X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to kiepsko, że jeszcze tych wyników nie ma :( A ja tu zaglądam z niecierpliwością oczekując dobrych wieści :D Nadal trzymam mocno kciuki!
    Któraś tu właśnie wspominała o takim "ubocznym" działaniu inofolicu :)
    Ja też, kiedy zaczynałam po raz kolejny dietę, myślałam że mi się nie uda. A tu miłe zaskoczenie dla samej siebie, że wytrwałam tak długo i tyle udało mi się osiągnąć. Zwłaszcza, że wiele osób we mnie wątpiło, czasem wręcz naśmiewali się, że np. jej majonez będąc na diecie. A ja im wszystkim udowodniłam, że wiem co robię. Teraz też wierzę, że dałabym radę, tylko martwi mnie jak to może wpłynąć na ewentualną ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2014, 17:18

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:14

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:14

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 nie bardzo znam Twoją historię, ale odniosę się do plamienia po stosunku, u mnie to już normalka, gin nie widzi nic złego..a ja "po" tak mam (tak jak u Ciebie czasami pojawia mi się tydzień po, czasami następnego dnia), że plamienie utrzymuje się 2-3dni i znika i tak prawie za każdym razem...
    Rozmawiałam z kilkoma lekarzami, i żaden nic się nie doszukał...
    Ja myślę, że u mnie PCOS ma znaczenie, endometrium dziwnie potrafi się zachowywać...
    ale u każdej z nas jest inaczej...życzę aby to nie było nic złego;-)

  • shiness Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 25 lutego 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączę do wątku. Od 12.02. łykam inofolic, więc to dopiero początki. Cena mnie tak nie przeraża, jak to, że coraz gorsze to to do picia. No i od dwóch dni mam poranne mdłości, ale na maxa. Nie wiem, czy to wina inofolicu, czy też metforminy, którą łykam ? Ja mam pić 2 saszetki dziennie, czekam na jakąś poprawę a najlepiej szybki efekt w postaci II :) Zobaczymy, na razie się nie nakręcam. Jedna tylko zmiana nastąpiła. Akurat mam dni płodne i albo owulka już była 2 dni temu, albo dopiero się kluje. Trudno stwierdzić, bo pierwszy raz w życiu dostałam dosyć mocnego plamienia w środku cyklu i to ze skrzepami. Jakieś to dziwne. No i ciekawa jestem czy to przez te wszystkie leki, które łykam ? Ale byłby czad, jakby się udało. Mam nadzieję, że niedługo Wam tu napiszę, że inofolic zdziałał cuda. A czytałam o tym, że robi furorę we Włoszech i laski zaciążają bardzo szybko. W każdym razie, pojawiła się na początku wątku wątpliwość co do zastąpienia inoflica kwasem foliowym z izy - coś tam. Powiem Wam tak. Jak byłam u swojego gina powiedziałam mu, że łykam witaminę D 2000 (nie wiem, jaka jednostka), a od innej ginki z W-wy dostałam witaminę D na receptę i ma tylko 1000. A on mi powiedział, że to nie chodzi tylko o dawkę, ale przede wszystkim o wchłanialność i że ta na receptę ma inne izotopy, które współpracują z organizmem tysiąc razy lepiej. No i od tej pory wierzę w to, co mówią lekarze. Stosowałam różne mieszanki ziołowe i inne wspomagacze, ale jakoś bez efektów. Więc teraz postanowiłam być pilną słuchaczką swojego gina. Tak więc łykam ten inofolic, bo może ten zamiennik, o którym piszą dziewczyny jest mniej skuteczny ? A może faktycznie chodzi tylko o kasę, którą zbijają na nas aptekarze ? No nie wiem, nie mędrkuję, chciałam tylko zwrócić na to uwagę. Mam nadzieję, że komus pomogłam, coś wyjasniłam...... Czekajcie na moje efekty, odezwę się :)

    Nadzieja umiera ostatnia ....
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:15

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Patison Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 26 lutego 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie, bierzecie oprocz inofolicu jeszcze kwas foliowy??? Ja wczesniej bralam bardzo duze dawki kwasu foliowego (na recepte od gina) i teraz nie wiem czy powinnam brac go nadal, zeby nie przedawkowac, ale wydaje mi sie ze w samym inofolicu jest tego kwasu bardzo malo... Bierzecie go dodatkowo???

    Pozdrawiam!!!

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 przykro mi, że się nie udało :( Ale w najbliższym cyklu (o ile sobie nie odpuścisz, żeby dzieciątko nie było grudniowe ;) ) na pewno się uda :D Swoją drogą ja sama jestem z grudnia i też zawsze uważałam, że to niedobry miesiąc na urodziny. Swoje dzieci planowałam rodzić wiosną bądź latem, ale jak widać nie wyszło :/
    A mówiłaś gin o swoich plamieniach?

    Malenq i shiness witajcie :)

    Patison mi moja gin powiedziała, że nie muszę łykać dodatkowo kwasu foliowego. Ale też mi się go wydaje zbyt mało w składzie inofolicu, tym bardziej, że ja mam zaleconą tylko jedną saszetkę dziennie. Dlatego postanowiłam na własną rękę łykać kwas dodatkowo. Z tego co wiem, nie można go przedawkować, bo jego nadmiar jest wydalany z organizmu z moczem. W moich tabletkach kwasu foliowego jest w dawce 800µg, bo taki kupiłam w aptece (nie pamiętam producenta) i łykam go co drugi dzień na przemian z tym w dawce 400, którego jeszcze trochę mi zostało.
    W przyszłym tygodniu mam wizytę u innego gin i jak nie zapomnę, to zapytam go o ten dodatkowy kwas foliowy.

    Miłego dnia dziewczyny Wam życzę :)

    Malenq, Patison lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 lutego 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:15

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 lutego 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że zły nastrój minął, trzeba cieszyć się z kolejnej szansy i przyjemności ze staranek :D

    Shiness przeczytałam Twój pamiętnik i jestem pełna podziwu, że Ty jeszcze nie zwariowałaś od tego wszystkiego. Tyle czasu już się staracie, masz za sobą masę badań, różne diagnozy, a mimo to nadal wierzysz w wasz mały-wielki cud i nie poddajesz się :) Chylę czoła Kochana!!! Jesteś wielka i powinnaś być inspiracją dla innych. Podziwiam Cię za Twoją determinację i wytrwałość, komu jak komu, ale Tobie musi się udać! Zresztą wszystkim nam się uda :)
    A w temacie, to zdaje mi się, Tobie też pani doktor z wa-wy kazała odstawić inofolic jak zajdziesz, zgadza się? Wiesz może, dlaczego? Bo mi moja nic takiego nie mówiła, a kolejna wizyta dopiero 7.03 i ciekawość mnie do tego czasu zeżre!

    Dziewczyny, dlaczego Wy tak narzekacie na smak inofolicu? Dla mnie się on nie zmienia i nadal jest w zasadzie bezsmakowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 17:21

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:15

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie jest tylko lekko słodkawy - właśnie popijam ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:15

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio regularność przyjmowania w ciągu dnia ma takie znaczenie? Ja łykam rano ze śniadaniem kwas foliowy i wit. B6, a inofolic to różnie w ciągu dnia, przeważnie tak do godz. 14, ale dziś dopiero po 18 i nie wiedziałam, że to takie istotne o której go przyjmuję. Ulotka jest strasznie uboga :/ Wieczorem jeszcze czasem łykam Skrzyp Optima, bo mam problem z wypadającymi włosami, ale żeby nie przesadzać z tymi witaminami, to chwilowo mam przerwę.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:17

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 lutego 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:18

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 lutego 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:18

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 26 lutego 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Też biorę inofolic, staram się o równych godzinach plus minus. Udało mi się kupić dwie paczuchy za 85 zł razem z przesyłką, więc prawie jak promocja :D Poprzednią paczkę kupiłam za 70 zł w aptece stacjonarnej... Ogromna różnica w cenach, nie wiem dlaczego.
    Trzymam za Was kciuki :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 lutego 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu robiłam testy, ale dłuuugo nie wychodziły i w końcu sobie odpuściłam jakieś 3 dni przed owulacją. W tym cyklu też od dziś zaczęłam, chociaż to dopiero 12dc a w poprzednim cyklu ovu miałam ponoć w 19dc, więc jeszcze czas, ale już sobie sprawdzam.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 lutego 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Another :)
    Fajną promocję trafiłaś. Ja też przepłaciłam pierwsze opakowanie, ale teraz już będę mądrzejsza i poszukam na necie promocji.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ