X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • 89Natka Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 23 lipca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko u mnie to samo... od 4 dni temperatura coraz niższa:-( my też celujemy w dni płodne i nic z tego:-/ co miesiąc rozczarowanie.
    Ale nie martw się uda nam się!
    Przeglądając wykresy ciążowe widać, że trzeba mieć dużo cierpliwości.

    Natka

    Starania od 12.2016

    12.2017- badanie nasienia - morfologia 1%
    04.2018- badanie nasienia - morfologia 2%
    05.2018- pierwsza wizyta w MedArt
    06.2018- sono Hsg -lewy jajnik niedrożny
    08.2018- inseminacja (morfologia 4%)
    12.2018 - inseminacja (morfologia 4%) zakończona pozytywnym testem
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 23 lipca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis biel na tescie wiec czekam na @ :/ jest 14dpo wiec @ dzis albo jutro przylezie. Tak myslalam ze nic z tego znowu

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 lipca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Dziewczyny, beta przyszla - 36.4 (!)
    W poniedzialek powtorze. Nie wierzę, po prostu nie wierzę...
    SZOK... :)))))
    kochana super gratulację:-):-)

    optymistkaaa lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 lipca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka tulę mocno,który to cykl starań u was?PS nie chcący wcisnęłam lubię Twój post
    Idzianna Monia przykro mi z powodu @
    Marlena88 :-(
    u mnie nadal testy wychodzą negatywne,na początku biel od dwóch dni kreseczka jest ale bardzo blada

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 23 lipca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Truskaweczka tulę mocno,który to cykl starań u was?PS nie chcący wcisnęłam lubię Twój post
    Idzianna Monia przykro mi z powodu @
    Marlena88 :-(
    u mnie nadal testy wychodzą negatywne,na początku biel od dwóch dni kreseczka jest ale bardzo blada

    Rene, tylko to juz 14 dpo a test to nordtest o czulosci 10. nawet jest na nim napisane do diagnostyki invitro. A moj glowny wyznacznik nadchodzacej @ tez mnie nie zawodzi- cycki znow przestaly bolec :/ juz sie nie nastawiam. Kolejnego nie bede robic.

    A w ktorym dpo u ciebie pojawila sie kreska nawet blada?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 lipca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Rene, tylko to juz 14 dpo a test to nordtest o czulosci 10. nawet jest na nim napisane do diagnostyki invitro. A moj glowny wyznacznik nadchodzacej @ tez mnie nie zawodzi- cycki znow przestaly bolec :/ juz sie nie nastawiam. Kolejnego nie bede robic.

    A w ktorym dpo u ciebie pojawila sie kreska nawet blada?
    pierwszy test robiłam w 10dpo i wyszła jedna kreska,drugi zrobiłam w 12dpo i wyszły mi dwie z tym ze ta druga była bardzo blada.nie pamiętam jakie to były testy chyba NOVAtest takie biało-rózowe czułość 25

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 23 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie. Mysle ze jak u mnie nie wyszedl 14dpo to juz nie wyjdzie i nie mam co robic sobie nadziei

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Piękna niedziela dziś, korzystamy cała rodziną. Dzieci już wróciły do zdrowia, wreszcie wychodzimy z domu.


    Poza tym hmmm bez zmian, mam ogromne przeczucie, że ciąża jest.. Piersi powiększone - tego jestem pewna. Do te pory piersi były bez zmian, takie same flaczki w każdym dniu cyklu...

    Jagna <3 15.04.2018
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Rene, tylko to juz 14 dpo a test to nordtest o czulosci 10. nawet jest na nim napisane do diagnostyki invitro. A moj glowny wyznacznik nadchodzacej @ tez mnie nie zawodzi- cycki znow przestaly bolec :/ juz sie nie nastawiam. Kolejnego nie bede robic.

    A w ktorym dpo u ciebie pojawila sie kreska nawet blada?
    Na prawie każdym teście jest informacja do diagnostyki in vitro. To znaczy ze służą do użytku zewnętrznego ;) poza organizmem ;) nie do procedur in vitro ;)

    Tak czy inaczej przykro mi ze tym razem się nie udało :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka gratulacje :) niech dzidzia zdrowo rośnie :)

    optymistkaaa lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 23 lipca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    kochana super gratulację:-):-)

    ,,Wykrakałaś" mi ;)

    Rene lubi tę wiadomość

  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 23 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Rene, tylko to juz 14 dpo a test to nordtest o czulosci 10. nawet jest na nim napisane do diagnostyki invitro. A moj glowny wyznacznik nadchodzacej @ tez mnie nie zawodzi- cycki znow przestaly bolec :/ juz sie nie nastawiam. Kolejnego nie bede robic.

    A w ktorym dpo u ciebie pojawila sie kreska nawet blada?
    Marlena może czas u Ciebie na laparoskopię?

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    No wlasnie. Mysle ze jak u mnie nie wyszedl 14dpo to juz nie wyjdzie i nie mam co robic sobie nadziei

    Marlena,

    a jak u Ciebie z immunlogia?

    Pozdr.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Adelcia, mi się marzą bliźniaki :D Trojaczkami też bym nie pogardziła, gdyby miało być bez większych komplikacji :) W ogóle teraz jak widzę podwójny wózek na ulicy, to świruję.
    Kreatorka, 1.5 to całkiem w porządku ("wartości w granicach 1,0 do 1,5 ng/ml mogą być traktowane jako wartość prawidłowa niska"). Wiesz, czy z niskim AMH się coś robi? Leki/suplementy? Czy to jest i już? Bo jeśli coś się z tym robi, to go sobie zbadam, ale jeśli i tak nic, to chyba na razie nie ma po co...

    Mi88, nic mi gin nie powiedziała, że mogę z tym zrobić, tylko zaczęła temat, że jeszcze będziemy próbować naturalnie, a jak nie, to czy jestem gotowa na IUI i IVF...
    także w sumie to mnie najbardziej wtedy przybiło, chociaż oczywiście jakby co, będę na te metody gotowa.
    W internecie wyczytałam, że wit D może poprawiać te wartości, ja zwykle ją w zimie suplementuje przez kilka miesięcy, no bo nie ma słońca, ale teraz to chyba wystarczy jak się będę codziennie na słońce wystawiać i zażywać tych zbawiennych słonecznych kąpieli, dzięki którym wytwarza się witamina D.

    Wszystkim zafasolkowanym gratuluję serdecznie!! :) mam nadzieję, że dobra passa jest zaraźliwa, chcę się od was zarazić dzieckiem!! :D

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka gratulacje :)
    ja jednak poczekam z testem jeszcze parę dni :) miałam robić w poniedziałek, ale to chyba będzie zbyt szybko. Poza tym, dziś mam wrażenie, że jednak nic z tego.. jakaś taka cisza w organizmie.

    optymistkaaa lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla hiperprolaktynemie wyjrytw u Ciebie bo mialas za wysoka prolaktyne po obciazeniu czy ta zwykla bez obciazenia??

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykłą. Po obciążeniu nie miałam robionej. Lekarz ostatnio stwierdził, że mam hiperprolaktynemię czynnościową bo nie wpływa na owulację i nic mi nie zapisał. Rzeczywiście jak robiłam wyniki po nerwowym weekendzie to miałam ponad 40 a ostatnio na spokojnie 29. Ale jakby nie było normy są do 23.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 23 lipca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga nie wiem jak bo mnie jeszcze nie kierowali w tym kierunku.

    Lonia, mialam hsg nic nie wykazalo dlatego lekarz wprowadzil mi teraz tego dupka zobaczyc jak podziala. O laparo nic nie mowil.

    Trudno poczekam jeszcze. Dopiero jeden cykl biore dupka.

    Gratuluje fasolek:)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 385 293

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim przyszlym mamusią :)

    U mnie niestety gości wredna @... Darowałam sobie wczoraj test, bo bol brzucha tylko mnie utwierdził, że i tym razem porażka :(

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Kinga nie wiem jak bo mnie jeszcze nie kierowali w tym kierunku.

    Lonia, mialam hsg nic nie wykazalo dlatego lekarz wprowadzil mi teraz tego dupka zobaczyc jak podziala. O laparo nic nie mowil.

    Trudno poczekam jeszcze. Dopiero jeden cykl biore dupka.

    Gratuluje fasolek:)
    HSG nie daje 100% gwarancji. Mi niby też wyszło na sonohsg, że lewy drożny a na laparoskopii, że oba były niedrożne.
    Zastanów się, ale ja po 1,5 roku starań miałam laparoskopię, a Tobie już 3 lata mija..

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ