X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Ja tez miałam niepękniętego gnojka przed procedurą i się na szczęście wchłoną- tego też Ci życzę :)

    Napiszesz coś więcej jak u Ciebie histero przebiegła? Pewnie mnie czeka niedługo...
    Zawsze jakieś gówno się musi przypałętać jak już prawie wszystko ma się dopięte na ostatni guzik. :P

    Histero o dziwo bez większych problemów :) w połowie zastrzyku robionego przez anestezjologa usnęłam i obudziłam się chwilkę po zabiegu w łóżku na pooperacyjnej. :) Od razu podłączyli mnie do przeciwbólowej, także zero jakiś negatywnych odczuć i o dziwo jak wypłukałam leki to też nie bolało nic a nic :) no i narkoza jakaś lajtowa, bo z reguły rzygam jak kot :D

    Bella93, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze w czw czeka mnie taka sama lajtowa histero :D

    Mam wynik pierwszego badania immuno:
    Komorki nk% 24% N: 7-24 - masakra :/

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Mam nadzieje, ze w czw czeka mnie taka sama lajtowa histero :D

    Mam wynik pierwszego badania immuno:
    Komorki nk% 24% N: 7-24 - masakra :/
    Spokojnie, twarda babka jesteś :D jak coś będzie do posprzątania to przy okazji zrobią Ci wiosenne porządki :D

    Czeka Cię wlew z intralipidu przy kolejnym transferze?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella mialas encorton po tranferze? On powinien trochę zahamować nk.

    A ty mysza nie gadaj glupotbo żadnego histero nie bedzie! W sobote transfer a w kolejną wysoka beta i koniec kropka :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja mam punkcję w środę i jak wszystko ładnie sie ułoży to w sobote transfer :) proszę o kciuki :)

    MalaHD, Bella93, Morwa, Alrauna1987, sylwia80, Mysza1986, Angela* lubią tę wiadomość

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    Cześć dziewczyny :) ja mam punkcję w środę i jak wszystko ładnie sie ułoży to w sobote transfer :) proszę o kciuki :)
    Trzymam kciuki! Fajnie u Ciebie wszystko sprawnie idzie :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Spokojnie, twarda babka jesteś :D jak coś będzie do posprzątania to przy okazji zrobią Ci wiosenne porządki :D

    Czeka Cię wlew z intralipidu przy kolejnym transferze?
    Tylko ja też mam ten problem po i jestem jak kot :P
    Zapewne, choc bardzo bym nie chciała. Wizyta u immuno 20.04
    MalaHD wrote:
    Bella mialas encorton po tranferze? On powinien trochę zahamować nk.
    I przed i po trasferze.

    Kala06 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    Cześć dziewczyny :) ja mam punkcję w środę i jak wszystko ładnie sie ułoży to w sobote transfer :) proszę o kciuki :)
    Trzymam kciuki :* :*

    21.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 15:41

    Kala06 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę jak na bombie...

    43966487-Businessman-sitting-on-a-bomb-Stock-Photo.jpg

    Boję się ,że lada chwila dostanę @ i nawet jak będzie to cykl z criotransferem to wszystko zbiegnie się z czasem ze świętami i wyjdzie z tego ujnia z grzybnią :/ zaciskam szyjkę z całych sił, ale co z tego jak bóle @ dają się już powoli we znaki :/

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Bella mialas encorton po tranferze? On powinien trochę zahamować nk.

    A ty mysza nie gadaj glupotbo żadnego histero nie bedzie! W sobote transfer a w kolejną wysoka beta i koniec kropka :)
    4

    Oj Mała- może być różnie, dziś estradiol 180pg/ml, więc niby przyrasta ale wciąż maławy. Do tego w Alabie straszą mnie, że wyniki celiaki (które z ich winy się opóźniają) moga być dopiero 6 kwietnia, czyli już po dacie planowanego transferu, nie wiem czy bez nich ryzykować, czekam na rekomendację Dr...


    Bella93 czyli jednak dobrze, że je zbadałaś, przynajmiej wiesz że coś jest na rzeczy.
    Ja mam encorton tak "zapobiegawczo jeszcze bez badań czy diagnozy w tym kierunku...


    Morwa chciałabym Ci zaśpiewać " relax... take it easy..."
    https://www.youtube.com/watch?v=9Xvn_Ku55cI


    EDIT: U mnie dziś (16dc) estradiol za niski 180 pg/ml + brak wyników na celiakię = transfer własnie został w tym cyklu odwołany:(

    wmawiam sobie, że może tak lepiej, niż brać zarodki "w ciemno"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 16:37

    bv5tg9v.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    Cześć dziewczyny :) ja mam punkcję w środę i jak wszystko ładnie sie ułoży to w sobote transfer :) proszę o kciuki :)
    Powodzenia &&&&

    Ja jutro jak nie wymięknę to pójdę na betę

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza rób ten transfer :) jak Ci wyjda geny to masz pół roku z głowy na diecie bg i dopiero możesz próbować a jak będzie ok a się nie zdecydujesz to masz cykl w plecy. To u nas w klinice tak wariuja bo nasi lekarze są BG ;)

    Dziewczyny czy któraś z was robiła badania genetyczne w kierunku celiakii?

    Beti marsz na betę! Jaa już trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 16:40

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala, ja nie robilam a bylam i u genetyka i u immunologa

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Mysza rób ten transfer :) jak Ci wyjda geny to masz pół roku z głowy na diecie bg i dopiero możesz próbować a jak będzie ok a się nie zdecydujesz to masz cykl w plecy. To u nas w klinice tak wariuja bo nasi lekarze są BG ;)

    Dziewczyny czy któraś z was robiła badania genetyczne w kierunku celiakii?

    Beti marsz na betę! Jaa już trzymam kciuki

    Może wstyd się przyznać ale ja w ogóle pierwszy raz o tym słyszę... Ale generalnie czytając Was to samych nowych rzeczy się dowiaduje.

    Ja dziś mam 2 pełny dzien @ i już mogę stwierdzić że to chyba jest @ stulecia... Mam nadzieję że to dobrze że jest tak intensywnie i się ładnie wszystko wyczyści:)

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała- nid dy rydy- dr zaordynowała odwołanie a ja jej ufam, komuś muszę

    Ja już na ost wizycie widziałam, że coś jej u mnie nie pasuje i chce mnie jeszcze "dodiagnozować" przed crio

    bv5tg9v.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzialam już mysza, szkoda. Ta wasza Pani dr już taka jest, woli odwołać jak jej coś nie pasuje. Ale nie ma tego zlego może a nóż coś znajdzie a ty sobie miesiąc odpoczniesz :)
    Tak też myślałam, że to nie jest standardowe badanie. To nasi lekarze maja fioła na punkcie glutenu :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Tak też myślałam, że to nie jest standardowe badanie. To nasi lekarze maja fioła na punkcie glutenu :P

    To nie jest często występująca choroba, w Polsce ma ją ok 1% populacji.
    Wasi lekarze są chorzy czy po prostu odstawili gluten (podobno nie jest to super zdrowe dla osob bez celiakii).
    Zalecają Wam badanie genetyczne czy coś jeszcze?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten moment tylko genetyczne bez przeciwciał, u mnie w rodzinie wystąpiła ta choroba w wywiadzie (brat ojca) więc zalecenie nie jest takie całkiem "od czapy".

    Dodatkowo w wątku naszej kliniki są osoby, które po kilku nieudanych transferach przeszły na dietę BG i włsśnie wtedy zaskoczyło. (np. elciaaa)

    Poza tym u nas oprócz genetyki i immunologi prawdopodobnie badaliśmy już wszystko.
    Nie ma też jakiś poważnych przeszkód- hormony unormowane lekami, reszta super.

    Tes estradiol za niski miałam z własnej głupoty: estofem brałam 1x dzennie a powinnam była 2x dziennie. Widocznie rozwalenie po nieudanym świezym transferze sprawiło że niedoczytałam (tak jestem na siebie mega wkurzona)

    bv5tg9v.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ale boli mnie brzuch typowo jak na @ a to już na pewno za późno jak na zagnieżdżenie :( jeszcze nie mam ze sobą nospy :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na prawde na ile dieta pomogla tego nie wie nikt. Raz się udaje raz nie czasem bez poważnej przyczyny, nie ten cykl, nie ten zarodek. Jeśli dobrzr skomponujesz dietę to przejście na bg nie zaszkodzi ale jeśli nie masz celiakii to to NIC nie da.

    Tak samo jak heparyna jeśli nie mamy zespołu antyfosfolipidowego. Ale robimy te zastrzyki bez sensu bo może a nóż :/

    A Twój estradiol to może być faktycznie efekt za małej dawki estrofemu, ja brałam 4 dziennie a endo mialo niewiele ponad 8 mm wiec szału nie było.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ