X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam pić od następnego cyklu. Na razie to nawet owulacji jeszcze nie miałam, ale chyba się w końcu doczekam. Wszystko mi się pomieszało w tym cyklu. Dam znać, jakie są efekty u mnie.

  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 16 września 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też działania usypiającego nie zauważyłam :)
    zobaczymy co dzisiaj lekarz powie. Dobrze że Twój lekarz konsultuje swoje pacjentki z innymi lekarzami,a nie polega wyłącznie na swoim doświadczeniu i wiedzy. WE dwóch może coś "mądrego" i korzystnego dla Ciebie wymyśla.. trzymam kciuki i daj znac jak po wizycie !

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 16 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, mnie dzisiaj test owu wyszedł pozytywny i jakiś śluz się pojawił, więc jednak z powrotem zaczynam wierzyć, że o. sroka zrobi nam bobo :)

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 17 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wczoraj był mój 19dc…. Pojechałam na wizyte kontrolna do mojego gin…. Zrobil usg poczym okazało się ze w jajnikach mam około 6-8 pecherzyków po około 20-25mm… przypomnę ze był to mój drugi cykl z ziółkami ale pierwszy z ziółkami i zastrzykami do stymulacji bravelle…. Poczym dostałam zastzyk na pekniecie w 12dc z 5000j pregnylu i po prostu nie pekly a urosło jeszcze więcej…lekarz powiedział ze strach mnie dalej stymulować zebym niewyladowala na stole operacyjnym z ogromna torbielą…. Mowi ze te leki dzialaja na mnie w sposób niewlasciwy…  ze pozostało zapewne tylko in vitro… ja mam dopiero 22 lata a już takie słowa…. Dziewczyny powiedzcie mi czy tylko ja mam taki przypadek ze sama nie jajeczkuje mam jajniki wielopecherzykowate i bez luteiny nie mam okresu…. A kiedy biore leki do stymulacji zamiast jednego czy dwóch dominujących pecherzykow rosna wszystkie…. Ja nawet niemam za sobą 12 cykli stymulowanych ale mój lekarz nie podejmie się dalej stymulacji zebym nie musiala znosic torbieli……

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 17 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie myślałaś o zmianie lekarza ? Albo konsultacji u innego ?

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 17 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka jesteś młoda, nie załamuj się! zmień lekarza. ja już 3 razy zmieniałam i nie wiem czy znowu nie zmienię. mnie radzą inseminację. ja mam wysoką prolaktynę a mąż lepkość plemników i aglutynację. na razie bierzemy suplementy i badamy się. trzeba wierzyć że będzie dobrze. Dobry lekarz to podstawa. zapytaj na forum o dobrego lekarza z twojej okolicy. dziewczyny na pewno ci pomogą.
    co do ziółek to ja 3 cykle piłam i nic- wyszła wysoka prl. biorę mastodynon i zaczynam znowu pić ziółka. pomogły na śluz, może kiedyś stanie się cud :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 17 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukiwałabym lekarza z okolic warszawy....ciechanowa...makowa mazowieckiego...zapisałam sie wstepnie na wizyte do kliniki invicta...

    sarenka22
  • figielek Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 17 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenka, a może po prostu przesadziłaś z ilością specyfików do stymulacji i zrobiła Ci się hiperstymulacja? Generalnie ziół nie powinno się łączyć z lekami.
    Ja na Twoim miejscu poszłabym już do kliniki leczenia niepłodności. Invicta w Wawie chyba się do nich zalicza. Niestety często zwykłych ginekologów temat nieplodności przerasta.

    UDizp2.png4vvop2.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy którejś z Was po ziołach o.Sroki wydłużył się cykl?
    Okres powinnam dostać wczoraj, teraz jeszcze go nie ma, wiem że takie spóźnienie to jeszcze nie spóźnienie ale zasatnawiam się czy te zioła mogą być przyczyną. Piłam je od 5dc.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 17 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może przez to Ci się spóźnia bo zaczełaś dopiero w 5dc pic a powinno się pić od pierwszego dc ..

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie myślę,że mogło tak być ale nie wiem dlatego pytam czy może któraś była w podobnej sytuacji.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 18 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nietety nie wypowiem sie poniewaz okres mam tylko z Luteina....

    sarenka22
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 20 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania specyfiki na wspomaganie poczecia upragnionego Maluszka:



    - Zioła Ojca Sroki nr 3 (na wspomaganie owulacji)
    Oto ich skład:
    * lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
    * koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
    * macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
    * pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
    * dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
    * rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
    * ruta {Herba Rutae} 20gr
    * nagietek {Calendulae flos} 20gr
    * nostrzyk {Herba meliloti} 20gr

    Mam ich małe opakowanie. Mysle, ze jest ich około 150 g. Jeżeli chce ktos znać dokładna waga to nie ma problemu.

    Możliwośc wysyłki w dniach od 30.09 do 14.10.2014.
    Gdyby był ktos zainteresowany to prosze pisac pod wykresem.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 22 września 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. u mnie dziwna sytuacja bedac u lekarza w 19dc dostalam na wywolanie miesiaczki luteine od 20dc do 27dc dopochwowo po jednej .... lekarz robiac mi usg w 19dc stwierdzil tak jak pisalam wczesniej duzo pecherzkow niepeknietych o wielkosci 18-19mm...i sluzówke ok 7mm...i ze niezapowiada sie na okres dlatego daje luteine ... wiec zgodnie z zaleceniem wzielam 20dc luteine i 21dc tez a 23dc dostałam krwawienia....nie plamienia a zwykla normalna miesiaczke...??? dziwne bo lekarz mowil ze sie niezapowiada i ze nawet po luteinie troche poczekam...

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 22 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm.. może się czegoś nie dopatrzył, albo źle oceniłsytuacje. Ale mimo wszystko i tak troszke zbyt wcześnie dostałaś @. Pijesz jeszcze te ziółka? Może to przez nie..

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 23 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pije...wlasnie zaczlam 3cykl... ale ominełam 2 dni nie wypilam ich...ale to wlasnie w 1 i 2dc niewypilam dzis mamy 4dc

    sarenka22
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 23 września 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszym cyklu z ziółkami dostałam plamień w środku cyklu jakby na okres, trwało to parę dni dopóki ziół nie odstawiłam a potem jeszcze @ spóźnił się 10 dni. w następnych cyklach z ziołami było już ok. podejrzewam, że zamiast płaskiej łyżeczki brałam troszkę więcej i stąd takie zawirowania u mnie. może też za dużo bierzesz sarenka?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 23 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A konsultowałaś sie z lekarzem ? ciekawe co powie..

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 23 września 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro dopiero mam dzwonic do lekarza bo jest na wyjezdzie.... ja biore taka czubata łyzeczke ziółek..

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 23 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije jak sie uda, raz czubata, raz płaska...

    bfarcrmgo5159lp7.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ