X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 22 lipca 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie odzywałam się, bo cały czas w pracy. W czwartek musiałam się zwolnic z pracy bo tak ze mnie, że tak powiem leciało...niby pierwszy dzień okresu, ale nigdy nie miałam aż tak...a wczoraj już mało...brzuch w ogóle nie boli okresowo. We wtorek idę do gina.

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam w ten pochmurny poranek:-)
    trzymam kciuki sierpień musi być nasz:-)
    Cola witaj:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co racja to racja powinni uczyc tego w szkole. To jest przykre ale ia musialan sie tez tego dowiedziec na wlasnych niepowodzeniach. Chwala Bogu ze trafioam na swietnego lekarza ktory nie bagatelizowal tego tyljo zlecil wszystkie badania!

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) przenoszę się z lipca. Miałam testować 21, a tu dopiero owulkę mo wyznaczyło. Termin @ mam na 4 sierpnia, ale nie wiem czy tyle wytrzymam w testowaniem :p

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga witaj. Wytrzymasz bo wujscia za bardzo nie masz hihi.
    Ja tez nie wiem ile wytrzymam bo zostalo mi 12 dni do terminu @ ale bete zrobie dopiero 3 sierpnia jak wroce z urlopy...

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś owulkę dzień po mojej, idziemy łeb w łeb ;) tylko moja faza lutealna to 15 dni. Przez to się ciągnie to czekanie. Nigdy nie miałam tak późno owulacji. Kiedyś się zdarzył 35 dniowy,a tu sie zapowiada ponad 40 dniowy. W tamtym miesiącu była biochemiczna niestety

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja przed 14 dni od poniedzialku bede duphaston brac wiec moja faza to bedzie17 dni !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli się wszystko wydłuży, tzn. czekanie. Obyś się już nie doczekała @. Najwcześniej w przyszłym roku jak już dzidziuś będzie na swiecie ;)

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, u mnie dziś 1 dc, więc dołączam. Choć zazwyczaj @ wyprzedza testowanie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 21:39

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 lipca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga oby bo to ostatni stymulowany cykl byl...

    Idzianna witaj. Oby tym razem bylo inaczej

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 23 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja wierzę, że Ci się uda. Najgorsze to czekanie... Program przesunął mi dziś owulacje i jeden dzień i dalej jestem tak jak wczoraj 3 dpo. Spokojnie tu na wątku. Miejmy nadzieję, że się niedługo rozkręci :)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codoterminu owulacji nie ufaj tak tym programom. Mi lata wstecz zaznaczal owulke ktorej nie bylo a skoki temp byly. Takze ja osobiscie programowi nie ufam dlatego nie mierze tempki. Monitoring jest 100% pewny czy owu jest czy nie.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • LadyRuuU Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, ja też ;)

    Testowanko na początku sierpnia, okolice 4.
    Mam Duże nadzieję związane z tym cyklem bo lipcowy cykl to mój urodzinowy i wszystkie życzenia skierowałam w stronę maluszka ;)
    Owulkę miałam równo w 25 urodziny, także ten, prezent na ćwierćwieczne urodziny powinien być porządny ;)
    Trzymam kciuki za Was a Wy trzymajcie za mnie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 10:15

    Rene, Aga26, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyRuuU wrote:
    Ja też, ja też ;)

    Testowanko na początku sierpnia, okolice 4.
    Mam Duże nadzieję związane z tym cyklem bo lipcowy cykl to mój urodzinowy i wszystkie życzenia skierowałam w stronę maluszka ;)
    Owulkę miałam równo w 25 urodziny, także ten, prezent na ćwierćwieczne urodziny powinien być porządny ;)
    Trzymam kciuki za Was a Wy trzymajcie za mnie !
    Trzymam! Tez mam 25 lat. W pierwsza ciaze jak zaszlam to owulacja byla akurat w dzien moich urodzin :-) wiec u ciebie tez powinny byc dwie oreski :)

    LadyRuuU lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Staraczka ja wierzę, że Ci się uda. Najgorsze to czekanie... Program przesunął mi dziś owulacje i jeden dzień i dalej jestem tak jak wczoraj 3 dpo. Spokojnie tu na wątku. Miejmy nadzieję, że się niedługo rozkręci :)
    Do sierpnia jeszcze ponad tydzień, więc pewnie wtedy zacznie się rozkręcać :) Czekanie jest zawsze najgorsze! Dobrze, że czekamy na coś dobrego, a nie np. na wyniki testu na HIV :P W sumie wszystkie mamy dużo szczęścia, że w ogóle jesteśmy staraczkami :)

    staraczka24, Aga26, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 23 lipca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj zaczęłam brać letrox na tarczyce i cały dzień spędziłam w łóżku z miską:( miała któraś takie efekty uboczne? Dziś wzięłam połówkę dawki ale dalej się czuje jak nie żywa. ..

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyRuuU wrote:
    Ja też, ja też ;)

    Testowanko na początku sierpnia, okolice 4.
    Mam Duże nadzieję związane z tym cyklem bo lipcowy cykl to mój urodzinowy i wszystkie życzenia skierowałam w stronę maluszka ;)
    Owulkę miałam równo w 25 urodziny, także ten, prezent na ćwierćwieczne urodziny powinien być porządny ;)
    Trzymam kciuki za Was a Wy trzymajcie za mnie !
    Witaj i oczywiście trzymam mocno kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej czekamy na coś miłego :) gorzej, nie wiemy ile miesięcy przyjdzie nam czekać. Jestem pewna, że u każdej z nas to kwestia czasu. Mamy w sierpniu rocznice ślubu więc byłby super prezent ;)

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze się znajdzie okazja do super prezentów ;)

  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze lipcowe testowanie negatywne. Kolejne okolo 15 sieprnia :)

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ