X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella ja czytalam że wystarczy leżeć tylko ok. 10 minut po seksie :-) ale moze sie mylę. Wiesz tłumacze sobie że przy wpadkach nikt nie czeka po stosunku aż plemniki dotrą do celu:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Agnella lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter a skąd ta strategia zeby rano?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Demeter a skąd ta strategia zeby rano?

    Bo plemniczki rano są bardziej żywotne, niż wieczorem.

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella jak masz zajść to i tak zajdziesz, bez względu na to, czy coś z ciebie wypłynie. Ja z pierwszym dzieckiem zaszłam wtedy kiedy po seksie poszłam od razu spać. Przez cała noc nie wstałam z łóżka.

    Demeter
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 września 2015, 20:11

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Różyczka, gratuluję :-)
    Małpakacpra, pozostaje tylko czekać, czas tak Ci zleci i bedzie można test robić. Najlepiej po 12-14 dniach od owulacji :-) Ja mimo, że raczej się spóżniłam z seksem w te dni też mam małą nadzieję. I zatestuję.
    Dziewczyny, jak to jest z tym leżeniem po seksiku???? Ja leże godzinę z poduszką pod pupą, ale potem wstaję, bo musze iśc do pracy, czy to starczy, aby żołnierze męża dopłynęły w ciągu 1 h? Mam wrażenie, że potem wszystko wylatuje:( A seks mamy raczej zza dnia, mąz często w delegacjach, szkoda, że nie w nocy - gdzie mogłabym d rana na spokojnie poleżeć...
    Minona, myśle, ze owu mogła być 24 w nocy lub 25 ego jak pozytyw był. Powodzenia i życzę dwóch krech za ok 12 dni:-)
    Ja leżę z 10 minut ,zawsze cos mnie wygoni z łózka;) pracuje 24/48 godzin i czesto robimy to za dnia ,mój pracuje od 16 do 23 wiec nocami to my śpimy ;)Nie wiem ,będe rozczarowana jak sie nie uda w tym cyklu .
    Ale widze zmiany ,odrzuca mnie od "reksika" i w tym cyklu nie mam nabrzmiałych i obolałych piersi jak zwykle przed okresem,kłuje mnie w dole brzucha ale może sobie wkręcam :)do planowej @ tylko 6 dni ..ODLICZAM :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 11:25

    Agnella, Luna35 lubią tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niedługo testujesz :)
    Ja mam ok 7 dni do @ a już od paru dni mam plamienia, brązowe albo różowe :( Nie wiem co jest, ale to nic dobrego i żadne to plamienie impantacyjne, byłam u ginki i dostałam duphka 3 razy 1tabl. Zobaczymy, wiem, ze takie plamienie nie wróży dobrze i ciązy nie będzie. W sumie już dwa dni p owu jak badałam szyjkę to miałam śluz zabarwiony krwią i bóle brzucha jak na @:( Smutna jestem i tyle :(
    Pewnie mam niski pgr.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moze glupie pytanie, ale na co jest inofolic? czy moge go pic nie majac pcos i problemow z owulacja ? mam za to problemy ze slabo rosnacym endometrium ....

    Chcialabym sobie jakos pomoc i pomyslalam o inofolicu...

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu zapraszam na stronę: www.inofolic.pl
    Tam wszystkiego się dowiesz. Ja też nie mam pcos i go stosuję. Jeśli masz wątpliwości to zapytaj swojego lekarza, czy możesz go stosować. Tutaj jest mnóstwo dziewczyn, które pijà go na własną rękę. Co do endometrium to inofolic raczej Ci nie pomoże, on jest na owulację.

    Demeter
  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie mam pco, ale czasami problemy z owulacją, cykle raczej regularne. Pytałam się swojej gin czy mogę pić inofolic (dodatkowo biorę jeszcze clo) to powiedziała mi, że jak najbardziej. Dodatkowo mam wrażenie, że inofolic zrobił mój cykl jeszcze bardziej regularny :)

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 09:33 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 września 2015, 20:10

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 3 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...testowałam wczoraj i dupa;)
    Brak kreski nr dwa ,oczywiscie pod swiatło ją wypatrzyłam ale na płasko nic nie widać.
    Okres powinien nadejść jutro ,mam nadzieje sie z nim nie spotkać,gin mówiła ze ovu była pozniej wiec i @ może przyjść później.

    jakies dziwne stany sie pojawiły
    mam uderzenia gorąca ,razem z potem który mnie zalewa ,a pózniej wracam do normy,ból piersi pojawił się dopiero wczoraj i nie jest jakis uciążliwy jak zazwyczaj, bardziej boli mnie w okolicy pach, wczesniej nie mogłam się ok tydzień przed okresem dotknać a dzien przed przestawały boleć i nadchodziła @,teraz mam inaczej
    I od 3 dni mam monety w ustach ;) okropny posmak metaliczny odczuwalny na całych krawędziach języka,przez co mam ślinotok;)
    a i non stop sikam,wprawdzie tak miałam zawsze ale ostatnio wstaję w nocy a tak nie było!
    to tyle !
    w sobotę rano testuje raz jeszcze a w pon jak nie nadejdzie @ robie betę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 16:05

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 3 września 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    To niedługo testujesz :)
    Ja mam ok 7 dni do @ a już od paru dni mam plamienia, brązowe albo różowe :( Nie wiem co jest, ale to nic dobrego i żadne to plamienie impantacyjne, byłam u ginki i dostałam duphka 3 razy 1tabl. Zobaczymy, wiem, ze takie plamienie nie wróży dobrze i ciązy nie będzie. W sumie już dwa dni p owu jak badałam szyjkę to miałam śluz zabarwiony krwią i bóle brzucha jak na @:( Smutna jestem i tyle :(
    Pewnie mam niski pgr.
    Jak tam u Ciebie?

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 4 września 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też póki co lipa czuje juz @ nadchodzi więc znowu nic a starałam się co 2-3 dni z mężem, test owulacyjny zrobiłam niby była blada druga kreska ale akurat w ten dzień nic nie było bo męża nie było wiec czuje że znowu nic :(


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 września 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nic, dalej plamienia mimo brania duphka, miałam piekny pozytyw testu owulacyjnego, przed 6 dni śluz płodny zalewał, na usg owulacja potwierdzona...I nic, wczoraj zrobiłam test - jedna krecha, haha, też ją oglądałam na wszystkie strony i od każdym kątem, pod światło.....jutro odstawiam duphka :( Wyć mi się chcę...Przez te plamienia zarodek pewnie nie miał szans się zagnieżdzić. Zaczęły się one 3 dni po owulacji :( Pocieszam się, że może tak miało być i jajeczko niewartościowe.
    Brzuch już na @ boli. Ale co zrobić, dół będzie, a potem trzeba od nowa zbierać siły, energię na harce. Inofolic piję wytrwale, jak nektar życia. Dodałam jeszcze jedną tabl. Inozytolu (A-Z Medica). Zastanawiam się czy nie iśc po clo, ale chyba dam jeszcze szansę naturze.
    Lenka, zatestuj, nic straconego :-) Który masz dc?
    Małpakacpra, jak owu póżniej to i okres póżniej niż ksiązkowo w 28dc, za wczesnie na test. W pierwszej cązy 14 dpo po mi nic nie wychodziło, dopiero dzien po terminie @, ale byłam w szoku. U Ciebie szansa jest jeszcze duża!!!!!!

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 4 września 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...tez u mnie chyba lipa:-(..testowalam i nic nawet cienia! Mimo ze za wczesnie to wszystkie objawy dzis przeszły, mózg potrafi płatać figle! Czuje ze zbliza się @ boli mnie krzyż i brzuch na dole..cycki bola lekko ale czuje ze nie wyszło! Plakac się chce ...Pije inofolic i czekam a teraz idę spac bo mam zly nastrój! ! Ehhh to co? Czekamy na Którejś Szczęście zawszectroche optymizmem i radością tu powieje! Milego weekendu:-)

    Agnella lubi tę wiadomość

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 4 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cyke byłe długie staram sie z mężem od stycznia cykle były - 42-43 dniowe po inofolicu krótsze ale nadal rózne 30-34-28-40 cieżko przy takich cyklach o owulacje żeby ją nawet jakoś móc wyliczyć ze śluzem też jest słabo biore oprócz tego cyclodynon zrobiłam dziś test i nic za wcześnie ale dziwnie miałam bóle w brzuchu ale to przerważliwienie i pewnie na @ mam doła już nawet nie mam siły płakać nie wiem co robić myślę o inseminacji ale przy takich cyklach też słabo będzie :((((((


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 września 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka, głowa do góry, ja mam podobne cykle. W pierwszą ciąże zaszłam z owulacją w 22 dc. Tym się nie dołuj, ważne, że masz swoje cykle. I tak testowałas wczesniej niż w dniu spodziewanej @. Kiedy masz termin miesiączki?
    Małpakacpra, u Ciebie też jeszcze nieprzesadzone...Miałaś póżniej owu.
    A ja nastrój też mam fatalny, spać bym już poszła, wyć się chce z tej bezradności. Idę się rzucić...w kołdrę, i z ksiązką w tle.

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 4 września 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka Robilas monitoring? Moze warto pobiegac do gina na usg co kilka dni i działać :-)Angela co czytasz? Wiecie co ? Kuzwa chyba idzie jesien , wszystkie mamy slaby nastrój:-(! No ale jesiennecwieczory brzydkie wiec zbliżenia częstsze ;-)

  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 5 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pracuje w banku strs mega i praca od 8-18 codziennie wiec może stres .Tym bardziej mam umowe na zastępstwo więc też mam ograniczony czas a le pracuje tyle lat i nie mam normalnego etatu a tak bardzo chce mieć dziecko więc też za bardzo chce i ciężko odpuścic i nie myśleć :(


‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ