X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z Was był tam? jak wyglądają konsultacje cenowo?

    Niuni, Asik86, Mikuśka, Jula86, Lisek1985, justysia86, wpaula lubią tę wiadomość

  • effora Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 18 lipca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam, chodzę tam od stycznia do dr Roberta Sienkiewicza i na razie jestem zadowolona. Cenowo też nie wygląda najgorzej choć to zależy do jakiego lekarza idziesz (najdroższa jest wizyta u prof. Kurzawy). Poza tym pierwsza wizyta jest droższa (coś ok 200zł), kolejne tańsze (bodajże 160zł) a monitoring 100zł za wizytę.

    motyl1993, Mikuśka lubią tę wiadomość

    starania od 2009
    2010 - pierwszy aniołek 10tc
    2011 - drugi aniołek 5 tc
    2013 - dwa aniołki 7tc
    2014 - starania wspomagane
    2016 - największe szczęście 3000g, 56cm <3
    2017 - kolejne starania, oj nie będzie łatwo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki effora, ja w sierpniu mam się wybrać z mężem najpierw na bad nasienia, a jeśli do końca roku nam się nie uda, to mam się zgłosić do kliniki... najbardziej bym chciała do dr Przemysława Ciepieli...

    Magda3232 lubi tę wiadomość

  • effora Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 18 lipca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, o Ciepieli też dużo dobrego słyszałam. W ogóle w tej klinice dobre jest to, że jak trzeba to kierują do szpitala do Polic gdzie prawie wszyscy ci lekarze pracują.

    motyl1993, Lisek1985 lubią tę wiadomość

    starania od 2009
    2010 - pierwszy aniołek 10tc
    2011 - drugi aniołek 5 tc
    2013 - dwa aniołki 7tc
    2014 - starania wspomagane
    2016 - największe szczęście 3000g, 56cm <3
    2017 - kolejne starania, oj nie będzie łatwo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    effora wrote:
    Właśnie, o Ciepieli też dużo dobrego słyszałam. W ogóle w tej klinice dobre jest to, że jak trzeba to kierują do szpitala do Polic gdzie prawie wszyscy ci lekarze pracują.
    dr Ciepiele poznałam będąc w Policach w drugiej ciąży. Był tak przesympatyczny! Właśnie zauważyłam, że większość z nich jest w Policach.
    Mnie będzie do nich kierowała dr Lejman, bo nie ma już na nas pomysłu :( a mogę zapytać z jakim problemem Ty się borykasz i dlaczego trafiłaś do kliniki?

    effora lubi tę wiadomość

  • effora Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 18 lipca 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się błąkam po lekarzach już jakiś czas a generalnie walczę z PCOS i lekką niedoczynnością tarczycy. Tak naprawdę dopiero w klinice zaczęli mnie leczyć. A staramy się już w sumie 5 lat z przerwami na 3 poronienia...

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    starania od 2009
    2010 - pierwszy aniołek 10tc
    2011 - drugi aniołek 5 tc
    2013 - dwa aniołki 7tc
    2014 - starania wspomagane
    2016 - największe szczęście 3000g, 56cm <3
    2017 - kolejne starania, oj nie będzie łatwo
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 19 lipca 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice do tej pory robiliśmy tylko badania laboratoryjne, ale opiekuje się mną na stałe lekarz z "teamu" Vitrolive - dr Brelik i co tu dużo mówić... ponad 10 lat borykam się z najróżniejszymi problemami hormonalnymi, teraz na koncie już prawie trzy lata walki o dziecko a to on pierwszy się mną zajął, zdiagnozował i zaczął leczyć, a po gabinetach ginekologicznych naprawdę sporo się rozbijałam przez ostatnią dekadę. U dr Brelika byłam pierwszy raz na początku września zeszłego roku - na początku października miałam diagnozę i leczenie, w listopadzie już byłam w ciąży. Krótko, ale po tylu miesiącach to już sukces. Teraz mu stuprocentowo wierzę, chociaż na pierwszą wizytę szłam z postawą "i tak mi nie pomoże, tamci też nie pomogli". A co on mi powiedział na pierwszej wizycie? "Ja pani pomogę". Pomógł i ciągle pomaga.
    Trzy razy od jesieni zeszłego roku przebywałam w Klinice Medycyny Rozrodu w szpitalu w Policach i tam też spotkałam kolejnych kilku lekarzy z Vitrolive - wszyscy bardzo kompetentni, sympatyczni - nie dam złego słowa powiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 00:13

    effora, motyl1993, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za te słowa, jeśli do końce tego roku nie uda nam się zajść, to wtedy się wybiorę tam na konsultację i to na pewno ;)

  • nicelady Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 22 lipca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się tam wybieram, ale dopiero za dwa miesiące kiedy minie dokładnie rok odkąd staramy się o dzidziusia. Przypuszczam, że wybiorę dr Ciepielę. Słyszałam o nim dużo dobrego.
    Jak na razie w klinice badaliśmy tam tylko nasienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicelady wrote:
    Ja też się tam wybieram, ale dopiero za dwa miesiące kiedy minie dokładnie rok odkąd staramy się o dzidziusia. Przypuszczam, że wybiorę dr Ciepielę. Słyszałam o nim dużo dobrego.
    Jak na razie w klinice badaliśmy tam tylko nasienie.
    ja właśnie w drugiej połowie sierpnia idę z mężem zbadać nasienie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do kliniki, konsultacja z USG pierwsza 150 zł, każda kolejna 120 zł. Chyba się we wrześniu wybiorę do Ciepieli skonsultować to wszystko. Bo dopiero na termin jest wrzesień.

  • effora Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak jak pisałam - cena zależy od lekarza do jakiego się umawia, ale generalnie ceny nie są wygórowane. Ale że termin na wrzesień - ja się umawiam max 2 tygodnie wcześniej...

    starania od 2009
    2010 - pierwszy aniołek 10tc
    2011 - drugi aniołek 5 tc
    2013 - dwa aniołki 7tc
    2014 - starania wspomagane
    2016 - największe szczęście 3000g, 56cm <3
    2017 - kolejne starania, oj nie będzie łatwo
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 24 lipca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może urlop planuje - lekarz też człowiek. ;)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jestem umówiona do dr Ciepieli na 17.09, chcę żeby on mnie teraz prowadził i moją ewentualną ciążę :)

    vincaminor lubi tę wiadomość

  • nicelady Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://szczecinianki.fora.pl/

    Znalazłam całkiem fajne forum dla dziewczyn z okolic Szczecina. Dość sporo informacji można znaleźć o vitrolive i ich lekarzach.

  • 88macola Przyjaciółka
    Postów: 102 136

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Równie mocno polecam Wam lekarza z teamu VitoLive dr Tomasza Bączkowskiego. Jest świetny !!!!

    Nikoś <3 <3 <3
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 853 1079

    Wysłany: 10 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chodzę do dr Brelika i mogę spokojnie polecić. Ciepły, sumienny, na telefon, jak nie odbierze to oddzwania, wkręca na wizyty jak ktoś potrzebuje wcześniej. Ciepielę też poznałam w szpitalu w Policach i też mogę powiedzieć, że drugiego tak miłego i dokładnego człowieka ( a co dopiero lekarza) to ze świecą szukać. O Sienkiewiczu słyszałam, że jest lekko nieprzyjemny, ale bardzo dobry. Ja bym go określiła jako "rzeczowy". Ogólnie polecam klinikę :D

    3i4920mm0jlmd1e9.png

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 10 września 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam - doktor Brelik zawsze oddzwania! Za pierwszym razem tak się zdziwiłam, że mi prawie telefon z rąk wyleciał. :D
    O doktorze Sienkiewiczu bym powiedziała, że jest "specyficzny" - taki bardzo bezpośredni i może to niektórym przeszkadza. Mi nie - rzeczowy, dokładny lekarz, badał mnie w Policach dwa razy. :)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 14 września 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też leczę się w tej klinice u dr Brelika. Doktor jest rewelacyjny. Leżałam w Policach 3 dni każdy tam jest mega przesympatyczny. Polecam klinikę z całego serca. I jak najbardziej, dr Brelik na każdy telefon odpowie :-)

    Agnes280 lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 12 listopada 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybieram sie tam na poczatku grudnia

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ