X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Agu, ale nie zgadza się tez na clo, lametę, letrozol, femarę? To jest czysta farmakologia, która ma pomóc naszym zmęczonym już i co tu dużo mówić, starym, jajeczkom, nabrać sił i zwiększyć szanse. Próbowałaś o tym? To ostatnia stacja przed IUI.
    Przy IUI z kolei pomaga się plemnikom, jak są zbyt słabe, żeby pokonać te kilkanaście cm jajowodów. Czasem przyczyna może być właśnie tak banalna.
    Ale rozumiem konsekwentne stanowisko osoby wierzącej. Przy inseminacji trzeba pobrać nasienie drogą masturbacji, a to niestety ciągle jest uznawane za grzech.
    Słyszałam, że jest metoda pobrania nasienia od religijnego mężczyzny - współżyje się w takim pojemniczku na kształt prezerwatywy, a potem z niego zbiera.

    Na szczęście mój mąż współpracuje i nie musimy czegoś takiego kombinować.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Jurkowa Ekspertka
    Postów: 129 311

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojemnik na nasienie na kształt prezerwatywy...odjęło mi mowę ....jestem wierząca ale dla mnie to przegięcie...myślę że Bogu nie zależy na tym żebyśmy się tak wyglupiali tylko żebyśmy byli dobrymi ludźmi,po prostu..
    Ech ludzie to potrafia komplikować najprostsze uczucia i nauki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 17:42

    Margaret.Se, Dani, Moko lubią tę wiadomość

    Życie nigdy nie jest zbyt krótkie - żeby nie mieć znaczenia
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jurkowa, jak ktoś jest w swojej wierze konsekwentny, to ja go podziwiam.
    Mało jest ludzi, którzy nie łamią reguł. Większość dopasowuje katechizm do swoich aktualnych potrzeb. Natomiast dla mnie porażka, jeśli tej konsekwencji nie ma. Na przykład facet nie ma nic przeciwko za przeproszeniem ręcznym robótkom, czy innym przyjemnościom nie zakończonym w łonie ukochanej, a do zabiegu nie podejdzie, bo się wiarą tłumaczy. Wtedy to porażka, nie facet.
    I faktycznie zabawa z pojemnikiem w kształcie prezerwatywy brzmi jak wygłup, bo przecież to i tak trzeba wyjąć i spreparować/sprofanować o.O
    Natomiast przekonania to sprawa indywidualna i nie ma co oceniać. Gorzej tylko jak przez czyjeś przekonania cierpi ukochana osoba, wtedy faktycznie relacja jest trudna. Trzeba gadać, dużo gadać ze sobą. Co przy drażliwych tematach jest sztuką...

    Jurkowa, MoBo, Dani, Reni lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Jurkowa Ekspertka
    Postów: 129 311

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja ogólnie szanuje prawa każdego do jego wersji wiary, tylko czasami pewne rzeczy potrafią mnie zwyczajnie zaskoczyć (jak pojemnik).
    Ja ogólnie jestem prosta dziewczyna i staram się trzymać prostych filozofii życiowych :-)))
    Ale nie będziemy umartwiac forum filozofiami- my tu rzemeslniczo ciężko pracujemy na swoje szczęście :-))

    Ylya, Dani lubią tę wiadomość

    Życie nigdy nie jest zbyt krótkie - żeby nie mieć znaczenia
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jurkowa wrote:
    my tu rzemeslniczo ciężko pracujemy na swoje szczęście :-))

    to racja, buahahahhaaa... Toż to czasem orka na ugorze!
    Przede mną leżą już dwa segregatory dokumentacji medycznej, a jeszcze fasol kształtem nawet dinozaura nie przypomina :-)

    Jurkowa, MoBo, Moko lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cofam pytanie... Nevermind.

    Miłego dnia!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 12:05

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Jurkowa Ekspertka
    Postów: 129 311

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam na siebie coraz grubszą teczkę :-))) dziecka nie ma ale w papierach naprawdę jestem dobra;-)

    MoBo, Dani lubią tę wiadomość

    Życie nigdy nie jest zbyt krótkie - żeby nie mieć znaczenia
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta >1.2 :(

    5958beaa9c1f8.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    U mnie beta >1.2 :(

    Wspolczuje, ale sie nie poddawaj! To Twoje pierwsze podejscie? Uda sie za nastepnym, zobaczysz. Ja dwa razy poleglam, ale wiem, ze w koncu sie uda.
    Wyhaczylam Cie, bo chodze do tego samego lekarza - dr.Ch. z Katowic. Pogadaj z nim, cos wymysli. Glowa do gory.

    Krakowianka lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka, bardzo mi przykro, wiem, jakie to smutne uczucie :-(
    U mnie udało się za drugim podejściem i tak też będzie u Ciebie, zobaczysz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 17:33

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cofam to, co napisałam wczoraj, że moje maleństwo nawet dinozaura jeszcze nie przypomina! Dziś w gabinecie zbierałam szczękę z podłogi, jak zobaczyłam na monitorze małego człowieczka z rączkami i nóżkami <3 Maluszek ma już 2 cm i jest straszy o 3 dni niż wiek ciąży obliczany od ostatniej @.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7cf11d9e0afe.jpg

    Krakowianka, Ania1602, Liuliu79, MoBo, Bąbelek1980, Bea_, Jot, Dani, Moko, Zuza6, bulkaasia, She Wolf, Reni, Eltasz lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Wspolczuje, ale sie nie poddawaj! To Twoje pierwsze podejscie? Uda sie za nastepnym, zobaczysz. Ja dwa razy poleglam, ale wiem, ze w koncu sie uda.
    Wyhaczylam Cie, bo chodze do tego samego lekarza - dr.Ch. z Katowic. Pogadaj z nim, cos wymysli. Glowa do gory.
    O jak fajnie :) myślałam ze jestem tu sama :) drugie podejście. A Ty robiłaś invitro w Katowicach?

    5958beaa9c1f8.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Krakowianka, bardzo mi przykro, wiem, jakie to smutne uczucie :-(
    U mnie udało się za drugim podejściem i tak też będzie u Ciebie, zobaczysz!
    To bylo 2-gie podejscie ake sie nie poddajemy :) kasę i siły zbieramy i cdn :) czułam, ze wszystko skończyło się 3 dni temu...

    Ylya lubi tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka przykro mi :(

    Ana a Ty chyba masz jeszcze mrozaczki? Mimo to zmieniłaś klinikę?

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Dziewczyny cofam to, co napisałam wczoraj, że moje maleństwo nawet dinozaura jeszcze nie przypomina! Dziś w gabinecie zbierałam szczękę z podłogi, jak zobaczyłam na monitorze małego człowieczka z rączkami i nóżkami <3 Maluszek ma już 2 cm i jest straszy o 3 dni niż wiek ciąży obliczany od ostatniej @.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7cf11d9e0afe.jpg
    Piękny !<3

    Ylya lubi tę wiadomość

    Liuliu79
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    O jak fajnie :) myślałam ze jestem tu sama :) drugie podejście. A Ty robiłaś invitro w Katowicach?

    Chodze do niego w Londynie, bo to moje miejsce zamieszkania i potrzebuje fachowego gina na miejscu, a procedure robilam w Polsce, w Bocianie, bo stad pochodze, z Bialego i latwiej w ten sposob ogarnac mi wszystko logistycznie.
    Do nastepnej podchodze w koncu marca.
    Jestem na 35+ :)

    Pozdrawiam caly watek. :)

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka przykro mi <3

    Ylya piekny szkrabek i dalej niech rosnie w siłę! :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 19:29

    Ylya lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya - śliczny maluszek! <3

    Ylya lubi tę wiadomość

    f2wl4z17q60magcw.png
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Chodze do niego w Londynie, bo to moje miejsce zamieszkania i potrzebuje fachowego gina na miejscu, a procedure robilam w Polsce, w Bocianie, bo stad pochodze, z Bialego i latwiej w ten sposob ogarnac mi wszystko logistycznie.
    Do nastepnej podchodze w koncu marca.
    Jestem na 35+ :)

    Pozdrawiam caly watek. :)
    Trzymam kciuki za marzec! :) my w Ostravie, i spotkałam tam super laske z Londynu tez od dr. chelmickiego :) miała transferb2 zarodków z kd :). Mam nadzieje ze sie powiodla :). Mamy szczescie do super czlowieka :)

    Magdala lubi tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Dziewczyny cofam to, co napisałam wczoraj, że moje maleństwo nawet dinozaura jeszcze nie przypomina! Dziś w gabinecie zbierałam szczękę z podłogi, jak zobaczyłam na monitorze małego człowieczka z rączkami i nóżkami <3 Maluszek ma już 2 cm i jest straszy o 3 dni niż wiek ciąży obliczany od ostatniej @.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7cf11d9e0afe.jpg
    WOW!!!

    Ylya lubi tę wiadomość

    gannkw7i858ouu0g.png
‹‹ 997 998 999 1000 1001 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ