X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam na allegro, aptekam malinowa, kupuje tylko z aptek allegroskich:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    a ty

    Ja pochodze z pod beskidu malego bardziej na poludniu mieszkam 60 km od krakowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firlejka wrote:
    Dziewczyny ja piłam inofolic przez miesiąc i narobiłam sobie więcej złego niż dobrego :(
    Zrobiłam badanie krwi tj. tzw. pakiet tarczycowy i niestety przez inofolic wpadłam w nadczynność tarczycy :(
    Zawsze miałam wyniki w normie (TSH 0,522 ulU/ml wg normy: 0,270-4,200) a teraz mam 0,043 i na dodatek wzrosło mi FT3 powyżej normy (mam 6,95 pg/ml wg normy 2,00-5,00.
    Doczytałam, że inofolic reguluje pracę tarczycy, tzn. obniża TSH, więc polecany jest kobietom z niedoczynnością.
    Jestem załamana ;( Czeka mnie wizyta u endokrynologa i odłożone starania ;(

    Czy u którejś z was inofolic spowodował spadek TSH?

    CZESC. Ja mialam wysoki poziom bo 3.050 i po inofolicu ladnie mi spadlo do 0.924 i jestem bardzo zadowolona :) kochana to nie jest tragiczny wynik podleczysz go troche i bedzie dobrze nie martw sie wiekszosc kobiet ma teraz problemy z tarczyca ja sama biore mala dawke euthyroxu nie ma si co zalamywac ;).

  • Firlejka Koleżanka
    Postów: 45 20

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mam teraz problem bo w domu mam niedokończone opakowanie inofolicu, a 2 następne w drodze (z apteki internetowej). Kupiłam nie znając swoich wyników tarczycowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 15:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle ,że spokojnie byś mogłą pic inofolic on jest skuteczny przy staraniach i pcos.a gdybys faktycznie miała nadczynnosc to wystarczy to uregulować euthyroxem. Pozdrawiam :)

  • Firlejka Koleżanka
    Postów: 45 20

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Ja myśle ,że spokojnie byś mogłą pic inofolic on jest skuteczny przy staraniach i pcos.a gdybys faktycznie miała nadczynnosc to wystarczy to uregulować euthyroxem. Pozdrawiam :)
    Dziękuję za odpowiedź, ale u mnie wyniki tarczycowe (TSH, FT3 i FT4) zawsze były w normie. Odkąd piję inofolic zaczęłam się gorzej czuć i sprawdziłam w necie, że inofolic obniża TSH, a ja miałam w normie, tylko bliżej dolnej granicy (kwiecień 0,470, maj 0,492, czerwiec 0,522), a teraz po miesiącu stosowanie inofolicu mam TSH = 0,043.

    A ten euthyrox nie jest stosowany w niedoczynności?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firlejka wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, ale u mnie wyniki tarczycowe (TSH, FT3 i FT4) zawsze były w normie. Odkąd piję inofolic zaczęłam się gorzej czuć i sprawdziłam w necie, że inofolic obniża TSH, a ja miałam w normie, tylko bliżej dolnej granicy (kwiecień 0,470, maj 0,492, czerwiec 0,522), a teraz po miesiącu stosowanie inofolicu mam TSH = 0,043.

    A ten euthyrox nie jest stosowany w niedoczynności?
    Euthyrox sie stosuje przy niedoczynnosci i nadczynnosci tylko endo musi ci okreslic dawke ja mam malutką N25

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firlejka ile chcesz za te dwa opakowania?

  • Firlejka Koleżanka
    Postów: 45 20

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Firlejka ile chcesz za te dwa opakowania?
    hmm... nie wiem czy mogę tu na forum pisać, ale myślę że 30,00 zł za opakowanie (60,00 zł za 2).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chce nic gbybać ost zamówiłąm 4 sztuki i chyba też będe musiałą sprzedać bo nie wiem czy będa mi już potrzebne.

  • Joannka Koleżanka
    Postów: 52 8

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.Ja właśnie zaczynam stosować gdzieś za miesiąc podzielę się wrażeniami :) Pozdrawiam :)

    Aniołek [*] 03.04.2014 /8tc
    Aniołek[*] 11.12.2015/8 tc
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Ja nie chce nic gbybać ost zamówiłąm 4 sztuki i chyba też będe musiałą sprzedać bo nie wiem czy będa mi już potrzebne.


    zrobiłaś test?

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    zrobiłaś test?

    Jutro mam zamiar zrobić @ spóznia mi się już 4 dni bolą mnie piersi i brzuch jak na @ nie wiem co myslec.

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Jutro mam zamiar zrobić @ spóznia mi się już 4 dni bolą mnie piersi i brzuch jak na @ nie wiem co myslec.


    no to daj znać jak tam po teście trzymam kciuki(y)

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    no to daj znać jak tam po teście trzymam kciuki(y)

    Lipa nawet nie zdążyłam zrobić @ przylazła ;(;( brak mi sił na dalsze starania co to da ??

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Lipa nawet nie zdążyłam zrobić @ przylazła ;(;( brak mi sił na dalsze starania co to da ??



    Wiem coś o tym mam to co miesiąc od 3 lat :(


    Będzie dobrze :) Pociesza mnie myśl o mojej znajomej 17 lat się starała chodząc od lekarza do lekarza i dzięki inofolic jest już w 4 miesiącu ciąży :) zazdroszczę jej , ale dzięki niej mam też nadzieje :)buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 16:31

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Wiem coś o tym mam to co miesiąc od 3 lat :(


    Będzie dobrze :) Pociesza mnie myśl o mojej znajomej 17 lat się starała chodząc od lekarza do lekarza i dzięki inofolic jest już w 4 miesiącu ciąży :) zazdroszczę jej , ale dzięki niej mam też nadzieje :)buziaki

    No ja póki co będe piła 4 miesiąc teraz i jak narazie lipa ale miałąm nadzieje,że w tym cyklu się uda,a tu @ przylazła nie dość ze mi sie spoznila to jeszcze przyszla w 38 cyklu :-/ a po tabletkach powinna przyjsc w 35 nie wiem co to zaburzyło zazwyczaj miałam regularne jakoś zle mi z tym ;(jest mi smutno i zle!!

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    No ja póki co będe piła 4 miesiąc teraz i jak narazie lipa ale miałąm nadzieje,że w tym cyklu się uda,a tu @ przylazła nie dość ze mi sie spoznila to jeszcze przyszla w 38 cyklu :-/ a po tabletkach powinna przyjsc w 35 nie wiem co to zaburzyło zazwyczaj miałam regularne jakoś zle mi z tym ;(jest mi smutno i zle!!



    po ile saszetek pijesz

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    po ile saszetek pijesz

    2xpo1 a ty ?

    nesia lubi tę wiadomość

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Evell wrote:
    2xpo1 a ty ?



    ja teraz po 1 bo miałam cyste po 2 saszetkach , ponieważ zaczęłam brać od 13 czy 14 dnia cylku i jajniki zwariowały zatrzymała mi się miesiączka . Od nowego cylku lece 2 x 1

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ