X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 21 lipca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno w połowie 2015 roku w Olsztynie miała zostać otwarta filia kliniki artemida która mieści się w Białymstoku. Ktoś coś słyszał? Jak można tam się dostac?

    eni33, Ena, lawendowapani, ana1122, [email protected], Makumba, Karcia, Lura82, Anulka0310, mag87, tarragonaaa lubią tę wiadomość

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 21 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam, że mieli otwierać, ale póki co raczej nie otworzą, chyba nie ma kasy..

    ana1122, Karcia lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 21 lipca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to lipa, a Ty jesteś z okolic olsztyna? Polecisz może u kogo zrobić inseminacje, bo lekarz do którego chodzę nie zajmuje się iui.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otwarto klinike przy szpitalu Malarkiewicza jakis miesiac temu. Druga niedlugo bedzie otwierana przez Wasniewskiego, ordynatora w szpitalu wojewodzkim.

    sonia86 lubi tę wiadomość

  • Hrabina Koleżanka
    Postów: 45 46

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie proszę znać jak Dr Waśniewski "się otworzy" :-)

    marissith lubi tę wiadomość

  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 25 lipca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co rozmawiałam z moim dr z Artemidy jakieś 1,5 tyg. temu to jeszcze nie mają sprzętu w oddziale w Olsztynie. Najlepiej zadzwonić do Białegostoku do Artemidy i dopytać - to będzie najlepsze źródło informacji :)

    sonia86 lubi tę wiadomość

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie muszę tam zadzwonić, może podadzą jakiś przybliżony termin otwarcia. Kurczę ciężko w tym Olsztynie o dobrego specjaliste a do Białegostoku daleko, zwłaszcza jak się pracuje, to problem z dojazdem.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tego co pisałam do Artemidy to podobno mają ją otworzyć w sierpniu, zaś w następnym roku Invicta u zbiegu ulic Synów Pułku/Sikorskiego...

    sonia86, Hrabina lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 13 października 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida już działa, przy szpitalu malarkiewicza na jagiellońskiej. Przyjmuje tam m.in. dr Waśniewski dwa razy w tygodniu.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 października 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprócz doktora Waśniewskiego również doktor Przybyłowicz i dwóch lekarzy z Białegostoku : dr. Zbroch i prof. Dochmistrz..

    sonia86 lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 27 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos a byłaś juz może u któregoś na wizycie, jak wrażenia? Ja mam się tam zgłosić na stymulacje jak dostanę @.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 1 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sonia86 wrote:
    Malgos a byłaś juz może u któregoś na wizycie, jak wrażenia? Ja mam się tam zgłosić na stymulacje jak dostanę @.
    Byłam, chodziłam do dr. Waśnieskiego dwa lata i miałam w styczniu iui w invikcie w Gdańsku. Jeśli chodzi o Artemidę to poszłam do lekarza z Białegostoku, którego poleciła mi koleżanka Dr.Zbrocha i miałam w tym miesiącu iui (robił dr. Dochmistrz też z Bałegostoku). Dr. Zbroch (super doktorek) przyjmuje w poniedziałki a dr. Domistrz w środy. Jeśli masz problemy tarczycowe to kumpela polecała Domistrza bo on również jest endokrynologiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 17:41

    sonia86 lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 1 listopada 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr o którym mówisz nazywa się Domitrz i ja też się u Niego leczę, choć być może słowo leczę to w tym przypadku za dużo powiedziane.. czekałam na klinikę w Olsztynie jak na zbawienie, a tu klops, na IVF i tak trzeba jechać do Białegostoku.. jak na razie zdecydowaliśmy się IUI dr zdecydował, że na cyklu naturalnym, jutro monitoring, trzymajcie kciuki abym zobaczyła pęcherzyk :)
    Małgoś czy Ty też miałaś IUI na cyklu naturalnym? jak Twoje wrażenie z kliniki? Ja mam mieszane odczucia, trochę jeszcze niezorganizowani są no i przekładają wizyty z dnia na dzień :/ mi się dwa razy już zdarzyło, że dzwonili w ostatnim momencie.. ale i tak mam ogromną nadzieję, że nam się uda :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 17:41

    malgos741, sonia86 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 1 listopada 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Dr o którym mówisz nazywa się Domitrz i ja się u Niego leczę, choć być może słowo leczę to w tym przypadku za dużo powiedziane.. czekałam na klinikę w Olsztynie jak na zbawienie, a tu klops, na IVF i tak trzeba jechać do Białegostoku.. jak na razie zdecydowaliśmy się IUI dr zdecydował, że na cyklu naturalnym, jutro monitoring, trzymajcie kciuki abym zobaczyła pęcherzyk :)
    To jutro będzie cię podglądał doktor Zbroch..

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie :/ odwołali wszystkie jutrzejsze wizyty :( ale jako, że muszą mnie właśnie podejrzeć :D muszę jechać do gabinetu dr Waśniewskiego..

    Małgoś edytowałam wcześniejszą wiadomość.. zerknij, poradź..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 19:00

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też jestem już po pierwszej wizycie i również mam mieszane uczucia.
    przede wszystkim nie pasują mi za bardzo godziny przyjęć (jak narazie umawiają tylko do 15), a ja jestem z innego miasta i muszę się zwalniać z pracy żeby zdąrzyć na wizytę. Poza tym jakoś tak więcej spodziwałam się po największej olsztyńskiej sławie, czyli dr Waśniewskim, odniosłam wrażenie, że nie za bardzo "wczuł się" w mój przypadek, wywiad zebrał dość pobieżny, prawie wcale nie był zainteresowany wynikami badań, które zrobiłam na własną rękę, rozpisał mi plan działania na następne miesiące, (czyli standardowo stymulacja lżejsza, stymulacja mocniejsza, ewentualna laparoskopia, kilka inseminacji i in vitro), zrobił usg i stwierdził, że mam drobnego polipa i prawy jajnik jakiś nieciekawy (nigdy wcześniej nic takiego nie miałam stwierdzonego), nie skomentował jak mu powiedziałam, ze od kilku tygodni mam dość silne bóle w prawym podbrzusz. przepisał mi clostillbegyt (mimo, że przez kilka miesięcy miałam monitorowane cykle u innego lekarza, które potwierdziły występowanie owulacji) i luteinę, mam się zgłosić 11 dnia cyklu na podglądanie. wizyta trwała 10 minut.
    Z pozytywów to zaskoczyła mnie cena "jedynie" 100 zł, jak na prywatne leczenie to nie jakoś starsznie dużo.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 1 listopada 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu naprawdę 100zł w artemidzie???? matko wiesz ile ja zapłaciłam za wizytę u dr Domitrza? 250 zł i też kompletnie nic z niej nie wynikało.. godziny słabe bardzo do 15 weekendy nie pracują i wizyty przekładają.. kurcze nie chcę narzekać ale naprawdę pokładałam wielkie nadzieje w tej klinice..

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 1 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Małgoś czy Ty też miałaś IUI na cyklu naturalnym? jak Twoje wrażenie z kliniki? Ja mam mieszane odczucia, trochę jeszcze niezorganizowani są no i przekładają wizyty z dnia na dzień :/ mi się dwa razy już zdarzyło, że dzwonili w ostatnim momencie.. ale i tak mam ogromną nadzieję, że nam się uda :D "


    Jeśli chodzi o doktora Zbrocha to podobała mi się wizyta, oglądał wszystkie moje badania, zadawał pytania, których dr.Waśniewski nie pytał. Polecam.
    Asia ja miałam na cyklu stymulowanym Gonalem (możesz wejść na mój wykres), może dlatego że dałam mu historię moich stymulacji, które zastosował dr.Waśniewski i miałam już jedną iui. Żadnej wizyty nie miałam przekładanej. Za pierwszą wizytę zapłaciłam 250zł a w nowym cyklu za pakiet iui zapłaciłam 800zł (w tym wizyty, badania hormonów i zabieg iui aż do ostatniego badania... teraz czekam ale coś mi świta że nadejdzie bo mam plamienia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 21:58

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 1 listopada 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    jezu naprawdę 100zł w artemidzie???? matko wiesz ile ja zapłaciłam za wizytę u dr Domitrza? 250 zł i też kompletnie nic z niej nie wynikało.. godziny słabe bardzo do 15 weekendy nie pracują i wizyty przekładają.. kurcze nie chcę narzekać ale naprawdę pokładałam wielkie nadzieje w tej klinice..
    Moja kumpela mówiła że Domistrz mało mówny i trzeba od niego wyciągać informacje ... polecam dr.Zbrocha ;)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 1 listopada 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sonia86 wrote:
    hej, ja też jestem już po pierwszej wizycie i również mam mieszane uczucia.
    przede wszystkim nie pasują mi za bardzo godziny przyjęć (jak narazie umawiają tylko do 15), a ja jestem z innego miasta i muszę się zwalniać z pracy żeby zdąrzyć na wizytę. Poza tym jakoś tak więcej spodziwałam się po największej olsztyńskiej sławie, czyli dr Waśniewskim, odniosłam wrażenie, że nie za bardzo "wczuł się" w mój przypadek, wywiad zebrał dość pobieżny, prawie wcale nie był zainteresowany wynikami badań, które zrobiłam na własną rękę, rozpisał mi plan działania na następne miesiące, (czyli standardowo stymulacja lżejsza, stymulacja mocniejsza, ewentualna laparoskopia, kilka inseminacji i in vitro), zrobił usg i stwierdził, że mam drobnego polipa i prawy jajnik jakiś nieciekawy (nigdy wcześniej nic takiego nie miałam stwierdzonego), nie skomentował jak mu powiedziałam, ze od kilku tygodni mam dość silne bóle w prawym podbrzusz. przepisał mi clostillbegyt (mimo, że przez kilka miesięcy miałam monitorowane cykle u innego lekarza, które potwierdziły występowanie owulacji) i luteinę, mam się zgłosić 11 dnia cyklu na podglądanie. wizyta trwała 10 minut.
    Z pozytywów to zaskoczyła mnie cena "jedynie" 100 zł, jak na prywatne leczenie to nie jakoś starsznie dużo.
    Dr.Waśniewski brał prywatnie za monitoringi 100zł a za pierwszą wizytę ok 200-250zł z cytologią i usg..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 22:01

    Ena lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ