X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 maja 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza &&

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 maja 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza kciuki za serducho!!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 28 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, ja również trzymam kciuki. Daj znać po wizycie. O której wchodzisz?

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 28 maja 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh wiecie jak tow MedArcie- godzina umówienia to jedno, drugie to faktyczna godzina wejścia dam znać ok 15:00 :) dzieki za kciuki i wsparcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 09:26

    Bella93, a88, Ainaa, gabrysia111, dżdżownica lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem ze byly tu niektore z Was, ktore korzystaja z Luxmedu.

    Czy zdarzylo Wam sie isc po skierowanie na badania zlecone przez Medart do lekarza Luxmed, zeby moc je wykonac w ramach pakietu?

    Troche mnie strzela jak podliczam ile juz wydalam na badania, majac wszystkie z nich w pakiecie, ale tez sie boje, ze jak pojde z taka prosba do Luxmedu (i jesli w ogole to do kogo: internista? Ginekolog? Do mojej prowadzacej gin z Luxmedu terminy sa na wrzesien, wiec ona odpada), to mnie wygonia i powiedza, ze probuje kantowac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, niech mocne bicie tego serducha bedzie slychac w calym Poznaniu! <3

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż był w medicoverze ze skierowaniem z medartu i nie zrobili mu nic. Po 1 skierowanie musi być od ich lekarza. A po 2 to w ogóle w tym labie nie robili takich badań :/

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, pytanie tylko czy ich lekarz uwierzy na slowo i wystawi skierowanie luxmedowe na podstawie skierowania medartu, albo ma podstawie tego, co mu powiem...

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w medicoverze ze skierowaniem od ginekologa na rezonans przysadki. Byłam u internisty i bez problemu dał mi skierowanie. A co masz za badania do zrobienia?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tyg tylko beta i prog.
    Ale zaczynam juz szukac planu B zeby zminimalizowac koszty, jesli cos nowego sie pojawi do wykonania.

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 28 maja 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg wszystko wyglada dobrze, jest zarodek, jest serducho, ale tez informacja, ze w naszym przypadku, biorac pod uwage mega niska bete na poczatku, nie powinnismy sie jeszcze cieszyc conajmniej do kolejnej wizyty w polowie czerwca, czyli dalej w zawieszeniu I wyczekiwaniu...

    Ponoc taka mega niska beta moze oznaczac ze do 8 tygodnia zarodek zatrzyma sie I przestanie rozwijac, ale oczywiscie nie musi. Od poniedzialku natomiast rozwinal sie prawidlowo I gdyby nie ta beta to naprawde dr nie mialaby sie do czego przyczepic. Nic sie nie odkleja nie ma krwiaka wiec nie ma powodow do lezenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 13:52

    Bella93, gabrysia111 lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 maja 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje (pomine to "sru tu tu tu") i jest super :*

    Edit: chce tak jak Ty!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 14:09

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, to korzystaj teraz z pieknej pogody i porobcie z Malzem jakies fajne rzeczy. 2 tygodnie do polowy czerwca szybko mina!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 28 maja 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Gratulacje (pomine to "sru tu tu tu") i jest super :*

    Edit: chce tak jak Ty!


    Będziesz miała nawet lepiej, bo bez excesów.

    Ja wiem że trzeba mieć nadzieję, wierzyć itd. ale nie da się zignorowac tych słów, trochę mnie nasza zawsze sympatyczna Pani dr zaskoczyła tym brakiem entuzjazmu i "twardym realizmem".

    Oby na próżno, wierzę, w tego malucha...

    bv5tg9v.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 28 maja 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde no, przecież każdy organizm jest inny, są niskobetowcy i tyle. Będzie dobrze, ja trzymam kciuki!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 28 maja 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza trzymam mocno kciuki za maluszka. Dobrze, że wierzysz w maluszka. Trzeba wierzyć, że z Wami zostanie :) Kiedy masz kolejne usg?

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 28 maja 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakocia wrote:
    Mysza trzymam mocno kciuki za maluszka. Dobrze, że wierzysz w maluszka. Trzeba wierzyć, że z Wami zostanie :) Kiedy masz kolejne usg?


    Dziękuję. W połowie czerwca kolejna wizyta. Chyba że do tego czasu coś się wydarzy... Trochę to przykre, że mimo serducha i tego, że wszystko się dobrze rozwija Pani dr nie wspominała nic o karcie ciąży, badaniach u dr Sz. ... myślę, że to dziś mocno negatywnie na mnie wpłynęło.

    bv5tg9v.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę, że pie*doli. Jest serduszko, ryzyko znacznie spadło, wszystko wygląda dobrze więc trzeba się cieszyć.

    Efta o ile dobrze pamiętam startowała z beta 8. Co prawda nie sledzilam tego wątku (miała IUI) więc nie wiem jak wyglądały u niej przyrosty ale z tego co kojarze właśnie miała malutka ta betę a teraz jest już za połową ;)

    Mysza1986, Ainaa lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, a nie rozwazasz wizyty kontrolnej u jakiegos innego lekarza (np tego, ktorego tak zachwalala Mala?). Moze inne spojrzenie i troche bardziej empatyczne podejscie zadzialaloby uspokajajaco?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 20:48

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie aż trudno mi sobie wyobrazić bardziej empatycznego lekarza od dr K. Przeszłam z nią wieeeeele, jestem jej pacjentką od 4 lat. Pani dr wg mnie jest empatyczna, ale nie ukrywa niektórych rzeczy. Przecież na początku ciąży ja też usłyszałam, że mam się nie nastawiać, że mamy 50% szans, że ta ciąża się utrzyma i mam się przygotować na każdy scenariusz. Również mi nie założyła karty ciąży mimo bijącego serduszka. Ona jest lekarzem i ma obowiązek o niektórych rzeczach poinformować i nie robi tego po to, aby straszyć
    Mysza ona była oschła lub niemiła wobec Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 21:01

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ