X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PCOS a OVARIN

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 23 września 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, brałyście kiedykolwiek Ovarin ?
    Po jakim czasie Wam pomógł zajść w ciążę?

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 9 października 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerzę mogę Ovarin polecić ! Przyjmuję od 2 miesięcy…libido wzrosło gigantycznie, śluz płodny zaczyna się już zaraz po miesiączce, samopoczucie również super i nie dokucza mi tak PMS. Kuracja 30 dniowa kosztuje około 45zł ale warto ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 18:17

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ