X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można ale uważaj na hiperstymulacje, jak się źle poczujesz to odstaw. Ja pijam do ovu bo mnie za bardzo rozpędzają.. Donga też tak.. Teraz jadę 3 miesiąc.. Mogłoby się udać..

    klina
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Donga weź po @ bo inaczej ci się przeciągnie.. A po co wydłużać cykl.

    klina
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh...chyba nic z tego w tym miesicu znow...mamy 26dc zaczely mnie pobolewac jajniki na okres.... wczoraj niewytrzymalam i zrobilam test..niestety negatywny :(... w sumie to moj pierwszy cykl z ziołami ale miałam nadzieje malutka;)

    sarenka22
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też piłam tez ziółka, niestety w moim przypadku nie zadziałały. Mam cykle bezowulacyjne i same zioła nie dały rady tego wyregulować. Szkoda, bo czytałam, że wielu dziewczynom pomogły :) Teraz jestem w 1 cyklu ze stymulacją CLO, może tym sposobem się uda.
    A za Ziołopijki trzymam kciuki :)

  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja równiez mam cykle bezowulacyjne, terapie clo juz przeszlam tez nic z tego..równiez zastrzyki FOSTIMON i tez nici z tego...miałam nadzieje i nadal mam na ziółka.

    sarenka22
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka a męża przebadałaś?

  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie mąż;) ale przebadany...byliśmy w klinice ale niepamiętam wyników ale niebyły złe ale super tez nie ,dostał witaminki do łykania salfazin chyba?
    myśle sobie ze to moze faktycznie jakas blokada psychiczna, ze zabardzo chcemy i tylko o tym mysle;/ chociaz staram sie jaknajmniej. no ale cóż może i namnie przyjdzie pora chodzic z pieknym brzuszkiem :) narazie od poniedzialku zaczynam drugi cykl z ziólkami ;)

    sarenka22
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno przyjdzie i na Ciebie pora! :) Ja ziółka piłam razem z M. Mieliśmy swój taki wieczorny rytuał, można było się w końcu troszkę wyciszyć, porozmawiać, pobyć razem, zbliżyło to nas w jakiś taki szczególny sposób :)
    A co do blokady psychicznej to trudno o tym nie myśleć, jak się tak tego mocno pragnie. Mi nie pomogła przeprowadzka, remonty, wakacje itp. Zawsze z tyłu głowy krążyła ta myśl, że może to teraz?
    Największe rozczarowania przeżywałam w pierwszych nieudanych cyklach, później zaczęliśmy diagnostykę, teraz stymulujemy owulację i czekamy. Nie ukrywam, że pokładam spore nadzieje w tej stymulacji.
    A tobie życzę powodzenia z ziółkami, tak jak mówiłam, wielu dziewczynom pomagają, trzeba tylko wierzyć, że się uda! :)

  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Tobie również życzę powodzenia przy CLO, :) mam nadzieje ze pomoże:) a ja nadal wierze w swoje ziółka może przekonam swojego chłopca do picia zemną, po sam zapach go przeraza :D no ale co nas niezabije to nas wzmocni :) a Ty renieczka długo się starasz??? jeśli chodzi tak powiem o cykle stymulowane.

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka nadzieje ma każda z nas, i te wszyscy "niby"objawy,które mogły by wskazywać na to że się udało. Ja pije ziółka od czterech dni, i mam OGROMNĄ nadzieje że pomogą. Wydaje mi się, ze jak będziemy wierzyć, to może akurat .. :)

    a co do blokady psychicznej to nie da się nie myśleć.Mój mimówi "aa bo TY ciągle tylko o tym myślisz" - ale jak nie myśleć??

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:19

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 1 września 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 ja dopiero zaczełam pic drugi cykl, jesli chodzi o moj pierwszy cykl z ziołami miałam wrażenie że moje jajniki ruszyły:) pobolewały mnie kilka dni:) a nigdy wczesniej tak niemiałam tylko przy lekach typu CLO...wiec bardzo mnie to ucieszylo niewiem co tak naprawde sie dzialo bo niemialam wtedy USG.
    Dzis mój 4dc i jutro wizyta u ginekologa i zaczynamy stymulacje BRAVELLE oczyswiscie ziółka bede pic dalej mam nadzieje ze sie nieprzestymuluje ...spróbuje chociaz jeden cykl....

    ania14 lubi tę wiadomość

    sarenka22
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 1 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:19

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 3 września 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ;) byłam wczoraj u ginka w moim 5dc:) po wczesniejszej dwumiesiecznej przerwie z powodu torbieli która zrobiła mi sie po bravelle:) zaczelam rowniez drugi cykl z ziolkami ojca sroki nr.3 oczywiscie nie mowie o nich lekarzowi bo pewnie jak wiekszosc skrytykuje to:). lekarza zrobil mi usg i był zdziwiony moim endometrium które w 5dc ma 7mm ;) a zawsze 3-4mm;) niewiem czy to moze zasluga ziółek:)? oczywiscie lekarzowi dalej nic niepowiedzialam o ziółkach...niestety w jajnikach "wysyp" pecherzykow... malusikch..ale dobrze ze torbiel sama sie wchłonela:) od wczoraj przyjełam 150j bravelle i tak przez 5 dni, dzis robie sobie sama zastrzyk a w piatek na kontrol:) oczywiscie popijam ziółka, jeden miesiac zaryzykuje leki + ziółka:)

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 3 września 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenka ja myśle że to po tych ziółkach :) oczytałam sie na ich temat i większość je chwali :) ja pije je pierwszy cykl, ale widzę już zmiane w śluzie, jest taki jak powinien być i w odpowiedniej ilości, choć wcześniej różnie bywało :)
    oby się nam udało zafasolkować z ziółkami :)

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 3 września 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane bylam dzis u lekarza i mowilam ze pije ziola, i on mnie nastraszyl ze takie ziola moga zaszkodzic dziudziusiowi gdybym zaszla w ciaze, bo wtedy dziecko jest najbardziej narazone itd.. wiecie cos na ten temat ? jak wy pijecie te ziołka OJCA SROKI 3?

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 3 września 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:20

    pysia lubi tę wiadomość

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 4 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego własnie ja niepowiedzialam nic o ziółkach bo lekarz by mnie skrytykował i nagadał sie wielu nieprawdziwych rzeczy ;) a tak wysnuwał swoje teorie co do mojego endometrium ze to dzieki przerwie dwumiesiecznej ;) itd niech i tak bedzie :) jestem pod stała kontrola raz na tydz mam usg wiec zaryzykuje ziolka i leki:)
    PS. Mi mysle ze ziołka nam pomoga i za fasolkujemy <3 zresztą jak MY tu wszystkie :*

    mi lubi tę wiadomość

    sarenka22
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 4 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam jeszcze jedno pytanko:)??? czy to prawda ze spożywanie duzej ilosci słodyczy ma sie cos do zafasolkowania? ze trudniej jest zajsc w ciaze?

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 4 września 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pytałam położnej co sadzi o piciu tych ziółek, to powiedziała że napewno nie zaszkodzą, a lepiej stosowac takie metody niż jeść garści tabletek, zastrzyki itp.
    co do słodyczy, to nie słyszałam nic na ten temat..
    Sarenka będę trzymała kciuki za nas :*
    Mi zbliża się owu i juz mam nadzięję że może tym razem wyjdzie :)

    bfarcrmgo5159lp7.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ