X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • C Znajoma
    Postów: 23 32

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczynam pic ziółka mam dość już co miesię[email protected]ę jej...tak bardzo chciałabym miec takiego małego kochanego szkrabika każdy tylko pyta kiedy wy dlaczego jeszcze nic nie mamy a mnie szlak jasny trafia...modlę się żeby pomogły...

    Bunia
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaczynam dzisiaj. Zastanawiaja nie tylko te 2 rodzaje mieszanek. Z czego skkadaja sie oryginalne mieszanki? I skad macie przepis na druga mieszanke?

    Navi lubi tę wiadomość

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • C Znajoma
    Postów: 23 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję mieszanke pobudzajace jajniki przy cyklach bezowulacyjnych
    więcej znajdziesz na stonie nasz bocian na wątku zielarskim.Tę mieszankę pije sie przez 3 miesiące i potem miesiąc przerwy lub tylko do owulacji jesli jestesmy pewne ze była.

    Bunia
  • C Znajoma
    Postów: 23 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo wpisz w google mieszanka nr 3 Ojca Sroki i wyskoczy ci skład.

    Bunia
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze rozumiem, że te zioła są na regulacje hormonów??
    potrzebuje coś na rozpuszczanie zrostów w jajowodach. Czy te zioła też mogą pomóc??

    mhsvh371pdpt408y.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zrosty jest to:

    Leczniczy napój z ziół na niedrożne jajowody i zrosty

    kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
    ziele skrzypu - 20 g,
    liść pokrzywy - 10 g,
    korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.
    Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości .

    my dream lubi tę wiadomość

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za info :)

    mhsvh371pdpt408y.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któreś z Was pomogły te zioła na wasze problemy z niepłodnością??

    mhsvh371pdpt408y.png
  • rybas Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś znowu zaczynam. piłam przez 3 miesiace i odstawilam na miesiac ( z ktorego zrobily sie nastepne 3). mi pomagały, czułam wyraźną owulacje, ale nadal nic z tego nie wychodziło :/

    rybas
  • jeannej Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc to może problem ze strony partnera?

    aśka77
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem tu nowa, staramy się o drugie dziecko 5 miesięcy, o pierwsze staraliśmy się dwa lata, zaczełam w tym cyklu pić zioła ojca Sroki nr 3, zobaczymy czy pomogą, trzymam kciuki za wszystkie staraczki:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 1 maja 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    witam, jestem tu nowa, staramy się o drugie dziecko 5 miesięcy, o pierwsze staraliśmy się dwa lata, zaczełam w tym cyklu pić zioła ojca Sroki nr 3, zobaczymy czy pomogą, trzymam kciuki za wszystkie staraczki:)

    powodzenia Sandra :) trzymam kciuki. /ja jestem tu już 13 miesięcy

    mhsvh371pdpt408y.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 maja 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też już jak na mnie to zbyt długo się staram o pierwsze dziecko. w poprzednim cyklu jak piłam zioła, to miałam przez nie problemy i je odstawiłam. obecnie piję co wieczór pół łyżeczki z nadzieją, że nie dostanę jakichś plamień i @ przyjdzie normalnie (lub nie przyjdzie ;) )

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 maja 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie czy te zioła można pić w ciągu dnia czy koniecznie przed snem? Póki co zioła pije mój mąż,a ja jestem stymulowana Clo.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed snem.

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 2 maja 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj pierwszy raz zaparzylam sobie mieszanke z tego przepisu http://www.bonimed.pl/artykuly/zdrowie-kobiety/problemy-z-zajsciem-w-ciaze-porady-ojca-grzegorza-sroki/ i kurcze wszystko osobno mialam zapakowane, pachnialo niesamowicie, ale po zaparzeniu 1 łyżeczki jakies takie lurowate mi sie wydaje.
    Czy moge w takim razie zalac tylko pol szklanki wrzatku, nie wplynie to na dzialanie? Nie chcialoby mi sie tez tak sikac :P

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje w smaku są dobre. ja pół łyżeczki na cały kubek wrzątku.
    z tą połową kubka to pewno możesz, nikt ci nie zabroni, ale ja bym się obawiała, że będzie bardziej skoncentrowane a przez to coś pójdze nie tak. najlepiej pić tak jak w przepisie, bo inaczej to mogą różne cyrki wyjść i nie wiadomo co albo kogo potem obwiniać ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 2 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W smaku jest dobra, ale wlasnie jakos taka malo "konkretna". No ale moze masz racje,lepiej sie trzymac przepisu :)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 2 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zeszłym cyklu miałam przez zioła krwawienia śródcykliczne i @ mi się 10 dni spóźniła. pozytywne było to że wzrosło mi libido :) przeklinałam ziółka, ale jak @ przyszła, to "na oko" lepsza niż w poprzednich cyklach (bez brązowego plamienia na początku). piję je więc nadal z tym że zmniejszyłam dawkę i obserwuję cały czas. ochota jest, @ mija, więc zobaczymy co dalej :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 3 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zioła bede pila do 18 dc, bo wtedy mam zaczac brac luteine, a w jej ulotce jest napisane ze dziurawiec zmniejsza dzialanie. Nie mam mieszanki na II faze cyklu, wiec chyba bede wtedy pila po prostu pokrzywe, bo mi zostala osobno :)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ