X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy jest ktoś z tej kliniki ?

    AnaC, iwonn, Wiwi92, Magda1922, LadyInna, amelinka13, LittleGirlBlue, kinga25, niezapominajka12345, Za dużo, Kokolinkaa, Dalia90, Dominisia883, Za dużo za dużo, Cytri89, Dziunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale jestem z Poznania i slyszalam same dobre opinie o dr Zaku, podobno leczy w sposob niekonwekcjonalny jest naprawde dobry :) ide do tej klinki 12 maja na badanie genetyczne bo maja wysokiej jakosci sprzet..

    We lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedź! ja mam zamiar przenieść się tam z Polnej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda ide na usg do Szymasnkiego, a o Zaku slyszlam naprawde dobre opinie.. tylko ma podobno specyficzne poczucie humoru wiec zebys nie zrazila :) za to Polna bleee jak ja nie znosze tego szpitala..

    Alicja80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie takie samo myślenie mam jak ty Polna blee, dość mi już nerwów napsuli.. ja właśnie mam zamiar dzwonić do Żaka.. oby to było to! mam jeszcze 3 mrozaki na Polnej, ale postękam i może uda mi się je przenieść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja92 wrote:
    no właśnie takie samo myślenie mam jak ty Polna blee, dość mi już nerwów napsuli.. ja właśnie mam zamiar dzwonić do Żaka.. oby to było to! mam jeszcze 3 mrozaki na Polnej, ale postękam i może uda mi się je przenieść
    najpier umow sie do Zaka, wiem ze oni tez maja swoje metody in vitro.. ja zupelnie nie wiem jak to tam wygglada bo nie mialam stycznosci z in vitro.. wiem ze pierwsza wizyta to 250 zł a terminy nie sa super odlege..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziękuje jak tylko dostanę @ to dzwonię :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:02

    nadzieja92 lubi tę wiadomość

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 23 września 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoś jeszcze może polecić dr Żaka? bo się wybieram ze względu na to że polecał mi go mój gin ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 23:15

    myszaaa lubi tę wiadomość

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !
    przeniosłam się tam miesiąc temu i proszę beta pozytywna!!! :)

  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 25 września 2015, 17:49

    aiszza1
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 13 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mogę tu dołączyć. Byłam w medarcie. Dr Żak bardzo sympatyczny i śmieszny:) Mam nadzieję że pierwsze, dobre wrażenie pozostanie :) Konkretny, od razu dostałam leki i ruszamy z procedurą!

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Taisa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia_aa wrote:
    Chyba mogę tu dołączyć. Byłam w medarcie. Dr Żak bardzo sympatyczny i śmieszny:) Mam nadzieję że pierwsze, dobre wrażenie pozostanie :) Konkretny, od razu dostałam leki i ruszamy z procedurą!


    Dzien dobry wszystkim,
    Tez caly czas chodzi mi po glowie ta klinika.. Elcia, czy mozesz mi plus minus przyblizyc koszt calej procedury?
    Pierwsze podejscie mialam juz w Med Arcie, niestety bez sukcesu. Bylo to jeszcze przed refundacja, wiec pieniazki uciekaly doslownie.. Jak teraz to wyglada?
    Na jakie koszty szykowac sie ewentualnie?
    Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    16.12.2012 ICSI - nieudane
    03.09.2014 - INV nieudane
    16.09.2015 - INV nieudane
  • BrakWolnegoNicka Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem pacjentką dr Żaka od 2 lat. Jestem po 5 transferze.Jak na razie niestety wszystkie próby nieudane. Co do doktora - jest miły, cierpliwy - oczywiście to moja opinia. Ostatnio załapałam się na refundację leków. Płacilam za nie grosze. Np wcześniej za jeden zastrzyk wspomagajacy owulację placiłam 700 zł teraz ok 10. Ogólnie jako koszt możesz liczyć wizyty plus opłatę za punkcje i anestezjologa. pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja płaciłam 5200 za IVF 400 znieczulenie 1500 mrożenie leki to kwestia kilku złotych miałam Puregon, co do Dr. Żaka sympatyczny żartowniś, wcześniej miałam 4 transfery na Polnej i nic, a tu za 1 razem :)

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Pierwsza wizyta 250 zł, później 3x 150 zł za monitoring, 5200 procedura zapłodnienia + 400 zł znieczulenie przy punkcji + 1500 zł mrożenie. Leki wyniosły mnie 257 zł z czego najdroższy był ovitrelle na końcowe dojrzewanie pęcherzyków bo kosztował 200 zł, reszta to groszowe sprawy z refundacją. Doktorek jest fajny, ale jak sie chce coś dowiedzieć to trzeba go ciągnąc za język, odpowie, ale tak sam z siebie to mało tłumaczy. No i nadal nie dał się namówić na przepisanie mi sterydów, które dziewczyny z endometriozą na rządówce (w innych klinikach) dostają bez proszenia :/ Aha no i pierwszy transfer nieudany, ale może teraz się uda, życzę powodzenia!

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane do klinki Med Art skierowal mnie moj ginekolog..... dluga historia dwa lata temu stracilam dziecko w 39 tygodniu ciazy ... ginekolog ktory prowadzil wtedy mi ciaze nie zauwazyl ze dziecko sie poddusza pepowina ... do tego wezel prawdziwy no i nie zdazyli .... na poczatku tragedia i wielka chec posiadania drugiego dziecka ... dostawalam na glowe to malo powiedziane.... po pol roku wyciszylam sie troche ale nadal chec posiadania dziecka byla ogromna ... ale jak to sie mowi jak sie chce to nie ma a jak sie nie chce to wala sie drzwiami i oknami ..... dodam ze w tamta ciaze zaszlam normalnie bez żadnych problemów.... milion badan rezonansy hormony wszytsko co bylo mozliwe..... stwierdzono wysoka prolaktyne jak to wyleczylam wykryto tsh... pozniej zespol LUF - czyli niepekajacego pecherzyka .... 3 inseminacje bez skutku i mialam juz dosc .... w prezencie na to wszytsko okazalo sie ze maz ma duzo mniej plemnikow niz powinien miec ale tragedii tez nie bylo 5mln/ml ... jak z jednym sie uporalismy wychodzilo cos nastepnego .... napisalalm do mojego Ginekologa ze brak mi juz sil i nie wiem co dalej robic .... jedyny lekarz ktory powiedzial ze jesli nie chce sie mec zyc mam sprobowac in vitro jesli mam pieniadze .... najwyzej pierwsze bedzie tak a pozniej albo bedzie normalnie nastepne albo nie bo bez sensu mecze sie psychicznie.... i tak tez zrobilam zapisalam sie do Med Artu gdzie polecil mi wlasnie ta klinkike moj gin, trafilam do dr Beaty Kubiaczyk - Paluch . na pierwszzej wizycie w lipcu tego roku powiedzialam otwarcie ze juz mam dosc czekania probowania moze tak moze siak ze chce sprobowac invitro. przejrzala wyniki i powiedziala ze ok ale proponuje jeszcze wczesniej inseminacje... niestety nie bylam chetna bo bylam juz po 3 nieudanych ... przystapilismy do procedury invitro. musialam isc na droznosc jajowodow ktore zrobilam u nich koszt 600 zł , do tego usuniecie nadzerki 150 + 300 i zaczelismy dzialac koniec pazdziernika .... przez miesiac tabletki antykoncepcyjne a pozniej juz zastrzyki z puregonu wizyty usg i 6 grudnia bylam juz po punkcji ... 6 komorek z czego 4 sie zaplodnily prawidlowo. 9 grudnia transfer 2 zarodkow A7 i A8 , a dwa pozostale Mrożaczki <3 . 19 grudnia beta 180 :D 21 grudzien beta 530 :) najpiekniejszy prezent jaki moglismy dostac na swieta .... teraz czekam na wizyte 7 stycznia ... mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiejjj... trzymam kciuki za was wszystkie i polecam ta klinike w 100% buziakiiiiiiiiiiii

    myszaaa, Joanna82, MARTIII lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

  • Joanna82 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! :)
    A możesz napisać ile Ciebie w sumie kosztowała cała procedura invitro w medarcie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie zamkniesz się w 10 tysiącach licząc dojazdy ;)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ