X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to rozumiem, podadzą Ci dwie a resztę zamrożą jak będzie ok :)

    Rosolina sama musisz podjąć decyzję, ale ja bym chyba tak długo nie wytrzymała ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek albo dostanę 0, albo 1 (ze względu na za wysoki progesteron - lekarka woli podać dwa zarodki tylko w przypadku idealnych warunków do zagnieżdżenia).

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Antonna.... kochany ten Twój maz. Super wyniki! Super, ze sie udało 6! W ogole strasznie jakos to przeżywam razem z Tobą :)

    Kamika... oczywiście jesli nie zamierzacie zostawać, to kupno odpada. Tylko szkoda, ze tak na krótki okres czasu wynajmujecie, nie męczą Was te przeprowadzki?

    Zbliża sie dzień babci i dziadka... zastanawiam sie czy juz powiedzieć i zrobić im prezent czy czekać do wtorkowej wizyty, czy w ogole po prenatalnych :/

    Podbijam to, co napisała Antonna. My z tego samego powodu rodzicom powiedzieliśmy wcześnie, mojemu bratu i bratowej w 11tc, a reszcie...jeszcze nie. Nawet moi Dziadkowie nie wiedzą, uczniowie nie wiedzą, wie tylko dwóch przyjaciół mojego i moje dwie przyjaciółki.
    EDIT: wie jeszcze moja księgowa z wiadomych przyczyn i moje lektorki też z wiadomych przyczyn;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 13:14

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to zaciskam kciuki żeby było wszystko ok!!!

    antonna lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina ja się lubie przeprowadzać, a raczej lubiłam do tej pory... teraz zbyt martwię się o byt dziecka i wolałabym przeprowadzki uniknąć. Na tym mieszkaniu jesteśmy 2 lata i bylibysmy dalej gdyby nie te upały. Za każdym razem to nie nasze widzi misie że sie przeprowadzamy...najczesciej okazywało sie że wlasciciele chca np. sprzedać mieszkanie, więc to nie nasza wina.... albo ze mąż musiał dojezdzać komunikacją 1,5 h do pracy bo w takim miejscu dostał no to też trzeba bylo zmienić bo wracał mega pózno i był jak dentka...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehj, hej Dziewczynki :)

    nie ma Inny i Sylwi :/ smuteczek buu

    Kamika, dla mnie przeprowadzka to nie problem, kilka przeprowadzek w zyciu miałam, raz w jednym miesiacu 3 razy :/ ale to taka historia niefajna. Jak kupiliśmy dom to jakoś po roku poczułam, ze to moje :) (a raczej banku he) Jak to mówia znalazłam swoje miejsce na ziemi. A zapytam, rzygasz jeszcze??

    Antonna kobieto jak będziesz miała 2 blastusie- a na pewno będa nie tylko 2 to bierz obie. Masz 50% szans więcej,że jedna z Toba zostanie. Jak miałam w zeszłym roku transfer to przeczytałam 200 stron forum z in vitro :) Więc trzymam kciuki :) i na walentynki bedzie pozytyw jak nic :)

    Karola super, że ładnie i dobrze wszystko się rozwija. Rośnijcie dalej zdrowo :)

    Cookie Wy też się trzymajcie ciepło i zdrowo- fajnie tak malucha usłyszeć :)

    Rosolina jakieś dodatkowe przypadłości masz??

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly no powiem Ci że już był tydzień spokoju poza jednym incydentem ze zwrotem jajka sadzonego wieczorem..... myślałam że to się skończy ale niestety i wczoraj i dziś było wymiotowanie.... ;/ Także to chyba nie koniec męczarni..

    Znaleźliśmy mieszkanie i podpisaliśmy umowe rezerwacyjną....teraz w rękach obecnego właściciela jest termin naszej przeprowadzki, ale najpóźniej do 25 lutego będziemy już na nowym :)

    Ja dziś zaległam w łóżku bo coś mi nos zatkało i tak się średnio wyraźnie czuje, więc uzupełniam sobie padleta we wszystko co mi się podoba ;) w marcu zaczniemy zakupy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 10:07

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki polly :* Nie wiem czy transfer się odbędzie, bo chyba złapała mnie lekka hiperka. Brzuch rośnie, boli mnie, a na wadze od wczoraj przytyłam 700 g.

    Mam nadzieję, że dzisiejsze wieści z kliniki będą dalej dobre. Wczoraj mieliśmy 6 zarodków, z czterema blastomerami, czyli prawidłowo :)

    Ale dostałam niedawno info, że kolejna żona kuzyna spodziewa się dziecka. Wujek wygadał się mamie, ale póki co to jest tajemnica, a oni to rozgłoszą dopiero w lutym. Rok temu pierwszy kuzyn, w tym roku kolejny. Tak mnie to dobiło, że szok. Życie jest niesprawiedliwe, wiem to, ale nie mogę się z tym pogodzić. Nie mogę się pogodzić, że musiałam przejść przez ponad rok starań, in vitro i wciąż nie wiem jak to się zakończy. A ktoś sobie robi dziecko od tak, bez stresu, bez bólu i za darmo.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna kochana, nie wiem czy wiesz, ale Ty będziesz następna w rodzinie, która obwieści światu, że spodziewa się dziecka. Powiedz, dlaczego mialoby sie to wszystko nie udać?! Powiem ci, że mnie też dobijaly informacje o kolejnych ciazach, z resztą pamiętasz co wypisywalam i też chciałam sobie oczy wydrapac z bezsilności. Bo przecież jak można bzykac się non stop bez zabezpieczenia i przez pół roku nie moc zajść w ciążę??

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna... po pierwsze oby we wtorek sie udało z transferem. Mocno wierze, ze tak bedzie. Po drugie, zgadzam sie z Toba w 100%, życie jest okropnie niesprawiedliwe. Ja strasznie przeżywałam kolejna wiadomosc o ciężarnej. Ryczałam po kilka dni. Dlaczego tak łatwo to wszystkim przychodzi, a ja co miesiąc kłucia, lekarze, stres i ciagle wielka dupa.
    Na szczęście trafiłaś w dobrym czasie do kliniki, pięknie i szybko sie Wami zajęli, i tak niewiele Was dzieli od bycia rodzicami. Dobrze, ze było Was stać i psychicznie i materialnie na ta procedurę. Niektórzy takiej szansy pewnie nigdy nie beda miec (chory rząd i cała lawina negatywów z tym związana). Głowa do gory! Bedziecie następni! Wszystkie tu bardzo na to czekamy.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam jak zobaczyłam pozytywny test... i to był szok i nagle milion pytań, co teraz? I ze jak to? Juz nie bede sprawdzać dni płodnych? Zadnych testów? Wykresów? Takie troche rozczarowanie. Dziwnie sie czułam, ze w koncu nie bedzie tego biegania za
    Owulka. :)

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*:* Dostałam właśnie info, że nadal mamy 6 zarodków!!! Cztery mają po 9 komórek, a dwa mają po 8 komórek :) Póki co transfer aktualny - o ile mój brzuch się ogarnie, ale dziś już było lepiej niż wczoraj. Nadal jest gruby, no ale może to normalne i nie oznacza hiperki. Zobaczymy :)

    cookiemonster, ojejku lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, powodzenia!!!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna nie martw się :) Wszystko idzie zgodnie z planem i będziesz w ciąży raz dwa :)

    Ja jestem po wizycie u gina. Dostałam jakieś tabletki i saszetke do picia na te bakterie w moczu i zobaczymy przy kolejnym badaniu co tam. USG oczywiście nie miałam, tętna też nie mierzył, badanie tylko na fotelu (podobno wszystko ok). Kolejna wizyta za miesiąc z badaniami

    Przytyłam od ostatniego ważenia (miesiąc temu) 1,4 kg także jak na wymiotowanie to nie jest źle. Na wymioty nic mi nie dał skoro raz dziennie max. mi się zdaża i nie chudne. Hm no i potwierdził że czarny kał to od Prenatal Duo i tej dawki żelaza co w nim jest ale to nic, mam brać dalej

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika... dobrze, ze sie zajął tymi bakteriami. Nie bedziesz musiała biegać po lekarzach.

    My wczoraj powiedzieliśmy obu rodzicom, rodzeństwu no i mama powiedziała swoje koleżance, bo akurat do nich przyjechali. Wszyscy sie popłakali, teściowa najbardziej. W szoku byłam, szkoda, ze nie widziałam ich min, bo dzwoniliśmy do nich. Moim podarowaliśmy kwiatki i powiedzieliśmy.... to dla przyszłych dziadków... za bardzo nie wiedzieli o co chodzi, dopiero siostra pyta: jesteś w ciazy? :) i ja wtedy juz łzy w oczach, rodzice tez... nawet nie skończyłam powiedzieć, ze bliźniaki, dopiero maz dogadał, bo ja nie dałam rady. :) wszyscy sie cieszą, chyba bardziej niz ja, ja dalej jestem przerażona.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina to fajnie że wszyscy się cieszą :) Nie mogloby być inaczej myślę ;)

    No powiem Ci ze z tymi bakteriami spoko że coś zapisał... no ale mógł zlecić posiew a tego nie zrobił no i co z tymi cholernymi USG.... serio nie będzie mi ani razu robił ? Toż przecież laski na NFZ chodza i mają USG co miesiąc.... badania tętna dziecka też żadnego nie było :( Jak tak dalej bedzie to po połówkowych 2 marca zaczne chyba dodatkowo prywatnie chodzić bo mnie to wkurza....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna powodzenia:)

    Kamika u mnie kuzynka chodzi do tej samej dr najpierw pryw. wizyta całkiem inna usg zdj itd to standard, a teraz na NFZ i niby usg ma ale to jest mega szybki dotyk "sondą" i 0 zdj.

    Ja tez tak mialam 3 godz w kolejce pytanie jak sie pani czuje i wizyta za miesiac---za miesiac nie poszłam. Chodze do innego prywatnie(chodziałam do dwóch)--ide w środe-- jak ten miesiac juz zleciał:)
    Ja byłam chora i jestem na antybiotyku ale już dochodze do siebie. Dziś byłam na krzywej na szczeście nie było źle

    Powodzenia dziewczyny:)

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna jak dzis juz brzuch nie boli to powinno być ok :) Trzymam kciuki za jutro :) a o której ma być transfer?? Bede cały dzień w pracy myślała, bo wiem co przeżywasz. Powodzenia <3


    Kamika no może teraz Ci odpuszczą te wymioty niedobre. Kał czarny jak najbardziej od żelaza- jestem zaprawioną w bojach weteranką brania żelaza i już po 2 dniach brania zawsze jest czarno :/ Tak to działa. Oby te wstrętne bakterie poszły sobie. Kamika z tym usg i posiewem to troche przegina. Może zwróć mu na to uwage nastepnym razem?

    Rosolina to fajne, że wszyscy to dobrze przyjeli-jak mogło być inaczej? Treraz juz sie nie stresuj tymi bliźniakami(wiem, łatwo mówić :)) Wszystko przyjdzie samo i naturalnie, wiem najgorzej to finansowo wychodzi ale 500 + dostaniesz :) Uszy do góry- będziesz Mamą :)

    Miki fajnie,że sie odezwałaś :) dobrze,że juz sie wyleczyła, teraz będzie tylko lepiej :) Juz 24 tydzień?? Jak to leci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 13:41

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly moje zwracanie uwagi nic nie da, bo to luxmed i on w całości tak funkcjonuje przy prowadzeniu ciąży. Jedyna opcja to zacząć sobie chodzić prywatnie, ale to jakoś po połówkowych może zaczne ;)

    Miki faktycznie chwile CIę nie było i wracasz w 24 tygodniu :O wow :D Zdrówka życzę :*

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina super, że wszyscy się cieszą, nie mogło być inaczej:) Kamila dobrze, że masz coś na te bakterie, oby pomogło i był spokój. Jeśli chodzi o usg, to raz czekałam prawie 2 miesiące, to była masakra..

‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ