X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 24 września 2015, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Chciałabym się dowiedzieć na temat tej kliniki i przeprowadzanego in vitro z refundacji rządowej. Jest to obecnie jedyna klinika w której są jeszcze wolne miejsca i za kilka dni się tam wybieram na kwalifikacje. Niestety w Gamecie w Rzgowie nie wystarczyło dla nas funduszy i musimy się przenieść do Krakowa żeby nie czekać do przyszłego roku. Będę wdzięczna za wszelkie informacje ze zdobytych doświadczeń.
    Ku motywacji:

    FORUMOWE SUKCESY:

    FORUMOWE CIĄŻE:
    Lipa - 27.10.2016 teransfer, Monalizzza - 30.11.2016 transfer, ewe_a85 - 05.12.2016 transfer, Bejbiś - 02.01.2017 transfer, natty85 - 03.01.2017 transfer

    PORODY:
    16.07.2017 Lipa - planowany termin porodu
    22.08.2017 ewe_a85 - planowany termin porodu
    29.08.2017 Monalizzza - planowany termin porodu

    FORUMOWE DZIECIAKI:
    Ewa84 - 3.08.16 - Maja i Nikola
    Julita75 - 16.08.16 - Zoja
    Vanili - 9.09.16 - Wojciech
    Bydgoszczanka - 20.09 - Natalka
    ComeToMeBaby - 21.10 - Kosmita
    Pabelka - 01.11.2016 - Tymon
    Torunianka - 08.01.2017 - Szymon
    Vioris - 09.01.2017 - Liwia
    Migot_ka - 10.01.2017 - dziewczynka
    19ilonka87 - 02.02.2017 - Tymon
    Lonia - 08.02.2017 - Sara i Lara
    Suomi - 23.02.2017 - Leon
    Szurusiowa - 30.05.2017 - Wiktoria

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2017, 22:29

    19ilonka87, Ajaj88, frustratio, Mama34 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 2 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. My też właśnie 30.10 jedziemy na rozmowe. Będe wdzięczna za wszelkie info.
    Widzę, że wy z Bydg a my z Torunia. Więc bardzo podobna odległość nas dzieli do kliniki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 16:12

    Lonia, ewa84 lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 3 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło widzieć kogoś z województwa a co dopiero z okręgu :) Torunianka kiedy umawiałaś się na wizytę? Rozumiem, że podczas rozmowy pinformowalo Ciebie o wolnych środkach na rzadówkę? ja codziennie się martwię, że zabraknie pieniędzy a to ostatnia w Polsce klinika.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 3 października 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam na priv. ;) Tak, są jeszcze wolne miejsca i będą do połowy Listopada ;) Zapisywałam się ok tydz temu i chcieli mnie prędzej zapisać ale nam to nie bardzo odpowiadało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 14:18

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artvimed to jedyna klinika w całej Polsce?? my myśleliśmy o Macierzyństwie w Krakowie, jak byliśmy w tym tyg u androloga to mówił, że jeszcze chyba są wolne miejsca ale nie był w 100% zorientowany, a my nie dopytaliśmy na miejscu :/ wizytę u gina tam mam dopiero 23.10 :/ i to koniec wolnych miejsc na ten rok i od stycznia będą nowe czy to już w ogóle koniec programu?

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 4 października 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite wrote:
    Artvimed to jedyna klinika w całej Polsce?? my myśleliśmy o Macierzyństwie w Krakowie, jak byliśmy w tym tyg u androloga to mówił, że jeszcze chyba są wolne miejsca ale nie był w 100% zorientowany, a my nie dopytaliśmy na miejscu :/ wizytę u gina tam mam dopiero 23.10 :/ i to koniec wolnych miejsc na ten rok i od stycznia będą nowe czy to już w ogóle koniec programu?

    Hej to koniec refundacji na ten rok kalendarzowy, potem będa nowe środki ale nie wiadomo ile i czy otrzyma klinika od razu od stycznia. Ale jak masz wizytę 23 to powinniście się dostać jeszcze naten rok. Panie w rejestracji mówiły, że pieniędzy wystarczy na kwalifikację do połowy listopada. Z tego co ja dzwoniłam po klinikach w Polsce jak nam się nie udało w Gamecie to każda miała już wykorzystany budżet oprócz Krakowa. Stad teraz takie oblężeniena Artvimed bo każdy chce się złapać na ten rok.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro rano dzwonie do swojego Macierzyństwa i zapytam tam i dam Wam znac :) wolałabym juz nie zmieniać tej kliniki, najwyżej zapytam czy jest jakas kolejka na przyszły rok i jak wygląda

    Lonia, Torunianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Macierzyństwie nie ma miejsc, mogą zapisać na listę rezerwowych ale nic nie obiecują. Teraz próbuję się dodzwonić do tego artvimedu ale coś nie mogę.

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 5 października 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite wrote:
    w Macierzyństwie nie ma miejsc, mogą zapisać na listę rezerwowych ale nic nie obiecują. Teraz próbuję się dodzwonić do tego artvimedu ale coś nie mogę.

    Dziś dzwoniłam do Artvimedu nadal trwaja kwalifikacje, rejestruja wizyty na listopad. W środe po wizycie wszystko będzie jasne, dam znać jak to wyglada.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 7 października 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite wrote:
    w Macierzyństwie nie ma miejsc, mogą zapisać na listę rezerwowych ale nic nie obiecują. Teraz próbuję się dodzwonić do tego artvimedu ale coś nie mogę.


    I jak dodzwoniłaś się? Na kiedy masz wizyte?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam na 21.10. Tyle ze to pierwsza wizyta, a kwalifikacyjna bedzie nastepna. Mam nadzieje, ze zdążymy!

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 7 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli będziecie mieli wszystkie papiery to od razu was zakwalifikują. My mamy dopiero na 30 i podobno zdążymy.

    snowhite lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale my nie będziemy mieli wszystkich papierów raczej bo mnie jeszcze pod katem in vitro żaden gin nie oglądał i nie wiem jakie badania moze mi zlecić. My idziemy głównie z męskim problemem, mąż ma pojedyncze plemniki.

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 7 października 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo profesjonalny lekarz, konkretny i rzetelny, kwalifikacja na pierwszej wizycie. Jestem uskrzydlona, polecam dziewczyny !!!

    Torunianka, snowhite lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 7 października 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite wrote:
    Ale my nie będziemy mieli wszystkich papierów raczej bo mnie jeszcze pod katem in vitro żaden gin nie oglądał i nie wiem jakie badania moze mi zlecić. My idziemy głównie z męskim problemem, mąż ma pojedyncze plemniki.

    Zrób AMH, FSH,FT3,FT4 reszte Ci wykonaja po kwalifikacji, lekarz sam kwalifikuje i podkresla, ze szkoda marnowac czasu bo pieniadze uciekaja.

    snowhite lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 7 października 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już koleżance napisałam co muszą mieć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 18:58

    Lonia, Lonia lubią tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 7 października 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mówili, że przed kwalifikacją trzeba mieć te najważniejsze badania typu AMH, HIV, CHLAMYDIE, KIŁE ITP. Może zależy od lekarza. Jeszcze raz gratuluje kwalifikacji ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia gratuluję :) A Ty miałaś tylko te badania o których piszesz?

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 7 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Mi mówili, że przed kwalifikacją trzeba mieć te najważniejsze badania typu AMH, HIV, CHLAMYDIE, KIŁE ITP. Może zależy od lekarza. Jeszcze raz gratuluje kwalifikacji ;)

    Dziękuję <3

    Torunianka lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 7 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowhite wrote:
    Lonia gratuluję :) A Ty miałaś tylko te badania o których piszesz?
    Miałam więcej hormony i wirusowe ale te co wymieniłam sa najważniejsze. Reszte można wykonać w międzyczasie. Chociaż polecam zrobienie wyników do wizyty, wtedy masię pewność kwalifikacji. U nas też czynnik męski :)

    snowhite lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ