X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Jak tam na placu boju? :) U mnie przesunęło owulację o 5 dni ale za to jaka ładna mi się trafiła :P nawet nie przerywanymi liniami :D i czuję się inaczej niż w poprzednich cyklach (w ciąży na pewno nie jestem bo nie mam w tym cyklu ani jednego serduszka) tak jak kiedyś, kiedy byłam nastolatką - bolą mnie sutki, jestem już taka wielka (spuchnięta) że rano staje przed szafą i prawie płaczę bo nie mam już nic do ubrania w czym czułabym się komfortowo a nie jak szynka w siatce :P Ale cieszy mnie to, może wracam do normy, skoro tak wyraźnie odczuwam różnicę w samopoczuciu między pierwszą a drugą fazą cyklu :) W następnym cyklu starania pełną parą (mam nadzieję) :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 lutego 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:18

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 27 lutego 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super adk_1989, oby faktycznie wszystko Ci się unormowało jak najszybciej i żebyś szczęśliwie zafasolkowała :) U mnie natomiast mam wrażenie, że odkąd zaczęliśmy się starać o maleństwo i zaczęłam bardziej obserwować siebie, to przestałam w ogóle odczuwać owulację. Pamiętam, że jeszcze we wrześniu będąc drugi dzień na urlopie skręcałam się z bólu przez pracujące jajniki, a teraz już nic! Kompletna cisza! I jak ja mam wyznaczyć tą owulkę, żeby wiedzieć kiedy najlepiej serduszkować? A do tego dziś miałam dziwny skok tempki i nie mam pojęcia z czego to. Eh jeśli w ciągu najbliższych 5 dni testy owulacyjne nic nie wykażą, to oszaleję.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 27 lutego 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 ja właśnie tych z allegro używam. Ale jak już wcześniej pisałam w poprzednim cyklu sobie odpuściłam i nie wiem, czy są skuteczne. Powiem Ci za ok. tydzień jak już będę prawdopodobnie po owulacji, bo od wczoraj znów testuję.
    A co do leków, to ja nie pomogę, bo póki co poza inofolikiem i witaminami nic innego nie biorę.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 lutego 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:18

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 lutego 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:19

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 27 lutego 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z tej apteki zamawiałam, tylko bezpośrednio, a nie przez allegro. Dostałam już następnego dnia przesyłkę :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 lutego 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:19

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 27 lutego 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo przeciwnie, co raz drożej ;)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 lutego 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:19

    Qrczak, natt lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 1 marca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem nowa na tej stronie. Dobrze wiedzieć że nie jestem sama na tym świecie z takim problemami. Chciałbym zapytać na co właściwie bierze się ten inofolic ? Wczoraj polecił mi go ginekolog, mam stosować dwie saszetki dziennie od następnego cyklu łącznie z CLO i duphastonem.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:19

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka witamy :)

    Ja tak samo jak Kwiatuszek brałam inofolic od wizyty u gin, czyli od 5dc. Nic nie mówiła, że muszę rozpocząć branie go wraz z nowym cyklem. Natomiast ja mam zaleconą tylko jedną saszetkę dziennie.
    Z tego co wiem, przepisywany jest przy PCOS, ale nie tylko. Ja nie mam zdiagnozowanego, a mimo to przyjmuję, bo moja gin powiedziała, że inofolic reguluje pracę jajników. Czy działa - nie wiem, bo biorę go dopiero od 11 dni.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:20

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 1 marca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedz dziewczyny. Poczekam do następnego cyklu, może uda się i bez tego. Teraz obecnie biorę trzeci raz CLO i DUP. Nie narzekam na skutki uboczne i całe szczęście. W poniedziałek kolejna wizyta. Trzymam za was kciuki na pewno się uda !!

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek ja przez ostatni rok miałam regularne @ Bardzo szybko po odstawieniu pigułek się wszystko wyregulowało. Zawsze było to dokładnie 28 dni. A odkąd zaczęliśmy się starać o maleństwo, to mój organizm robi mi psikusy. Poprzedni cykl @ 2 dni wcześniej, a ostatni spóźniała się o 3 dni i już miałam nadzieję na mały cud....

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:20

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 marca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dokładnie tak samo. Doszukuję się problemów tam, gdzie ich niema. Gdzieś w podświadomości siedzi mi przeświadczenie, że będziemy się jeszcze dłuuuugo starać o dzidzię. Ciągle myślę, planuję i analizuję wszystko. Z jednej strony wszystko zaczynam podporządkowywać ciąży, choć jeszcze jej nie ma, a z drugiej mam obawy, że ta ciąża szybko nie nadejdzie. I gdzie tu sens i logika? :/ I również podejrzewam, że to może mnie dodatkowo blokować, ale nie potrafię wyłączyć myślenia. Szurnięta jestem i tyle.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Stasinka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 1 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Czytając o Waszych doświadczeniach postanowiłam jednak wykupić INOFOLIC. Dodatkowo lekarz zapisał mi Bromergon, a biorę już Metformax, Euthyrox, Clostilbegyt, Estrofem. Mam PCOS, więc postanowiłam zainwestować w Inofolic. I rzeczywiście najtaniej jest w Aptece Melissa - nawet jeśli ma się płacić za przesyłkę. Ja miałam tego farta, że akurat byłam w Łodzi i podjechałam do tej Apteki. Kupiłam 4 op., bo za 37 zł to cena rewelacja :)
    Marzy mi się drugie dziecko, ale chciałabym też najpierw zejść trochę z wagi i właśnie na tym celu jestem skupiona. Powiem Wam, że nie wiem czego to zasługa, ale zmniejszył mi się apetyt na słodkie :) Poza tym postanowiłam zacząć wypierać te natrętne myśli dotyczące zajścia, wyczekiwania itp. Moja siostra cioteczna (też z PCOS i chorą tarczycą) ze 3 lata notorycznie myślała o ciąży. Nawet podjęła próby in vitro. W końcu dała sobie ze wszystkim spokój, przestała brać leki, skupiła się na pracy, zaczęła wypierać ten temat z głowy. W Łodzi byłam nie przez przypadek. Właśnie ta siostra urodziła śliczną córeczkę :) Trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    zgoda buduje, niezgoda rujnuje...
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 1 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla siostry ciotecznej :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ