X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 16:13

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/7377/inofolic-20-sasz.html

    W melisie jest tani !!

  • Anulka86 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 października 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieidealna, ja biorę Inofem (to samo co Inofolic tylko polska produkcja) i nie zauważyłam pogorszenia cery, ale wiesz, to zawsze jest indywidualna sprawa. Mi się zaczęły włosy np przetłuszczać szybciej, ale po paru tygodniach wszystko wróciło do normy Co do cykli, to zdarzył mi się do tej pory tylko jeden trwający 47 dni, pozostałe ok 30-31 a piję Inofem już od marca, więc dobrą chwilkę.
    Trzymam kciuki, żeby twoja cera wróciła do siebie:)

    Anulka
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje, ze to przejściowe :) na razie brzuch boli, ale na @ sie nie zapowiada wiec jutro mimo wszystko chyba testujemy ;)

    Nieidealna
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 23 października 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i chciałam podzielić się z Wami moją opinią na temat proszku :P
    Powiem Wam szczerze,że nie wiem jakie ma działania ten Inofolic,bo na ulotce nic nie jest napisane :/
    Biorę go od tygodnia i dzisiaj zaczął mnie kuć lewy jajnik-zwłaszcza jak podnoszę nogę do góry. Chyba powinnam się cieszyć bo to znaczy,że działa ( z tego co wyczytałam ) ale wyjaśnijcie mi proszę co ten Inofolic zmienia w naszym organizmie? Dlaczego niby przyśpiesza zajście w ciąże ? Dodam jeszcze,że mam mniejszy apetyt i nie czuje głodu- nie wiem może sobie po prostu wkręcam :P Ale cały dzień wytrzymuje na 3 kromkach chleba,które zjadlam o 13 a tak to nic :/
    Staram się o dzidziusia dopiero od miesiąca,za pierwszym razem się nie udało ( dni płodne były bardzo dobrze wyliczone ) i duże nadzieje pokładam w Inofolicu :P
    Dodatkowo kupiłam sobie Omega 3 i 6 więc podkład robię jak się tylko da :D
    Za tydzień idę do ginekologa żeby przyśpieszył mi jakoś tabsami zajście w ciąże bo nie mamy zamiaru czekać pół roku czy więcej...Pozdrawiam :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 23 października 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja biore Inofolic tydzień i okres spóźnił mi się o 4 dni! Już się cieszyliśmy,ale jednak nie udało się :/ Teraz nie wiem jak mam wyliczać owu bo zawsze miałam regularne miesiączki :/ Możliwe,że to przez Inofolic.
    Pozdrawiam




    nieidealna wrote:
    ja zaczęłam od 12 dni brac inofolic,zobaczymy co bedzie. Na razie widze, ze cera sie pogorszyła. Dziewczyny, czy którejś wydłuzył sie cykl po inofolicu?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 24 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja zapłaciłam 71 zł w Superpharm. No niestety-coś za coś.

    Milcia wrote:
    Tylko czemu ten Inofolic jest taki drogi?? ja zapłaciłam 49,90 zł. Masakra

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 24 października 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i chciałam podzielić się z Wami moją opinią na temat proszku :P
    Powiem Wam szczerze,że nie wiem jakie ma działania ten Inofolic,bo na ulotce nic nie jest napisane :/
    Biorę go od tygodnia i dzisiaj zaczął mnie kuć lewy jajnik-zwłaszcza jak podnoszę nogę do góry. Chyba powinnam się cieszyć bo to znaczy,że działa ( z tego co wyczytałam ) ale wyjaśnijcie mi proszę co ten Inofolic zmienia w naszym organizmie? Dlaczego niby przyśpiesza zajście w ciąże ? Dodam jeszcze,że mam mniejszy apetyt i nie czuje głodu- nie wiem może sobie po prostu wkręcam :P Ale cały dzień wytrzymuje na 3 kromkach chleba,które zjadlam o 13 a tak to nic :/
    Staram się o dzidziusia dopiero od miesiąca,za pierwszym razem się nie udało ( dni płodne były bardzo dobrze wyliczone ) i duże nadzieje pokładam w Inofolicu :P
    Dodatkowo kupiłam sobie Omega 3 i 6 więc podkład robię jak się tylko da :D
    Za tydzień idę do ginekologa żeby przyśpieszył mi jakoś tabsami zajście w ciąże bo nie mamy zamiaru czekać pół roku czy więcej...Pozdrawiam :)

    Martika, masz policystyczne jajniki? Inofolik/Inofem najbardziej pomaga dziewczynom z tą przypadłością, Inozytol zawarty w tym preparacie wspomaga działanie insuliny(m.in. zapobiega napadom głodu), wiąże hormony płciowe, dzięki czemu cały system hormonalny organizmu zaczyna funkcjonować poprawnie.
    Lekarze przypuszczają, że niedobory Inozytolu w organizmie prowadzą do niepołodności.
    Niestety aby dostarczyć go wraz z pożywieniem należy spożywać bardzo duże ilości warzyw i owoców, choć w tej formie wchłania się najlepiej.
    Polecam więc, zbilansowaną dietę, bogatą w warzywa (do każdego z 5 posiłków w ciągu dnia) i inofolic czy też inofem.
    Życzę szybkiego zafasolkowania.
    Odżywiaj się zdrowo, trzy kromki chleba na dzień, to nienajlepsze rozwiązanie, przygotuj swój organizm na ciąże ;)

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zainteresowana odkupieniem od kogoś!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spinnka wrote:
    Martika, masz policystyczne jajniki? Inofolik/Inofem najbardziej pomaga dziewczynom z tą przypadłością, Inozytol zawarty w tym preparacie wspomaga działanie insuliny(m.in. zapobiega napadom głodu), wiąże hormony płciowe, dzięki czemu cały system hormonalny organizmu zaczyna funkcjonować poprawnie.
    Lekarze przypuszczają, że niedobory Inozytolu w organizmie prowadzą do niepołodności.
    Niestety aby dostarczyć go wraz z pożywieniem należy spożywać bardzo duże ilości warzyw i owoców, choć w tej formie wchłania się najlepiej.
    Polecam więc, zbilansowaną dietę, bogatą w warzywa (do każdego z 5 posiłków w ciągu dnia) i inofolic czy też inofem.
    Życzę szybkiego zafasolkowania.
    Odżywiaj się zdrowo, trzy kromki chleba na dzień, to nienajlepsze rozwiązanie, przygotuj swój organizm na ciąże ;)

    Swoją drogą... Wikipedia twierdzi, że inozytol "wchodzi w skład spermy (100 g spermy zawiera 53 mg inozytolu)" - także jest bardzo fajny, naturalny i przyjemny (przynajmniej przede wszystkim dla naszych panów) sposób uzupełniania niedoborów :-D

    Tak mi przyszło do głowy, że podczas pierwszego leczenia, gdzie okres mi się wyregulował na idealne 28 dni i pojawiała się owulacja... właśnie dużo inozytolu spożywałam właśnie w ten sposób :-D

  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 24 października 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Swoją drogą... Wikipedia twierdzi, że inozytol "wchodzi w skład spermy (100 g spermy zawiera 53 mg inozytolu)" - także jest bardzo fajny, naturalny i przyjemny (przynajmniej przede wszystkim dla naszych panów) sposób uzupełniania niedoborów :-D

    Tak mi przyszło do głowy, że podczas pierwszego leczenia, gdzie okres mi się wyregulował na idealne 28 dni i pojawiała się owulacja... właśnie dużo inozytolu spożywałam właśnie w ten sposób :-D


    Dobre, dobre ;) ale jedna saszetka inofolicu to 2000 mg inozytolu, a 100g spermy to 53 mg inozytolu....mocno musiałabyś się napracować, żeby uzyskać pożądaną dawkę ;D hihi

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę Inofolic od ponad tygodnia i nic z cerą się nie dzieje.


    juwelka wrote:
    na allegro taniej, dziś pytałam w aptece i 67 zl za 20 saszetek !!!

    kurczę też mam to brać, ale boję się pogorszenia cery - a i tak nie mam z nią łatwo, czy wszystkie tak macie? pozdr

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 25 października 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Jestem zainteresowana odkupieniem od kogoś!!

    ja mam:)zostało mi 15 saszetek Inofolica do odsprzedania za 26zł, ważne do 10.2015, pisz na priv lub tu

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 26 juz z przesylka ?

  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 25 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Za 26 juz z przesylka ?
    tak :)

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to jak sie skontaktujemy ?

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 26 października 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wejdzcie w apteka sieciowa czy jakos tak i tam inofolic za 28 zł 20 sasz. tez tam brałam wiec to nie żaden bubel :)

    Nieidealna
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 26 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 16:13

    Bąbelek lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 26 października 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Ok to jak sie skontaktujemy ?
    Wysyłam ci zaproszenie

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mam do sprzedania 4 opakowania inofolicu jezeli ktoś chętny prosze pisac na priv sprzedam po 20 zł za jedno opakowanie.

    spinnka lubi tę wiadomość

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ