X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Nie mam zamiaru robić sikańca- wolę dłużej łudzić się, że jestem w ciąży hehe
    No to teraz już tylko czekanie mi pozostaje :)

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo, rób wszystko jak do tej pory, ale oszczędzaj się. Nie dźwigaj, nie przesuwaj ciężkich przedmiotów, nie bierz gorących kąpieli, nie korzystaj z sauny,nie jedz suworych ryb i mięsa. Tego nie możesz. Możesz zacząć świrować ale by tego uniknąć pracuj, czytaj, oglądaj jakies dobre filmy czy seriale, gotuj, pierz, rób zakupy jak wcześniej. Spaceruj, wysypiaj się. Nie myśl za duzo. Na et powinnaś mieć wypełniony pęcherz do 3/4 wtedy prostuje się macica a lekarz widzi jej najlepszy punkt. Nie używaj dzis kosmetyków w aerozolach. To wszystko. Myśl pozytywnie. Szczęścia na drogę!

    Deseo, aniab2205 lubią tę wiadomość

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrina, polly- dzięki wielkie :)

    a jeszcze jedno, kiedy się dowiem co z resztą zarodków? Czy przetrwały do 5 doby i czy są zamrożone- jakiej są klasy/jakości. Zadzwonią do mnie za dwa dni?

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo, zadzownią. Głowa do gory. Powodzenia :)

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 28 lutego 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie to, co dziewczyny Ci pisały. Odpoczynek, żadnych gorących kąpieli czy prysznica, sauny, bo tempka może skurcze wzmagać, no i unikanie chemikaliów: aerozolów, żrących płynów łazienkowych czy kuchennych, lakieru i zmywacza do paznokci.Pamiętaj żeby nie dźwigać. Po transferze bierz sobie magnez 2x1 i no- spę w razie skurczów. Relaksuj się :) Trzymam kciuki za pozytyw.
    Ps. Dzwonią w 5 ale czasem i 6 dobie, czasem i w porze popłudniowej, tj. ok. 15-16.
    Jejku, została godzinka do wizyty, Banaszczyk transferuje? Wody za każdym razem wypiłam 0.75l pół godziny przed wizytą i to wystarczyło. Powodzenia.

    Deseo lubi tę wiadomość

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 28 lutego 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze aniab Ci napisała co do tej no-spy, zapomniałam o tym. Możesz (ale nie musisz) czuć lekkie pobolewanie brzucha po transferze, wtedy lepiej aplikować po pół no-spy, bo skurcze macicy po transferze nie są wskazane. No i tyle :) Pewnie leżysz już na fotelu :) Trzymam kciuki! Odmelduj się po powrocie :)

    Deseo lubi tę wiadomość

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 28 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest aktualny cennik na str gamety

    aniab2205, katrina lubią tę wiadomość

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że do dzisiaj nie mogę pojąć tych ich kosmicznych cen badań i wizyt. U mnie w przychodni ft3, ft4 i tsh ok. 19zł, a u nich 40. Prof. Radwan, no fakt, jest cenionym lekarzem, ale ceny jego wizyt powalają, a MR moim skromnym zdaniem jeszcze daleko do ojca, a też ma nie małe. Chyba, że chodzi o to, by umawiano im jak najmniej pacjentek...

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a criotrensfer 1800 szok

  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gameta ogólnie przegina z cenami. Tak nie zachęca nowych pacjentów na korzystanie z ich usług.

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AZ w Gamecie (1 zarodka) 4100(!!!) w Provicie (można wziąć 2) 1500zl. No to chyba nie ma co komentować...

    Deseo, ile płaciłas za et?

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po :)
    I niby powinnam skakać z radości... ale jak usłyszałam, że jest klasy C6 i reszta podobnie (C6 i C3) to raczej nie będzie co mrozić. I obawiam się, że "maluszek" też może się nie przyjąć. Eh
    Na każdym kroku myślenie...

    Betę mam zrobić 12dpt czyli za tydzień w sobotę lub poniedziałek.

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no i miałam dodatkowo Assisted Hatching .

    Za transfer płaciłam 1400zł

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra ten et mrozaczkow.
    No a co jak będzie hiperka i choć by się chciało świeży et, a lekarz zabroni. Za to niepowodzenie +400zł....

    M&M
  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę, że gdybym podchodziła teraz do całej procedury to wyniosłoby mnie to 1 000 zł więcej. Porażka. Ale prawda jest taka dziewczyny, że kto chce mieć dziecko zapłaci każdą cenę i Gameta klientów na pewno nie straci..

    Deseo, teraz w ogóle się tym nie przejmuj. Mogę tylko na własnym przykładzie powiedzieć Ci, że miałam co prawda podaną blastkę 5-dniową, ale klasy 4CC (nie było nic do mrożenia, bo reszta zarodków obumarła po 3 dobach, więc mieliśmy TYLKO JEDNĄ SŁABĄ BLASTKĘ) i też nie spodziewaliśmy się cudu, a tu praktycznie połowa ciąży za mną :) Uszy do góry zatem, myślimy pozytywnie! :) Oszczędzaj się teraz, ale za dużo też nie myśl. Zrób w przyszłą sobotę betę i oby wynik był wysoki, życzę Ci tego z całego serca.

    Deseo, aniab2205 lubią tę wiadomość

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Katrina! Nie mam już żadnego wpływu na to co się stanie, więc pozostało mi myśleć pozytywnie :)

    katrina lubi tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseco powodzenia. 3mam kciuki !!!

    Deseo lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnice kolosalne.

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • ew ka Przyjaciółka
    Postów: 64 54

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za pozytywną i rosnącą betę :)

    Dzięki za rady, poczytałam sobie :)

    Wczoraj pani doktor oddzwoniła i powiedziała, że szkoda bo naprawdę ładny był zarodek (dlaczego tak się dzieje skoro był ładny?????...)
    Powiedziała, że możemy najszybciej zacząć w następnym cyklu bo teraz muszą się hormony wyregulować i mam się zgłosić miedzy 20 a 25 dniem następnego cyklu, więc mniej więcej przed świętami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ew ka wrote:
    Trzymam kciuki za pozytywną i rosnącą betę :)

    Dzięki za rady, poczytałam sobie :)

    Wczoraj pani doktor oddzwoniła i powiedziała, że szkoda bo naprawdę ładny był zarodek (dlaczego tak się dzieje skoro był ładny?????...)
    Powiedziała, że możemy najszybciej zacząć w następnym cyklu bo teraz muszą się hormony wyregulować i mam się zgłosić miedzy 20 a 25 dniem następnego cyklu, więc mniej więcej przed świętami.
    Widzisz... "ładny" zarodek to jeszcze nic. Ładny to nie znaczy TEN. W pierwszej procedurze miałam klasyfikacyjne najlepsze (5AA, 4AA i 4BB) to najlepszej klasy zarodki. Efekt- 3 bety po 0...zarodek mieć "potencjał", a klinika, ktora nie ma pgd guzik wie jaki on jest. Znajoma ma córkę z zarodka 2bc... to jest dopiero. Dostała dwa- pierwszy 4CC ( klasyfikacyjnie wysokiej jakości blastocysta) nie przetrwał rozmrażania. Rozmrożono wiec ten 2bc i dzis jest dziewczynka. To, że ładny zarodek okiem lekarza czy embriologa to nie znaczy nic.. przed ostatnim et usłyszałam od dr P "bardzo ładna blastocysta". A mój mąż na to "jak 8 poprzednich". Pamietaj, że to jest loteria. Nie patrz na klasy. Uwierz i miej nadzieję, że to TEN. Powodzenia :)

    Deseo, ew ka, Dianka, aniab2205 lubią tę wiadomość

‹‹ 676 677 678 679 680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ