X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 25 września 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też polecam cc w św.Rodzinie jakbyście z jakichś powodów nie mogły rodzić w Medpolonia. Ja co prawda nie byłam prywatnie, moja cc była przyspieszona i nagła, ale cięcie robił ten sam lekarz co AnnaNata (trafiłam na jego dyżur) i jestem bardzo zadowolona

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 25 września 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to prawda że po cc dziecko nie jest z Tobą na sali W św rodzinie?

    1JyDp2.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 25 września 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli dziecko jest w dobrym stanie to możesz je mieć przy sobie od momentu pionizacji

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 25 września 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak jest z kontaktem skóra do skóry z tatą? Bo mi bardzo zależy na tym.

    1JyDp2.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 26 września 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica ja nie pomogę, bo mój synek był wczesniakiem i nie było takiej opcji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakocia wrote:
    ja też polecam cc w św.Rodzinie jakbyście z jakichś powodów nie mogły rodzić w Medpolonia. Ja co prawda nie byłam prywatnie, moja cc była przyspieszona i nagła, ale cięcie robił ten sam lekarz co AnnaNata (trafiłam na jego dyżur) i jestem bardzo zadowolona

    A jak sie nazywa ten lekarz ?

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 26 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie operował dr Stoiński i dr Machczyński

    Dominique1995, Imbirek91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie może jeszcze jakieś propozycje dot lekarza?
    Szukam jakiegoś który przyjmuje i prywatnie i pracuje w szpitalu i mógłby odebrać poród.
    Dr Kruszyński gdzieś pracuje w szpitalu ?

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 26 września 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, Kruszyński pracuje na Polnej, ale nie wiem jak to u niego z odbiorem porodów, bo z tego co wiem bardzo często go nie ma w Polsce bo pracuje jeszcze w klinice w Anglii ;) zresztą nie każdy ginekolog "bawi się" w porody, nawet jeśli będziesz u lekarza, który pracuje w danym szpitalu to i tak nie masz gwarancji że akurat będzie na dyżurze i odbierze twój poród - no chyba że się z nim indywidualnie umówisz ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Tak, Kruszyński pracuje na Polnej, ale nie wiem jak to u niego z odbiorem porodów, bo z tego co wiem bardzo często go nie ma w Polsce bo pracuje jeszcze w klinice w Anglii ;) zresztą nie każdy ginekolog "bawi się" w porody, nawet jeśli będziesz u lekarza, który pracuje w danym szpitalu to i tak nie masz gwarancji że akurat będzie na dyżurze i odbierze twój poród - no chyba że się z nim indywidualnie umówisz ;)
    A to ja właśnie chciałabym dogadać się i zapłacić za poród :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 18:10

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 26 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique1995 wrote:
    A to ja właśnie chciałabym dogadać się i zapłacić za poród :)

    Mi powiedział że jak nie zdążą w MedPolonii to mnie weźmie na polnej. Więc myślę że nie będzie problemu żeby się z nim dogadać za dolary ;)

    Dominique1995 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 26 września 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżdżownica a ty właśnie z dr Kru chcesz rodzić? ;)
    Szczerze, słabo widzę, żebyś zdążyła urodzić w medpolonii ale może akurat ci się uda ;) niemniej przypominam sobie jak się przynosili ze Słowiańskiej na Omańkowską to też ciągle termin przesuwali i ostatecznie przenieśli się chyba lekko ponad pół roku po pierwszym planowanym terminie, dlatego chyba twoje dziecko się nie doczeka tego porodu w medpolonii ;) chyba że kolejne ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 26 września 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek nie strasz :) już się nastawilam psychicznie że będzie mi wygodnie ;) ostatnio dr Ż mówił że zdążą a dr Kru że mogę być spokojna że będzie wszystko dobrze. Ja cała kasę która dostaje z zusu za zwolnienia odkładam na poród więc nie mogą mi tego zrobić żebym na polną musiała iść ;)

    1JyDp2.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 26 września 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz no tak patrzę na twój suwaczek i nie dowierzam że wam się uda, ale może będziesz miała być zaszczyt pierwszą pacjentką ;) trzymam kciuki, żeby wam się udało dotrwać do otwarcia tegoż przybytku!

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa dżdżownica ty masz już donoszoną ciążę! Ja bym chciała być na Twoim etapie... Jakby się mój pierwszy transfer udał to bym była :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio na wizycie u dr B pytałam czy jest w medpolonii oddział położniczy to powiedział nie nie ma . Jeśli by coś robili to by powiedział wkrótce będzie albo coś nie ? Ale może tak tylko mi powiedział bo mnie nie lubi :/

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 26 września 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie niedawno rozmawiałam z kimś z branży ale z poza kliniki i też była ta osoba zdziwiona tym że tam ma być prywatna porodówka więc chyba to robią w ogromnej tajemnicy ;) mówiła mi tylko, że ona z kolei słyszała że św.Wojciech przymierza się do porodówki, ale że medart/medpolonia coś robi to nic nie wiedziała. No ale dr Ż i Kru chyba najlepiej wie co robią więc skoro dżdżownicy powiedzieli że będzie to pewnie będzie ;) a przy okazji zaskoczą rynek

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 września 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może :) chociaż jak tam byłam to coś tam remontowali .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio Raszei i św. rodziny były przepełnione i nie przyjmowali rodzących :/ Więc jak widać nie wszystko można sobie zaplanować. Polna to chyba jedyny szpital w którym nie mogą odmówić przyjęcia. Poznań, duże rozwinięte miasto a nie ma prywatnej porodówki

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 26 września 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała gdyby mój pierwszy transfer się udał to by moje maleństwo miało 7 miesięcy :) ale niestety na zawsze pozostanie aniołkiem w sercu którego straciliśmy w 9tc.
    W czwartek idę do dr Kru i mam nadzieję że już mi powie konkretnie czy będzie czy nie :) może nam zdradził tajemnice bo powiedzieliśmy że jesteśmy zdecydowani ;)

    1JyDp2.png
‹‹ 591 592 593 594 595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ