X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    a na co sie leczysz ? mi ogólnie wyniki wyszły ok w zasadzie nie ma sie do czego przyczepić a dziecka jak nie było tak nie ma.




    Ja mam PCO jajników no a z tym się wiąże wysoki testosteron :( owulacja jest z lekami , teraz zrobiła mi się cysta na jajniku i musiałam przerwać leczenie na 2 miesiące wiec zrobiłam drożność jajowodów bo to tylko bez leków można . W sierpniu inseminacja, jeśli się nie uda będzie in vitro .Przejdę każde męki każdy ból aby pod moim serem zabiło drugie serce . Chodziłam po wielu lekarzach dopiero czwarty zobaczył że mam PCO i powiem tak były różne diagnozy każdy tylko kase chciał i wymyślał badania . Pierwsza pani doktor stwierdziła że mam jakieś straszne zapalenie pęcherza i leczyła mnie 4 miesiące z tego !! Jaki człowiek jest głupi i naiwny .

    Sysiaaaaa lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Ja mam PCO jajników no a z tym się wiąże wysoki testosteron :( owulacja jest z lekami , teraz zrobiła mi się cysta na jajniku i musiałam przerwać leczenie na 2 miesiące wiec zrobiłam drożność jajowodów bo to tylko bez leków można . W sierpniu inseminacja, jeśli się nie uda będzie in vitro .Przejdę każde męki każdy ból aby pod moim serem zabiło drugie serce . Chodziłam po wielu lekarzach dopiero czwarty zobaczył że mam PCO i powiem tak były różne diagnozy każdy tylko kase chciał i wymyślał badania . Pierwsza pani doktor stwierdziła że mam jakieś straszne zapalenie pęcherza i leczyła mnie 4 miesiące z tego !! Jaki człowiek jest głupi i naiwny .

    O jej strasznie Ci współczuję,u mnie też brak owulacji jest,ale odkąd zażywam inofolic to jest jakaś poprawa,czasami mam wątpliwośći,że nigdy nie zajde w ciąże nie wiem dłaczego to jest takie trudne,wiesz inne ćpają pija itd i od razu zahodzą a te ktore sa zdorwe,lub się leczą i chcą mieć dzidzi to nie mogą zajść w ciąże. To jest cholernie niesprawiedliwe :( nie martw się doczekasz się dzidzi zobaczysz trzymam kciuki :))

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 19 lipca 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    O jej strasznie Ci współczuję,u mnie też brak owulacji jest,ale odkąd zażywam inofolic to jest jakaś poprawa,czasami mam wątpliwośći,że nigdy nie zajde w ciąże nie wiem dłaczego to jest takie trudne,wiesz inne ćpają pija itd i od razu zahodzą a te ktore sa zdorwe,lub się leczą i chcą mieć dzidzi to nie mogą zajść w ciąże. To jest cholernie niesprawiedliwe :( nie martw się doczekasz się dzidzi zobaczysz trzymam kciuki :))


    Oj jest nie sprawiedliwe :P mam taką nadzieje :) dzięki ja też będę trzymać kciuki za Ciebie ;)

    Evell lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do Was, zaczęłam pić inofem w tym cyklu ( podobne do inofolicu) :) mam nadzieje, że przyniesie jakieś pozytywne skutki z czasem :) do tego biorę metfrominę, euthyrox i castagnus :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    dołączam do Was, zaczęłam pić inofem w tym cyklu ( podobne do inofolicu) :) mam nadzieje, że przyniesie jakieś pozytywne skutki z czasem :) do tego biorę metfrominę, euthyrox i castagnus :)

    Witaj kochana.Ja od zeszłego cyklu biore castagnus włąsnie na poprawe @ bo miałąm nieregularne cyclo progynowe na 6 miesięcy inofolic i wiesiołek do tego robiłam badania na tarczyce itd mimo,że wynik w normie 0.942 to ciut chyba za niski ale zobaczymy co mi we wtorek endo powie. A co do castagnusa to słyszałąm ,że pomaga zajsc w ciaże jakie masz opinie ? Pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell niestety ja jeszcze nic nie moge powiedzieć, bo castagnusa wzięłam dopiero 1 opakowanie, ale jestem pełna nadziei :) ja zawsze miałam regularne cykle, dopiero jak zaczęłam się starac to mi się popaprało wszystko, do tego mam brak owulacji naturalnie, próbuje dojść do ładu z moim organizmem :) ale ileż to trzeba cierpliwości, zeby czekać na pozytywne skutki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    Evell niestety ja jeszcze nic nie moge powiedzieć, bo castagnusa wzięłam dopiero 1 opakowanie, ale jestem pełna nadziei :) ja zawsze miałam regularne cykle, dopiero jak zaczęłam się starac to mi się popaprało wszystko, do tego mam brak owulacji naturalnie, próbuje dojść do ładu z moim organizmem :) ale ileż to trzeba cierpliwości, zeby czekać na pozytywne skutki

    A skad wiesz, że u cb brak owu? Ja tez nie mam owulacji :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) mogę się dołączyć do grona dziewczyn którym inofolic pomógł :) w tym cyklu miałam prawdopodobnie owulacje w 19 dc co jak na mnie jest super wynikiem bo mam policystyczne jajniki i owulacje jak na lekarstwo... A teraz proszę, bez wspomagaczy tylko bromergon na zbicie prolaktyny no i inofolic 2 saszetki dziennie :) biorę go juz trzeci miesiąc i mam nadzieje ze w końcu uda mi się zostać mama :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 wrote:
    Witajcie :) mogę się dołączyć do grona dziewczyn którym inofolic pomógł :) w tym cyklu miałam prawdopodobnie owulacje w 19 dc co jak na mnie jest super wynikiem bo mam policystyczne jajniki i owulacje jak na lekarstwo... A teraz proszę, bez wspomagaczy tylko bromergon na zbicie prolaktyny no i inofolic 2 saszetki dziennie :) biorę go juz trzeci miesiąc i mam nadzieje ze w końcu uda mi się zostać mama :)

    Witaj :) to super mi też pomaga bardzo chwale ten lek bo pomógł mi uregulować wysoki poziom tarczycy i nawet na sluz pomaga bo mam go więcej :D ja też biore prawie trzeci miesiąc mam nadzieję,że w tym roku zostaniemy wkoncu mamami ja już do wigili chciałabym usiąc z fasolką w brzuszku .:)Pozdrawiam

    gosia_9020, lenka123321, nesia lubią tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:)
    Ja też od @ zaczynam pić inofolik 2 saszetki dziennie;0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane....ja tak dla przypomnienia, kiedyś udzielałam się na tym wątku...chciałam Wam powiedzieć, jako pco-wiczka, że przy 3miesiącu picia inofolicu, u mnie jajniki "zaskoczyły" i jestem już w 16tygodniu...:)

    więc powodzenia i nie traćcie wiary:)

    ps. ja jestem przekonana, że inofolic zrobił porządek w moim organizmie, mimo brania innych leków wcześniej - metforimna, clo, jajniki nie chciały współpracować, dopiero po inoflocu "coś" zaczęło się prostować....może sobie wmawiam, ale nie zaszkodziło mi go pić:)

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    hejka kochane....ja tak dla przypomnienia, kiedyś udzielałam się na tym wątku...chciałam Wam powiedzieć, jako pco-wiczka, że przy 3miesiącu picia inofolicu, u mnie jajniki "zaskoczyły" i jestem już w 16tygodniu...:)

    więc powodzenia i nie traćcie wiary:)

    ps. ja jestem przekonana, że inofolic zrobił porządek w moim organizmie, mimo brania innych leków wcześniej - metforimna, clo, jajniki nie chciały współpracować, dopiero po inoflocu "coś" zaczęło się prostować....może sobie wmawiam, ale nie zaszkodziło mi go pić:)
    Ale super wiadomoość gratulacje ja dopiero koniec 3 miesiąc ale pije i póki co nic nie widać ciąży.Ale faktycznie coś w tym jest leku bo jajniki pracują pełną parą schudłam do tego śluz się pokazał i wyregulował mi wysoki poziom tarczycy.

    Malenq lubi tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 22 lipca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak przyzadzacie infolik? na letnia wode czy w upaly moze byc na zimna tez?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozpuszczam w letniej wodzie :)

    ANDI87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozpuszczam w wodzie już przegotowanej i pije rano i wieczorem .

    ANDI87 lubi tę wiadomość

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 22 lipca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem 5 dni po HSG i dziś pojawiło się lekkie plamienie?
    Zaskoczyło mnie to bo po badaniu juz krwawiłam lekko przez 2 lub 3 godziny.
    Jestem w 11 dc

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Witam jestem 5 dni po HSG i dziś pojawiło się lekkie plamienie?
    Zaskoczyło mnie to bo po badaniu juz krwawiłam lekko przez 2 lub 3 godziny.
    Jestem w 11 dc

    Ja się nie znam na tym bo nie robiłam jeszcze HSG i obym nie musiała,ale ztego co wiem to plamienie jest normalne po tym zabiegu.

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dołączam do was...

    lekarz także przepisał mi inofolik...
    z tego co czytam to w większości przypadków pomaga
    mam do wyboru właśnie Inofolik i jeszcze metformax(<- może któraś z was także miała to)
    ale z tego co widze to infolik jest skuteczniejszy w leczeniu Policystycznych jajników...
    pozdrawiam :)

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka17189 wrote:
    hej dziewczyny dołączam do was...

    lekarz także przepisał mi inofolik...
    z tego co czytam to w większości przypadków pomaga
    mam do wyboru właśnie Inofolik i jeszcze metformax(<- może któraś z was także miała to)
    ale z tego co widze to infolik jest skuteczniejszy w leczeniu Policystycznych jajników...
    pozdrawiam :)
    ja biore to i To;)

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    ja biore to i To;)

    działają razem???
    wg można brać je jednocześnie?

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ