X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, nie wiem czy to Cię pocieszy, ale w moim przypadku też Pani dr nie tryskała radością (tzn. była raczej powściągliwa). Dokładnie wypytywała mnie o wcześniejsze poronienia, opisywała jakie objawy mogą wskazywać na poronienie, a o wizycie u Sz. powiedziała tylko dlatego, że to ja zapytałam jak to dalej będzie wyglądało.
    Proszę nie martw się na zapas, pewnie uczciwie chciała uprzedzić o ryzyku, choć czasem ci lekarze mogliby sobie darować...

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie, ze musza poinformowac o ryzyku, ale wydaje mi sie, ze mozna to tez powiedziec na rozne sposoby, niekoniecznie siejac panike.
    Ja Pani Dr nie znam, bazuje tylko na dzisiejszych postach Myszy, ale odbieram ja na ich podstawie jako wylewajaca kubel zimnej wody na glowe, a nie taka, ktora stara sie natchnac nadzieja.
    Myszko, na pewno wszystko bedzie dobrze, chcialabym umiec Ci cos doradzic, co troszke by Cie uspokoilo, bo to jest teraz dla Was najwazniejsze.

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas wie o tym, że w każdej chwili może coś pójść nie tak. Nie wiem czy słyszalyscie ale mamaginekolog straciła maluszka właśnie w 24tc. I nie chcialabym dodatkowo o tym słyszeć od lekarza, wystarczającą schize robię sobie sama.

    U Ż jest inaczej. On się cieszył i jak ja panikowalam, że jest sam pęcherzyk on mnie uspokajal, że tak ma być i już wtedy chciał założyć mi kartę. Wyłam wtedy jak bobr, gdyby on dodatkowo mi powiedział, że mam się przygotować, że ciąża się nie utrzyma to wylabym jak dwa bobry.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaak w moim przypadku dr Ż też był entuzjastyczny. krew na sondzie od usg ale "to niiiiic", zakładamy kartę, bo jest serce i nie panikujemy. 3 min dziękujemy do widzenia. Chyba jednak wolę trzeźwe podejście dr K, no ale każdy oczekuje od lekarza czegoś innego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 21:27

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pamiętam kicia. Z Tobą to dał nieźle czadu :/
    Dlatego też ja u niego ciąży prowadzić nie będę. Ale jeśli jest teoretycznie wszystko ok to po co mówić takie rzeczy.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też tak Ż sprowadził raz na ziemię. Jak się pojawiło serduszko to mówi że byle do 10 tygodnia. A w 10 pytam czy ryzyko poronienia teraz spadło (poprzednio poronilam w 9tc) a on mówi że jest ciągle takie samo. Dopiero po polowkowych na kolejnej wizycie w 15tc stwierdził że teraz już będzie dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 21:48

    1JyDp2.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 28 maja 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim dziekuje za wsparcie. Maz sie troche boczy, ze wybieram tylko te "zle" zdania I na nich sie skupiam a nie biore pod uwage tych pozytywnych. Pewnie ma racje, bo dr nie byla ani niemila, ani nic z tych rzeczy. Nie mam do niej zadnych pretensji, jest bardzo profesjonalna. Ja tak jak I Wy znam ryzyka az nazbyt dobrze, nie trzeba mi przypominac, potrzebowalam troche poklepania po plecach po tych wszystkich zawirowaniach, czegos w stylu: "ale zarodek dobrze sie rozwija wiec prosze byc dobrej mysli". No ale lekarz nie jest od klepania po pleckach... I tak zamiast cieszyc sie z serducha zastanawiam sie znow nad beta I znow sie batdzrdziej boje... a stresiu mi teraz nie trzeba, mam nadzieje ze udowodnimy z maluchem ze damy rade <3

    Ps tez pomyslalam jeszcze o konsultacji z kims innym bo nie wiem.czy wutrrzymam 3 tyg bez wiedzy co sie "tam" dzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 22:56

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udowodnicie! Ty jestes superdzielna, a Maluch ma przeciez Twoje geny! :)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 maja 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 kciuki!!!!

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala dzieki, chociaz u mnie dzis dopiero 5dpt...
    ... ale (tylko nie krzycz! :P)
    Zrobilam dzis tego szatana, najwieksze zlo, kusiciela sikanca i kuzwa jest jak byk druga krecha. (Czulosc 25)
    Co prawda cien i gapie sie na niego pod swiatlo bardziej, niz sie gapilam w ostatnich dniach na gacie, w poszukiwaniu plamienia implantacyjnego, ale ewidentnie on tam jest.

    Mocno mnie kusi beta jutro, dr Z mnie zabije.

    MedA, gabrysia111, kiciakocia, dżdżownica lubią tę wiadomość

  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwale się mój Syn urodził się w sobotę przez CC. Ogólnie mamy się dobrze. Potem się odezwę odnośnie porodu do zainteresowanych Św Rodzina.

    Trzymam kciuki za wasze Maluchy !!! ❤️

    a88, Ainaa, MalaHD, anakonda, Campari, ladybirth, kiciakocia, dżdżownica, Lena1, AnnaNata. lubią tę wiadomość

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika gratuluję!

    A88 :)

    Nika8686 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika! Gratulacje. Dużo zdrowia dla Was :)

    Nika8686 lubi tę wiadomość

    Aina
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Mala dzieki, chociaz u mnie dzis dopiero 5dpt...
    ... ale (tylko nie krzycz! :P)
    Zrobilam dzis tego szatana, najwieksze zlo, kusiciela sikanca i kuzwa jest jak byk druga krecha. (Czulosc 25)
    Co prawda cien i gapie sie na niego pod swiatlo bardziej, niz sie gapilam w ostatnich dniach na gacie, w poszukiwaniu plamienia implantacyjnego, ale ewidentnie on tam jest.

    Mocno mnie kusi beta jutro, dr Z mnie zabije.
    Ewidentnie dobry znak! Po cichitku juz sie ciesze raz z Toba :)

    bv5tg9v.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mi się ubzdurało, że dziś masz betować :D Idź na betę 7dpt wcześniej nie ma sensu (ovitrelle?)

    Nika cudowna wiadomość <3

    Nika8686 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ovitrelle, tez sie zastanawiam czy to nie ona mi falszuje sikacza.
    Plus oczywiscie juz przeczytalam chyba wszystkie historie w internetach o pozytywnych testach, a niskich betach, bo test byl jakis lewy, wiec sie poki co nie jaram zbyt mocno ;)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Mysza, nie wiem czy to Cię pocieszy, ale w moim przypadku też Pani dr nie tryskała radością (tzn. była raczej powściągliwa). Dokładnie wypytywała mnie o wcześniejsze poronienia, opisywała jakie objawy mogą wskazywać na poronienie, a o wizycie u Sz. powiedziała tylko dlatego, że to ja zapytałam jak to dalej będzie wyglądało.
    Proszę nie martw się na zapas, pewnie uczciwie chciała uprzedzić o ryzyku, choć czasem ci lekarze mogliby sobie darować...
    Gabi ja byłam w sytuacji gdzie lekarz darował sobie poinformowanie mnie by mnie nie straszyć czego do dziś mu nie wybaczyłam. Wiedział że z ciążą sie coś dzieje nie tak a mi tego nie powiedział dla mnie to zatajanie prawdy . Wolałabym najgorszą prawdę niż łudzić sie że jest ok . Nosiłam martwy płód prawie 3 tygodnie) Ja akurat bym ceniła to że Pani dr mnie poinformowała teraz a nie wtedy kiedy by ciąży nie dało się uratować .


    Mysza wierz w maluszka z całych sił a będzie wszystko ok .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2017, 15:26

    Mysza1986, kiciakocia lubią tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika gratulacje!! Dużo zdrowia dla Ciebie i maluszka. I czekam na wieści bo mam nadzieję że za 4 miesiące będę na Twoim miejscu :)

    1JyDp2.png
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Mala dzieki, chociaz u mnie dzis dopiero 5dpt...
    ... ale (tylko nie krzycz! :P)
    Zrobilam dzis tego szatana, najwieksze zlo, kusiciela sikanca i kuzwa jest jak byk druga krecha. (Czulosc 25)
    Co prawda cien i gapie sie na niego pod swiatlo bardziej, niz sie gapilam w ostatnich dniach na gacie, w poszukiwaniu plamienia implantacyjnego, ale ewidentnie on tam jest.

    Mocno mnie kusi beta jutro, dr Z mnie zabije.
    Mnie tez kusilo z testem i zrobilam w 6dpt w zeszla niedziele.wyszedl cien cienia ale byl hehehe...wiec rozumiem jak ciezko wytrzymac ta ciekawosc.teraz czekam na pierwsze badanie usg jeszcze 1,5 tygodnia.Nie wiem jak wytrzymam. Dziewczyny ile tygodni po transferze mialyscie pierwsze usg?

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze mam pytanie odnosnie Lutinusa.Pani w aptece poinformowala mnie ze ma zamiennik o nazwie Luteina tez dopochwowe o tym samym skladzie do Lutinus.Cena bez refundacji 50 zl a z refundacja ok 6zl. Pytala, ktoras z Was lekarza o zamiennik dla Lutinus.Pewnie to nabijanie komus kasy :(:(

    w57v3e3kt53bmubr.png
‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ