X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1 wrote:
    Emcia jak test ci wyszedł pozytywny to beta to tylko formalność!!! Już możesz odsapnąć i się nie stresuj.
    Przedemną jeszcze wszystko.. Cała niewiadoma....
    Wszystko bedzie dobrze musi byc ja tez chodzilam jak na szpilkach.

    dorota1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osiwieje juz 18 a moich wynikow brak :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bhcg w 8 dniu po transferze 70,7 jakas masakra w czwartek powtorka☺

    ana167, Milkowiec, Asia_89, dorota1, magda_31, Karo-Linka, nana1989 lubią tę wiadomość

  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest bardzo dobry wynik! Idzie w dobrym kierunku

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Moja bhcg w 8 dniu po transferze 70,7 jakas masakra w czwartek powtorka☺
    Wow super Emcia! Czekamy na przyrost czwartkowy, kciukasy

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzecie clexen ? Macie wymóg w jakich godzinach go brać? Czy obojętne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore clexane okolo 14

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 15 marca 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Moja bhcg w 8 dniu po transferze 70,7 jakas masakra w czwartek powtorka☺
    Wow super :)

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 15 marca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Moja bhcg w 8 dniu po transferze 70,7 jakas masakra w czwartek powtorka☺

    emcia jest super, mamcia spokojnie!!

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 15 marca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_pi wrote:
    No, a ja mam problem taki, że chyba jeszcze nikt takiego nie miał. Zrobiłam w piątek komplet badań przed kolejną procedurą i wyszła mi aktywna cytomegalia
    Ma_pi, ja tez miałam CMV, a jak - u nas wszystko podobnie, wiec i cytomegalia była. Przesunęło mi to stymulację o miesiąc, ale to było zakażenie pierwotne. Moim zdaniem wtórne nie powinno miec wpływu, ale daj proszę znać co Lewandowski powiedział na ten temat.

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 15 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Ma_pi, ja tez miałam CMV, a jak - u nas wszystko podobnie, wiec i cytomegalia była. Przesunęło mi to stymulację o miesiąc, ale to było zakażenie pierwotne. Moim zdaniem wtórne nie powinno miec wpływu, ale daj proszę znać co Lewandowski powiedział na ten temat.

    Już wszystko wiem. Lewandowski kazał mi szukać laboratorium, w którym badają CMV IgM ilościowo, a nie jakościowo (czyli, żeby były konkretne wartości liczbowe, a nie sformułowania REAKTYWNY, czy NIEREAKTYWNY). Niestety w diagnostyce mojej przeszli ostatnio na wyniki jakościowe, więc nie wiedziałam, jakie są wartości konkretne. Było tylko, że wirus REAKTYWNY. Miałam zbadać się tak wczoraj i za tydzień, dzień przed wizytą startową. Jeśli IgM będzie spadać, to zaczynamy, jeśli rośnie, to wstrzymujemy się. Oczywiście nie byłoby to możliwe przy zakażeniu pierwotnym, ale u mnie jest to stwierdzone badaniami, że już chorowałam dawno.
    No wiec mam już wynik wczorajszego CMV IgM i jest zdecydowanie negatywny, bo według tego innego laboratorium choroba zaczyna się od 0,80, a mi wyszło 0,13. Zgłupiałam. Teraz pytanie, które laboratorium się myli. Zrobię tak, że pójdę zgodnie z zaleceniami, czyli powtórzę za tydzień badanie w tym innym laboratorium i jadę na wizytę startową. Najwyżej przejadę się na darmo, ale wygląda to tak, że jednak wystartujemy.

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez kazali powtórzyć badanie przed wizyta startową - zrobilam w Novum metodą PCR i wyszlo wtedy że wirusa juz nie mam, ale moje przeciwciała jeszcze nie spadły. I wtedy już mogliśmy ruszyć. Mam nadzieję, że wystartujesz za tydzień, ja mam startową 31.03. Krótki protokół bedzie?

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, krótki na menopurze, przynajmniej na start. Potem może coś innego dołoży, gdyby szło wolno. Przynajmniej taki był plan.
    Powinnam wyrobić się ze wszystkim przed Wielkanocą. Najwyżej zrobię transfer 2-3 doba, bo u mnie to czasami do piątej przeciągali, ze względu na dużą ilość zapładnianych jajek.

  • Karo-Linka Ekspertka
    Postów: 182 176

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Moja bhcg w 8 dniu po transferze 70,7 jakas masakra w czwartek powtorka☺


    Emcia to szykują Ci się bliźniaki :D

    czynnik męski, starania od 08/2013, od 02/2016 NOVUM
    09/16 antyki, 05.10.2016 start protokół długi ICSI, 19.10-1 ds
    2.11 punkcja, transfer odroczony
    14.01 CRIO :)
    dd2ac3d742.png

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wg moich wyliczeń 10-11.04 zaczynam stymulację. Też krótki. Tylko jeśli znowu naprodukuję 20 jajek to nie wiem czy świeży transfer zrobimy...

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ostatnio świeżego nie było, więc się mocno nie nastawiam. Choć przy dwóch pierwszych procedurach miałam, więc też nie wykluczam.

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, jak się ma takie doświadczenia z mrozakami, to bardzo baaaardzo mi zależy na swieżym. Nawet nie wiem, czy się nie zdecyduję na to mimo ryzyka - zobaczymy jak będzie podczas stymulacji.
    Ana, a Ty? Trzecia novumowa Weteranko, ruszamy razem? Pamietam, że poprzednio miałyśmy transfer tego samego dnia...

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo-Linka wrote:
    Emcia to szykują Ci się bliźniaki :D
    Dlaczego tak myslisz?

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Wiesz, jak się ma takie doświadczenia z mrozakami, to bardzo baaaardzo mi zależy na swieżym. Nawet nie wiem, czy się nie zdecyduję na to mimo ryzyka - zobaczymy jak będzie podczas stymulacji.
    Ana, a Ty? Trzecia novumowa Weteranko, ruszamy razem? Pamietam, że poprzednio miałyśmy transfer tego samego dnia...

    No, u mnie nie było szans niestety na ryzykowanie. Estradiol dwa dni przez punkcją ponad 10 tys, jajniki po 10 cm, woda za macicą. Strach się bać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Ja na świeżym beta zero..nie wiem czy organizm zmęczony, czy zarodki do bani.. Crio zaskoczylo ale efekt koncowy kiepski.. Musze głowę uzdrowic,nie mam alternatywy na zycie jak nie wyjdzie...
    Spokojnie ja tez bylam mega zaskoczona i nie wierzylam ze moze sie udac a tu beta pozytywna.

‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ