X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 21 lutego 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 i adk_1989 zdaję sobie sprawę, że 2 tygodnie to zbyt krótki okres czasu, ale mam jednak nadzieję, że cokolwiek uda mi się zaobserwować na + ;) W szczególności liczę na efekty, o których pisze sabisia. Słodycze ostatnio znów są moją zmorą, a co za tym idzie pojawił się również trądzik ;( Zresztą zobaczę, co mi powie drugi gin, bo dziś umówiłam się na wizytę, która wypada akurat za 2 tygodnie. Jeśli karze nadal brać Inofolic to go posłucham i będę szukać jakiejś taniej apteki. A za 2-3 miesiące już będę na pewno w stanie stwierdzić, czy ten specyfik na mnie podziałał. Chociaż mam cichą nadzieję, że uda mi się do tego czasu zaciążyć ;) I Wam również tego życzę :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:11

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 nawet nie wiem co Ci radzić. Ile jesteś dpo? Może zrób jutro drugi teścik, ale z porannego moczu. Dziwi mnie, że w szpitalu trzeba tak długo na bete czekać. A nie masz możliwości zrobienia bety w innym laboratorium? Albo innym szpitalu? Ewentualnie, gdyby jutrzejszy test wyszedł negatywnie, bo może być zwyczajnie za wcześnie na sikańca, to dla pewności tak jak piszesz pójdź w niedzielę na bete. Do wtorku powinnaś mieć już wynik i wtedy wszystko się wyjaśni. Wykrywalne stężenie hcg w krwi jest już 48h po implantacji.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 lutego 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:11

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 22 lutego 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 i jak, testowałaś dziś? Jaki wynik? Bardzo szybko tą owulkę miałaś. Zawsze tak masz? Z tego co piszesz, można przypuszczać, że to Twoje plamienie mogło być plamieniem implantacyjnym - czas by się zgadzał. Zatem beta na pewno powinna już coś wykazać, ale sikaniec niekoniecznie. Jeśli nic nie wyszło, to śmigaj jutro do szpitala na bete i pozostaje Ci czekac na wynik. Trzymam kciuki. Będzie dobrze :) Powodzenia <3

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 22 lutego 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 a powiedz mi jeszcze, dlaczego gin kazała Ci odstawić inofolic jeśli test wyjdzie pozytywny? Mi moja nic takiego nie mówiła. Kazała brać minimum 3 miesiące. Czyżby przypuszczała, ze i tak wcześniej się nie uda zajść :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:12

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy mierzycie temperatur dokładnie od tej samej porze codziennie? Ja nie mam takiej możliwości, ponieważ wstaję codziennie o innej porze. Czy wieczorem można mierzyć temperaturę? Jaka powinna być jak jest owulacja? Napiszcie coś na ten temat.

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie o tej samej porze, w tym samym miejscu, tym samym termometrem. Zawsze od razu po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka, po przynajmniej 3 godzinach snu. Nie wiem o jak bardzo różnych godzinach wstajesz myślę, że odchylenia pół godziny w jedną czy w druga stronę mogą się zdarzać ale na pewno nie za często. Ja robię tak, że mam budzik codziennie na 6 rano, nawet jeśli nie muszę wstawać tak wcześnie. I po mierzeniu albo wstaję albo idę dalej spać. Po paru tygodniach praktyki nauczyłam się zasypiać po mierzeniu :) chociaż na początku nie było łatwo. Szczególnie, że jarałam się jeszcze wtedy całym tym mierzeniem, dzisiaj weszło mi w krew i mnie nie rusza tak bardo :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JeanneZ jeśli dopiero zaczynasz swoja przygodę z wykresem to serdecznie Ci polecam Bazę Wiedzy. Dla mnie była bardzo pomocna bo miałam mnóstwo pytań na początku :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:12

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 lutego 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 trzymam kciuki za pozytywną bete :) Nie dziwię Ci się, że korci Cię, aby oglądać coś dla maluszków. Ja mam ten sam problem, zachwycam się każdym małym ubrankiem i uśmiecham do obcych dzieci w sklepach i na ulicy :D Tak bardzo chciałabym już mieć swoje maleństwo... Stan ten potęguje jeszcze fakt, że 3 tygodnie temu moja siostra urodziła i mamy w rodzinie słodkiego maluszka. Ciągle bym go tuliła i całowała <3 Moja siostra mimo usunięcia jednego jajnika urodziłą już dwoje dzieci, a ja czuję jakiś wewnętrzny niepokój że nie będzie mi łatwo zajść w ciążę :(
    JeanneZ myślę, że adk_1989 dała Ci wyczerpującą odpowiedź. Ja jedynie mogę dodać, że jest możliwe mierzenie temperatury ciała również wieczorem, ale po przynajmniej 2 godzinnym biernym spoczynku. Jednak bardziej wiarygodne będzie jednak mierzenie temperatury rano. Poczytaj Bazę Wiedzy jak radzi adk_1989. Ja mierzę dopiero drugi cykl, ale nie mam z tym większych problemów. Raz tylko termometr odmówił posłuszeństwa pod koniec pierwszego cyklu i musiałam poczekać na nowy sprzęt, który mam nadzieję nie zrobi mi już takiego psikusa ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 lutego 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:13

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 lutego 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:13

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 lutego 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się nakręcam na maxa. Tym bardziej, że wcześniej nie czułam takiego parcia na dziecko, ale od 2012 roku już coraz częściej o tym myślałam, jednak mój A. nie chciał jeszcze dziecka. Zawsze były jakieś wymówki - praca itp. W grudniu 2012 odstawiłam pigułki, żeby się oczyścić, wyregulować cykle i przygotować organizm do ciąży. W między czasie przez cały rok namawiałam mojego na dziecko, wręcz trułam mu o tym. Gadałam, że coraz starsi jesteśmy, że po 30 będzie mi trudniej itd. No i w końcu w grudniu dostałam od niego zielone światełko :D Cóż to była za radość przeplatana z niedowierzaniem ;)
    My też nie staramy się na siłę, tzn. on tego tak nie przeżywa jak ja ;) Cieszę się i jednocześnie stresuję tą całą sytuacją. Eh taka już jestem, że do wszystkiego podchodzę zbyt emocjonalnie i jestem bardzo niecierpliwa :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:13

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że jesteś przekonana, że sie udało :) I dobrze, grunt to pozytywne myślenie. A z tym dźwiganiem, to się tak nie przejmuj, myślę, że na takim etapie ci nie zaszkodzi. Ja natomiast martwię się czym innym. Mam do zrzucenia kilka kg i bardzo chciałabym przejść na dietę, ale obiawiam się, że mogłaby ona zaszkodzić ewentualnej ciąży :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:14

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 odebrałaś już wyniki bety? Mam nadzieję, że są pozytywne :D
    Słodycze staram się ograniczać, a co do samej diety, to wiem, że jeśli bym się zaparła, do jestem w stanie schudnąć. O to się nie boję. Mam za sobą zrucone 23kg i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wcale nie było tak ciężko ;) Ale jesienią dopadła mnie jakaś chandra i przybyło kilka kg :/ Nadwagi nie mam, ale nie czuję się dobrze z odstającym brzuszkiem i fałdkami tłuszczyku. Dlatego postanowiłam, że jeśli w tym cyklu się nie uda, to wprowadzam lekką dietę i trochę ruchu, a że wiosna tuż tuż to ruchu mi nie braknie podczas prac w ogrodzie :D No i liczę na to, że tak jak któraś z dziewczyn pisała za sprawą inofolic będę miała mniejszą ochotę na słodkie. A do tego może zacznę jeszcze pić ocet jabłkowy, bo czytałam na którymś wątku, że też wspomaga redukcję masy ciała i hamuje chęć na słodkie. Eh zobaczymy, co z tych moich postanowień wyjdzie.

    A co do tematu wątku, to inofolic biorę dalej i czekam na efekty. Za 1,5 tyg. wizyta u drugiego gina i zobaczymy, co on powie na temat tego specyfiku.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:14

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ