X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 23 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije plaska, nie chce przesadzic :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 24 września 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 który cykl pijesz ? Są jakieś efekty?

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 25 września 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki. wiec wczoraj rozmawialam z moim lekarzem ktory przez ostatnie dni byl na konferencji z innymi lekarzami z klinik...na to spotkanie po kserowal moje dokumenty moj obraz jajnikow bo to ciekawy przypadek jego zdaniem...inni lekarze powiedzieli ze nie dlamnie juz asolutnie fostimon i bravelle bo znow moge dostac hiperstymulacji co moze spowodowac wodobrzusze i kierunek szpital...inni lekarze podpowiedzieli ze mozna sprobowac z menopurem i ovitrellem poniewaz menopur niepowoduje hiperstymulacji...ale za to jest bardzo drogi bo 5 ampulek kosztuje 1000zl...druga opcja to zaczac procedure in vitro. ale najpierw ten cykl poswiecic mam na wyciszenie jajnikow czyli zadnych stymulacji...oczywiscie pije ostatni cykl ziółka... w kolejnym cyklu chyba sie zdecyduje na menopur.

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 25 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow dosyć to kosztowne.. jestes jeszcze bardzo młoda a oni Ci fundują takie "atrakcje" ;/
    rzeczywiście dosyć skomplikowany przypadek :( ale skoro tylu lekarzy zaleciło menopur albo ovitrell to może pomogą... będę trzymac kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 12:33

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 25 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kosztowny i to bardzo a ja jestem tylko studentką ...naszczescie pracujacą ale i tak dlamnie to wielkie wyrzeczenia jesli chodzi o lekarzy i leki... no nic spróbuje raz z tym menopurem a potem sie zobaczy mysle ze przez pewien czas niebędzie mnie stac na jakiekolwiek stymulacje.:(
    mi dziekuje za kciuki :*
    i wzajemnie:) opowiadaj co tam u Ciebie:)

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 25 września 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ceny są kolosalne a o refundacji nie ma mowy..
    U mnie pierwszy cykl z ziołami bez efektów, @ przyszła w spodziewanym czasie więc zostaje dalej czekać. W tym cyklu męża nie będzie niestety - delegacja ;( więc miesiąc przerwy ze staraniami ;(

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 30 września 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wrote:
    Niestety ceny są kolosalne a o refundacji nie ma mowy..
    U mnie pierwszy cykl z ziołami bez efektów, @ przyszła w spodziewanym czasie więc zostaje dalej czekać. W tym cyklu męża nie będzie niestety - delegacja ;( więc miesiąc przerwy ze staraniami ;(

    więc kochana mamy obie przerwe wtym cyklu ja również musiałam odpuścic ze względu na torbiele mam nadzieje ze moment sie wchłoną, no i to mój ostatni cykl z ziołami...może potem spróbuje jakiś innych???np ojca klimuszki??? może któras z was kochane piła????
    a jeszcze jedno pytanie:) miała może któraś z Was badanie AMH czyli rezerwe jajnikowa????

    sarenka22
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 1 października 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hej dziewczyny, mam do sprzedania około 300g ziółek ojca SROKI nr 3 na owulację własnoręcznie pomieszane:) oraz jedno opakowanie donga.

    czy któraś by była chętna?

    ja zaszłam w ciążę więc mi są niepotrzebne.
    sprzedałas już donga ??? czy jeszcze może masz :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 2 października 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie a jakie macie doswiadczenie ztym DONG QUAI :)??? jak i kiedy sie wogole stosuje w jakim dniu cyklu:)

    KathleenPL lubi tę wiadomość

    sarenka22
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 2 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:)

    ja również jestem w drugim cyklu picia ziółek ojca sroki:) pijemy sobie z mężem codziennie wieczorem przed snem:) już tak się przyzwyczaiłam do ich smaku ze pije je jak herbatę:D

    sarenka ja biorę w sumie 2 cykl donga:) jest on na wzrost pęcherzyków i na endometrium:) tu masz zasady jego przyjmowania:)

    DONG QUAI bierze się po @, tylko do owulacji. Wspomaga owulację, zawiera estrogeny

    Co do dong quaia to zasady są takie:

    1.Wziąć pierwszą tabletkę dopiero od dnia w którym nie ma śladu po krwawieniu i plamienie po miesiączce.
    2. Brać najmniejszą dawkę, np zacząć pierwszy cykl po jednej tabletce, kapsułce przez cztery dni.
    3.Popijać mlekiem jeśli się odbija a nawet jak nie odbija się to próbować z mlekiem spożyć.
    4. Można w późniejszych cyklach zwiększyć dawkę do 2 kapsułek a nawet pokusić się o branie do skoku ale po skoku temperatury nie wolno juz brać ale to później :-)
    5. Dong quai działa na endo i na jajeczka ale wiadomo, że nie na każdą tak samo.
    6. WEarto brać donga z rana a gdy dokłada się późńiej druga tabletkę, kapsułkę to brac tak do 16-17, bo może pobudzać i możliwe są kłopoty ze snem.

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 3 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nie wierzę! Ja zaszłam w pierwszym cyklu picia ziółek! :)

    Jeszcze szybko opiszę swoją historię dla innych, które może mają podobnie:
    Od zawsze miałam nieregularne cykle. Trwały po 2-3 miesiące, a czasem dłużej. Od ponad 7 lat w ogóle się nie zabezpieczaliśmy, najwyżej stosunek przerywany, ale też nie zawsze... Myśleliśmy, że po prostu mamy szczęście...
    Trochę ponad rok temu stwierdziliśmy, że byłoby miło gdyby dołączył do nas jeszcze jeden członek rodziny. Rok staraliśmy się bez żadnej pomocy medycznej, ani bez wyznaczania dni płodnych itp. Po prostu dużo się kochaliśmy :)
    Jakiś czas temu poszłam do lekarza. Miałam podwyższoną prolaktynę i podejrzenie PCOS. W sumie tylko jeden miesiąc staraliśmy się na lekach przepisanych przez ginkę. W drugim cyklu leki + o. sroka + mierzenie tempki no i mamy fasolkę :)

    Powodzenia dziewczyny!

    ania14, mi, zAgatka, marti_88, pszczola2000 lubią tę wiadomość

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 7 października 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena wrote:
    Dziewczyny! Nie wierzę! Ja zaszłam w pierwszym cyklu picia ziółek! :)

    Jeszcze szybko opiszę swoją historię dla innych, które może mają podobnie:
    Od zawsze miałam nieregularne cykle. Trwały po 2-3 miesiące, a czasem dłużej. Od ponad 7 lat w ogóle się nie zabezpieczaliśmy, najwyżej stosunek przerywany, ale też nie zawsze... Myśleliśmy, że po prostu mamy szczęście...
    Trochę ponad rok temu stwierdziliśmy, że byłoby miło gdyby dołączył do nas jeszcze jeden członek rodziny. Rok staraliśmy się bez żadnej pomocy medycznej, ani bez wyznaczania dni płodnych itp. Po prostu dużo się kochaliśmy :)
    Jakiś czas temu poszłam do lekarza. Miałam podwyższoną prolaktynę i podejrzenie PCOS. W sumie tylko jeden miesiąc staraliśmy się na lekach przepisanych przez ginkę. W drugim cyklu leki + o. sroka + mierzenie tempki no i mamy fasolkę :)

    Powodzenia dziewczyny!



    gratuluje:)!!!!!!!!!!!! i dziekuje za wskazówki z dongiem ;) tylko jest problem poniewaz niewiem kiedy mam owulacje...bo zadko ja mam;/

    Eowena lubi tę wiadomość

    sarenka22
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja zamierzam zacząć pic ziółka z mężem. Za tydzień powinnam dostać @. Myślicie ze powinnam czekać do @ i zacząć w 1 dc czy mogę od dzis zacząć pic.
    Jak to jest z Wami pojęcie je tylko do owulacji ? Czy przez cały cykl?

  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 9 października 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Cześć dziewczyny :) ja zamierzam zacząć pic ziółka z mężem. Za tydzień powinnam dostać @. Myślicie ze powinnam czekać do @ i zacząć w 1 dc czy mogę od dzis zacząć pic.
    Jak to jest z Wami pojęcie je tylko do owulacji ? Czy przez cały cykl?
    witam:) ja pije od 1dc i cały miesiac:) poniewaz niewiem kiedy mam owulacje ,...to jest moj 3 i ostatni cykl...


    a tak na marginesie mam na sprzedanie jedną fiolke FOSTIMONU moze komus sie przyda.

    sarenka22
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie tez nie wiem kiedy mam owulację. W takim razie zacznę od okresu i bede Piła cały miesiąc, dzięki :)

  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 9 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi po ziołach obudził sie lewy jajnik który wczesniej wogole nieprodukowal pecherzykow :) wiec jednak zioła cos zdziałały:)

    mi lubi tę wiadomość

    sarenka22
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 października 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super. Ja chyba nie bede widziała nawet efektu przynajmniej na monitorze. Bo mam trzy miesiące przerwy od lekarza. Ale mam nadzieje ze bede czuła.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 października 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stosował ktoś te ziola po laparoskopii ? Czy to bezpieczne?

  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 9 października 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zioła powinno się pić od 1 dnia cyklu. Jeśli zacznie się pić "byle kiedy" to mogą troszke namieszać w cyklu.
    Ja dzisiaj byłam u mojego gina, wszystko ok, prawy jajnik dosyć duży bo rawe 4 cm, ale mieści sie w normie, lewy 2.5 cm.
    Lekarz coś napomknął że będzie mnie jeszcze obserwował, ale możliwe trzeba bedzie podjąć leczenie bo podejrzewa zespół policystycznych jajników...

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 11 października 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie mozna kupić ten owoc niepokalanka? Pani w Zielarni powiedziala, ze hurtownie tego nie sprowadzają.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ