezeli sie uda zajść w ciąże i nie będzie p/wskazań tez chciałabym sn.
    Moja teściowa miał 4x cc i to z pionowego cięcia,bo to było prawie 40 lat temu.
    wszystkie 4 ciąże donosiła bez problemu,w tym dwa porody były z półtorarocznym odstępem.Lekarz po trzecim cc zabronił im wiecej dzieci ale zaliczyli jeszcze wpadkę,w sumie to dobrze,bo bym męża nie miała ;)
    Chyba wszystko zależy od kondycji blizny i ew.zrostów

    Rybaaaa, Kleopatra lubią tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryba a ten telefon ci się zalała od deszczu ? Próbowałaś wsadzić go w ryż? Tylko baterie wyciągnąć i otworzysz go i wrzucić wszystkie części to ryżu podobno pomaga

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki wakacje wlasnie rozpoczelismy :) ciesze sie ze u nas nie ma zadnych apeli, galowych strojow, kupowania kwiatow i calej tej szopki ktorej ja za zycia szkolnego nie lubilam ;)

    Ide dopakowac rzeczy, za 30 min. odbieramy corcie z przedszkola i odezwe sie z drogi na urlop bo pewnie beda meeeeeeeega korki na autostradzie.

    Rybaaa ale duzy ten juz Twoj czlowieczek <3 i dla corci wszystkoego naj <3

    W ogole fajnie dziewczynki ze ten czas szybko leci i juz coraz w bezpieczniejszym momencie ciazy jestescie :) nie mowie juz o naszych ciezarowkach na polmetku bo to dopiero szok jak zlecialo ;)

    Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie jakie mi tutaj dajecie <3

    Milego dzionka :)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam odebrać wyniki badań genetycznych - dziewczynka. Stwierdzona trisomia chromosomu 13. Termin naszych badań kariotypu na 31 lipca. Nie wiem co dalej, chyba raczej pas ze staraniami :(

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria :( nie wiem czy bym sie zdecydowala na dalsze starania........

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, Aria, strasznie mi przykro. Ale powiedz mi, Kochana, czy to że Twoja córka miała zespół Patau to znaczy, że każde kolejne dziecko będzie go miało czy to tylko ewentualność? Bo nie mogę znaleźć takich informacji.
    Oczywiście, że z wiekiem prawdopodobieństwo anomalii się zwiększa, ale to samo piszą np. o Zespole Downa czy Edwardsa, a takie doświadczenia stają się czasem udziałem całkiem młodych kobiet. Więc wydaje mi się że nie każda Twoja ciąża jest z góry skazana na porażkę, mimo Twoich 40 lat. Myślę że lekarz rzuci jakieś światło na całą sprawę po Waszych badaniach kariotypu.

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Ryba a ten telefon ci się zalała od deszczu ? Próbowałaś wsadzić go w ryż? Tylko baterie wyciągnąć i otworzysz go i wrzucić wszystkie części to ryżu podobno pomaga

    Tak, zalało go w czasie ulewy. Leży w ryżu, tylko go nie za bardzo poza baterią da się rozebrać, ja przynajmniej nie mam sprzętu. Ale już jest lepiej. Dłużej podziała i dopiero miga. Więc schnie. Ciekawe jak długo jeszcze...

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczynki za życzenia, aż uwierzyć nie mogę, że kolejne dziecko przestało być niemowlakiem... :-/
    No tak się udało, że roczki świętowaliśmy w powiększonym składzie ;-) tylko ze starszą to był dopiero początek i tylko my wiedzieliśmy, a teraz już cała rodzinka :-)

    Podwojna, udanego wypoczynku :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór,

    Martwię się bo @ powinnam w środę już dostać a tu piątek i tylko brzuch boli...Zrobiłam nawet test taki z czułością 10.negetywny.
    Czy to może być przez te skłonności do torbieli?
    Czy są jakieś sposoby żeby móc samemu @ wywołać?
    Mieszkam w De i nie lubię wycieczek do gina z moimi dwiema pszczółkami,gdzie muszę się dosłownie tam otwierać.

    Buzki

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 17 lipca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia nie podpowiem, nie mam pojęcia.

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 18 lipca 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co Wy na to????!!!!! :-)

    https://zapodaj.net/8a7e8c5cc0e25.jpg.html

    Hilary, Pysia89, Rybaaaa, Daven, Grochpaproch, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!!!!

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posia i jak sytuacja @ się pojawiła?

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 18 lipca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki.
    Pysia ja nie mam pojęcia

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 18 lipca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia wypij 2 aspiryny forte, te do rozpuszczania w wodzie i weź gorącą kąpiel i już. Ja tak kiedyś zrobiłam jak miałam negatywny test a @ się czaiła i czaiła! Zrobiłam tak wieczorem i następnego dnia rano była @! spróbuj może pomoże :-)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 18 lipca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, @ przyszedł dziś,także juuuupiii tasak się cieszę.
    6 dni zwłoki to nie jeszcze tragedia chyba ale tak czy siak teraz nie wiadomo kiedy powinnam mieć dni płodne i się starać?
    Normalnie mam cykle 29 dni.

    Simon 86 -juz miałam dziś tak zrobić, czemu tak aspiryna właśnie działa,wiesz może?
    Z całego serca gratuluję Ci.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 18 lipca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon ja nigdy o takich sposobach nie slyszlam może to i dobrze:) bo chyba w takim razie nie potrzebowałam.

    A wy co tak cicho siedzicie na wakacjach gdzieś jesteście czy te starsze dają tak w kość? :D

  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 19 lipca 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ