X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśmy rolki zaliczyły tzn dziewczyny :) muszę sobie kupić .. bo regulowane które były na mnie dobre przejęła córka właśnie.

    Patrycjael trzymam kciuki :) .. mi w drugiej ciąży w dniu @ wyszła krecha ale taka mocno blada też.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację dziewczyny, jednak poczekam. Chyba, że trafi się jakaś super propozycja. Mąż też mówi abym poczekała, dobrze mu jak żona w domu:)

    Pari jeździłam za dziecka, teraz kupiłam dzieciakom. Córka nawet szybko załapała, ale syn raczej nie jest typem sportowca:)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas starsza to też nie jeździ tak ..hmm nie wiem jak to określić .. płynnie .. taka spięta mocno...
    młodsza za to szybko załapała.. miała na początku takie 3-kołowe ale nie spasowały jej .. za to w zimie w domu podkradała siostrze ..nie wiem ze 3-4 lata miała i tak właziła w nie i próbowała próbowała ..aż w tych za dużych o kilka numerów zaczęła jeździć .. ale ona to taka nie poddająca się ... jak nie wyjdzie tak.. to wyjdzie inną drogą ..

    ja się zbiieram do spania ... rano trzeba wstać ech

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari hehe no dokładnie mam czego chciałam:p Chociaż dzisiaj już było ok bez mdłości rano. Za to apetyt mam kiepski a przez to że nie jem to słabo mi jest i wtedy jeszcze bardziej nie chce mi się jeść i koło się zamyka :/

    Patrycjaem właśnie w drugiej ciąży miała takie objawy już przed terminem @ że piersi mi strasznie urosły i bolały i siku ciągle chodziłam nawet w nocy. Za to teraz było dziwnie bo piersi dopiero teraz troszkę się zrobiły pełniejsze ale za bardzo nie bolą. Może to dlatego że jeszcze laktacja mi nie ustala po karmieniu córki. Tzn nie tak ze mi ciekło ale jak naciskałam to mleko jeszcze było. Z synem też dopiero po ponad roku mi ustala. No i sikac częściej chodzę ale nie tak ze budzę się w nocy więc wszystkoo takie delikatne z tymi objawami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 20:56

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 28 marca 2017, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba owulki nie doczekam.. Myślałam ze byla z tym skokiem a tu lipa..cos mię cykle pokićkały ostatnio.

    Hilary faktycznie błędne kolo ale staraj się jeść choćby cos lekkiego, choćby jakiś owoc czy cos.. Z głodu też może mocno mdlić.

    A ja sie do pracy zbieram..oby szybko zleciało
    Milego dnia dziewczynki :)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam rolki! Ale od 4lat nie jezdzilam - od zajscia w pierwsza ciaze... nie bylo później kiedy. Teraz na wiosne mialam zaczac, ale w obecnej sytuacji znowu sie przeciąganie...

    Wczoraj bete zrobilam. 115.3
    Jutro powtórka. Jutro 14dpo, a dziś temp w dół... więc różnie może byc...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Wczoraj bete zrobilam. 115.3
    Jutro powtórka. Jutro 14dpo, a dziś temp w dół... więc różnie może byc...
    ejj co to za czarne myśli, wszystko jest w porządku i będzie dobrze :)

    Pari lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie wiem czemu... chyba do mnie jeszcze nie dociera to wszystko :P

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przestań tak myśleć jest dobrze i będzie jeszcze lepiej :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia odgoń czarne myśli, na pewno wszytko będzie wszystko ok. Liczyłaś na kiedy wychodzi Ci termin?

    Karolina a jak u Ciebie sytuacja? Testowałaś?

    Pari wstajesz codziennie o 4? Szacun:) Mi ciężko o 7 wstać, aby dzieci do przedszkola wysłać:)

    Hilary jak się dziś czujesz? Mdłości meczą?

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magada - na 4 grudnia z @.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magada wrote:
    Karolina a jak u Ciebie sytuacja? Testowałaś?
    Tak negatyv, czekam na @ :) już się nie mogę doczekać jak nigdy, chcę szybko zacząć nowy cykl.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia odsun negatywne nastawienie na bok tylko umow się do ginekologa ;)
    Karolina oby kwiecień dał 2 kreseczki

    Ja to na rolkach nigdy się nie nauczyłam jeździć chociaż chciałam. Jednak nie wyszło mi ;)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia no i super :) jutro na pewno urośnie:) i fajnie masz termin niedługo po mnie :) Chociaż ja myślę że urodze na koniec października. W ogóle nie wiem ale w tych kalkulatorach wychodzi mi 17 a w niektórych 10.11

    Karolinams super ze z takim powerem rozpoczyna sz nowy cykl :)

    Magada a dzięki że pytasz :) Rano było średnio. Znowu nie miałam na nic apetytu i przez to mnie zemdliło i z wymiotowalam. Potem jak już zjadłam było ok

    Pari masz rację muszę sobie nagabywac jakiś lekkich przekąsek i owoców żeby cokolwiek podjeść. Ciekawe czy się nie nabawił przez to anemii...



    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam mała jeździłam tylko na wrotkach. Pod koniec gimnazjum skręcił kolano. Potem w liceum 2 razy i teraz muszę uważać. Nie chodzę na rolki, na łyżwy ani na narty ani na trampolinę :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 14:01

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ja już też nie pojeżdżę na rolkach , miałam w zeszłym roku operacje kolana, pozrywałam więzadła boczne, krzyżowe przednie i połamałam łękotkę. Teraz po rekonstrukcji więzadła rok po zabiegu dopiero sprawnie chodzę, dlatego ryzykować juz nigdy nie będę.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Patrycjael Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary to w sumie fajnie, że tak delikatnie z tymi objawami. Chociaz mdłości z tego co czytam męczą Cię niestety.
    U mnie żadnych objawów. Może jakieś lekkie kłucia i ciągnięcia w jajnikach, podbrzuszu. Jutro termin @. Jak rano jej nie będzie to będę testować.
    Pari dzięki za kciuk :)
    Narobilyscie mi ochotę na jazdę na rolkach :) sto lat nie jeździłam! a tak powaznie ostatni raz przed 1 ciążą... Jakoś nie ma kiedy przy dzieciach pojeździć, a oni niechętni do tego sportu. :P nawet nie wiem czy by potrafili, bo jazdę na rowerze wciąż kiepsko opanowali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 14:27

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia co to za czarnowidztwo nonono

    magada .. gdy mam pierwszą zmianę w pracy to tak.. ja też mam problem ze wstaniem.. znaczy z funkcjonowaniem potem do wieczora haha

    karolinams super nastawienie :) hihi tylko pozazdrościć :D

    dzis też miały być rolki no ale sił brak .. mam nadzieję, że mi córy wybaczą bo w sumie obiecałam wczoraj.

    u mnie kolano też nie jest takie jak powinno być.. ale na razie lekarz wstrzymuje się z zabiegiem puki rehabilitacja pomaga

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamamia- będzie dobrze ,chyba naprawdę cie strach obleciał.

    Ja z moimi dziewczynami też na rolkach i łyżwach śmigamy.Moje dziewczyny jeżdziły juz jak 2-3 lat miały .

    karolinams- trzyman kciuki.

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 10 min i do domciu-wtorek odpękany,dobrze że sie rozpogodziło bo rano sie nie było za ciekawie.

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ