X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i zapraszam do wspólnego testowania w styczniu.

    Noworoczne życzenia:
    1.
    2.kaka470 @
    3.
    4.Anulka @
    5.
    6.Mami30 @; Niesia86niemowle.gif
    7.
    8. KarolaFasola @, Klaudiia7@, AnaR @; Princesskaniemowle.gif
    9. Moni91 @; Wszamanka@; Martafniemowle.gif
    10.Gosia1989niemowle.gif, Spioch @, Fruskaniemowle.gif; słoneczkowa mama@; Dobuska @;
    11. Hoppeles @
    12.mi-lejdi @
    13.Zgredek@, Carper@; Mika1987 niemowle.gif, Anet90 niemowle.gif
    14.Ewka90@; Annie1981niemowle.gif ; Anet85@; floreczka @
    15.Dag_Mara@, Pikselka@; Kejsaa niemowle.gif; Ania:)@
    16.Migracja @; Aleksandrazz niemowle.gif, swan @
    17.Nadia83@; Anna Stesia @; zakoconaniemowle.gif; Pchelkaaaniemowle.gif; Schelby niemowle.gif
    18.Meginka; skrzydlata @
    19.Marta95; smegniemowle.gif ; srebrzysta @
    20.evve @; Emily89 @; -Monika-; Aria40 @; theagnes27 niemowle.gif
    21.basilissniemowle.gif; sierpniowe nadzieje; ; Kania85@;
    22.Kimmyniemowle.gif; Lady Savage @; agawera @
    23.Kokardka, Anar @
    24. Madziulla @; anciaa; kiki1916; Kaka470 niemowle.gif; Kawunia niemowle.gif
    25.Fresh Mm@; gosssiagabrysiowa; K01 niemowle.gif
    26.Ktosiowa@; Anusiak5 @
    27.Katiś@; Lola83 niemowle.gif
    28.insulinka@; Nadey@; Uparciuszek niemowle.gif ; existenz; Makowa Panienka niemowle.gif
    29.
    30.Aicha4811 @; Karola - mama Julci i ... ?niemowle.gif
    31. Marciaa @, Lottie



    Legenda
    @ - okres
    niemowle.gif - ciąża



    W styczniu mamy 22 zafasolkowanych mam niemowlak-02.gif




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 20:39

    Migracja, Kamelkowo, Gosia1989, AJA_S, Anna Stesia, Kesjaa, Annie1981, dobuska, gosssiagabrysiowa, anciaa, Anulka0407, Bella_Bella, Kimmy lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lady :) to cos dla mnie bo u mnie nie bedzie grudniowego testowania wiec liczę ze w klinice szybko pojda badania i ze w styczniu bedzie IUI. Daty testowania nie podaje narazie bo nie wiem jak mi @ wypadnie bo ostatni cykl mialam kilka dni dluzszy.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaz wiesz co?? wpisz mnie wstepnie na 24 stycznia. najwyzej date zweryfikuje pod koniec roku jak @ przyjdzie

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madziu, ja też siebie na razie nie wpisuje, bo nie wiem jak w grudniu po tym antybiotyku wyjdzie mi okres. Ale na pewno przyjdzie, lekarz kazał sie wstrzymać z zachodzeniem w ciążę przy tym antybiotyku.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! U mnie wychodzi w polowie stycznia, ale zobaczymy jak okres w grudniu przyjdzie ;)

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;) jak ten czas leci już styczniowa lista :) trzymam kciuki za wszystkie testerki :) STYCZEŃ to dla mnie szczególny miesiąc, bo miesiąc urodzin, ale my wtedy dopiero powtarzamy męskie badania i wizyta u androloga ;)

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Paula i baaasila.

    Baaasila, wpadka czy planowane?

    Paula. lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje mam dopiero koncem grudnia wiec wpadka nie bo jeszcze nie bylo mozliwosci zaciazenia :p takze planujemy pierwsze starania koncem grudnia ;)

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej szybko :) życzę Ci powodzenia :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wszystkich za i przeciw taj wyszlo, ze chcemy dwa dzieciatka szybko ;) nie chce wracac do pracy np na pol roku bo to organizacyjnie wiecej klopotu niz pozytku :/

    Gosia1989, Gagarek lubią tę wiadomość

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez planuje tak szybko drugie dziecko (choc wiadomo najpierw musi w koncu z pierwszym sie udac..). z dwoch powodow. pierwszy taki jak u Baassi a drugi wazniejszy wsumie ze nie moge po pierwszej ciazy pozwolic sie rozwinąc endometriozie bo bede walczyla o drugie tak samo dlugo jak walcze o pierwsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) po dłuższej przerwie ( od sierpnia) w końcu i ja wracam do starań :) Brak ciąży od 2011 roku po drodze biochemiczna. We wrzesniu miałam laparoskopie z histeroskopia ( usunięta wada macicy, ogniska endometriozy i przepchane jajowody). Teraz czekam na @ po visanne i zabieram się z mężem do roboty :) Dzisiaj mija 39 dc i żadnych oznak nadchodzącej @.

    baassiia oj u Ciebie to zapewne raz dwa i pojawią się dwie kreski - długo starałaś się o pierwsze maleństwo?

    Paula czyżbyś wykasowała poprzednie konto? Dobrze Ciebie kojarzę jako Paulette? :)

    Oj ja też bym chciała jedno po drugim ale będę szczęśliwa jak pojawi się tylko jedno. Jakie to dziecko jest przeze mnie i mojego męża wyczekiwane :) Swoją drogą, musze się dowiedzieć czy istnieje coś takiego jak "drzwi otwarte" w domach dziecka - by zobaczyc jak to wszystko wygląda, jakaś taka pogadanka, jakie są etapy itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sia tak paula to Paulette :)
    Ja tez mam endometrioze I wiele osób mi mówi ze jak juz jedna ciąża się szczęśliwie zakończy porodem to potem łatwo zajść w druga ciążę bo endometrioza jest wycùiszona wiec jak ktoś chce drugie dziecko to im szybciej zacznie się starać tym lepiej. Mój gin tez mi to mówił

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla no właśnie ja te ogniska miałam usuwane podczas zabiegu i kiedy powinnam się starać to zatrzymuje mnie brak @. Poczekam jeszcze z tydzień, później dzwonię do lekarza.

    Mój mąż też mówi, że od razu będzie chciał drugie. Zycie samo ułoży scenariusz. Po tylu latach starań będę przeszczesliwa jak zajdę w ciążę w 2017 roku i urodzę zdrowego bąbla :) Każdej z nas tego życzę :)

    baassiia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua wrote:
    Madziulla no właśnie ja te ogniska miałam usuwane podczas zabiegu i kiedy powinnam się starać to zatrzymuje mnie brak @. Poczekam jeszcze z tydzień, później dzwonię do lekarza.

    Mój mąż też mówi, że od razu będzie chciał drugie. Zycie samo ułoży scenariusz. Po tylu latach starań będę przeszczesliwa jak zajdę w ciążę w 2017 roku i urodzę zdrowego bąbla :) Każdej z nas tego życzę :)

    Mi po visanne wróciła @ idealnie po 28 dniach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, a u mnie już 9 dni brak. Jeszcze chwilę poczekam. Wykluczam ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn od 9 dni nie bierzesz visane czy 28 dni nie bierzesz plus ma 9 dni spóźnienia czyli 37 dni temu wzięłas ostatnia tabletkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 18:14

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :0) rozgoście się, życzę każdej z osobna powodzenia :) jak już będzie wiedzieć co i jak z testowaniem styczniowym, to dajcie znać, wpiszę Was na listę.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla haha Wiec tak: ostatnią tabletkę wzięłam w 28 dc. Dzisiaj mam 39 dc, a @ powinnam mieć mniej więcej w 30 dc wiec już +- 9 dni temu powinnam mieć @. Lekarz wspominał, że kolejny może być z opóźnieniem wiec czekam max do piątku.

    Lady jak dostanę @ to będę mniej więcej wiedziała juz kiedy powinnam mieć kolejny w styczniu. Chyba, że po tej laparoskopii wszystko mi się poprzestawia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua @ może się pojawić nawet do 5 tyg po ostatniej tabletce wiec spokojnie ;)

    Jak długo bralas visanne bo ja pół roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 19:04

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ