X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Demeter :) Przede mną dopiero wizyta u lekarza (bo na razie za wcześnie na usg) i dopiero upewnię się czy wszystko dobrze, ale jestem dobrej myśli :) Trzymam kciuki teraz za Ciebie, uda się, musisz uwierzyć -> ja w tym cyklu byłam bardzo pozytywnie nastawiona, bo wierzyłam w te ziółka i się udało! Z ziołami czy bez, sprawdź owulację na monitoringu i powodzenia!!!:*

    Demeter, Aganeska lubią tę wiadomość

  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do DEMETER i innych doświadczonych dziewczyn

    Waham się w który dzień miałam owulację, dobrze byłoby to wiedzieć (nawet na przyszłość), czy mogłybyście się wypowiedzieć co do dnia owulacji sądząc po objawach?:
    - piątek: spadek temp., bardzo dużo śluzu płodnego (lejący, rozciągliwy)
    - sobota: skok temp., mniej śluzu, mniej lejący, całodniowy ból podbrzusza i jajnika.

    Ten ból wskazywałby na owulację, ale wystąpił już PO skoku temp. i w dniu kiedy śluz zaczął już znikać...

  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 dc na ziółkach a owulacji ani widu ani slychu:( ech

    HOPE07
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha ja bym wybrała opcje drugą, czyli sobota, aczkolwiek mogło być inaczej...tego się nie dowiemy. Fakt faktem owulacja była, bo przecież fasolinka już jest:)

    Hope może jeszcze się pojawi, być dobrej myśli.

    Demeter
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, ja prowadziłam dziennik mojego szczęśliwego (jak się potem okazało) cyklu i właśnie zerknęłam tam, że śluz płodny ZACZĄŁ się u mnie dopiero 16 dc, więc duże prawdopodobieństwo, że u Ciebie też pojawi się lada dzień:) Brałam też wiesiołek aż do owulacji, właśnie by był ładny śluz.

    Dzięki Demeter:) Tak, owulacja była, to nie ulega wątpliwości hihi, chciałam być tylko bardziej zorientowana na przyszłość;)

  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki w sumie i tak nie pozostaje nic innego jak czekac:):(

    HOPE07
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 2 września 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope - i jak u Ciebie, nastały dni płodne? :)

    Ja byłam dziś na pierwszej wizycie u gina i wszystko bardzo dobrze:) w macicy znajduje się bardzo maluteńki pęcherzyk, ma dopiero 2,5 milimetra, dostałam wydruk z usg i oglądam sobie tą czarną kropeczkę na szarym tle:)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 2 września 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co u Was? Jak się czujecie? :)

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 09:36 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 8 września 2015, 18:36

  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 3 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu dopiero dzis niesmialo pojawil sie pierwszy jakikolwiek sluz jak na 19 dc szalu nie ma ale zawsze cos
    Pomysl Kasiu dzieje sie magia:) z kazda wizyta malenstwo bedzie sie zmieniac nie przyzwyczajaj sie do kropeczki nastepnym razem to juz bedzie truskaweczka:) gratulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 10:07

    HOPE07
  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 3 września 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla a Tobie ziółka pomogly czy udało Ci sie bez wspomagania?

    HOPE07
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam ziółka, z tego co pamietam wtedy tez lepiej nie łączyć ich z lekami typu duphaston czy inofolic bo moze to juz byc za duzo. Nie twierdze, ze tylko one stoją za sukcesem, ale na pewno mi wyregulowaly pewne rzeczy i czułam naprawdę kiedy mam owu, miałam sluz płodny, a po odstawieniu anty ciezko było doprowadzić to do prawidłowego działania.

  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 6 września 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope - co u Ciebie, jak się sprawy mają? ;)
    Masz rację, dzieje się magia oj tak. Maleństwo rośnie teraz ok.1mm dziennie (jeśli się nie mylę) i rzeczywiście na następnej wizycie jest szansa na małą truskaweczkę:) Chociaż u mnie zaczął się dopiero 6tc i brzuszka jeszcze zupełnie nie ma, to spodnie już się wbijają w podbrzusze (jest lekko powiększone pod pępkiem) i muszę na szybko coś znaleźć do chodzenia, a ciężko! Nigdzie nie można znaleźć zwykłych jeansów z wąską gumką w pasie, takich na początkową ciążę:(

    hope07 lubi tę wiadomość

  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 7 września 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm ciezko powiedziec bo kiedys myslalam ze pojawil sie sluz ale to byl falszywy alarm dopiero wczoraj sie pojawil ale tylko troche i dzis juz sucho :( a dziwne bo choc owulacje miewalam pozno to zawsze bylo duzo sluzu a u taka lipa:(
    moze kup dzinsy elastyczne z wysokim stanem nie beda gniatac podbrzusza a i na po ciazy sie przydadza

    HOPE07
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 8 września 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, nawet jeśli nie widać śluzu to działajcie z mężem, bo może być to czas płodny mimo braku zauważalnych symptomów i szkoda, żeby nie dać sobie szansy, działajcie :) powodzenia!

  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 8 września 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech:( no dzis juz jest ladny sluz ale za to meza brak nawet mi przez mysl nie przeszlo ze owulacja sie tak przesunie:(kolejny cykl mam z glowy

    HOPE07
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 8 września 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taki ładny śluz był kilka dni i wiadomo - tego ostatniego dnia była owulacja, więc może jeszcze zdążycie podziałać :) trzymam kciuki, by mąż zdążył wrócić :)

  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 9 września 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie zdazy:( mysle o IUI ale w lisopadzie dopiero

    HOPE07
  • hope07 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 9 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jedno co moge stwierdzic po ziółkach to napewno to ze objawy owulacji mam bardziej nasione wczoraj nie obeszlo sie bez poduszki elektrycznej tak bolal mnie brzuch a i plamienie silniejsze niz zazwyczaj jezeli juz wystepowalo

    HOPE07
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 10 września 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny- polecam ziółka, zaszłam w trzecim cyklu na ziołach o. Sroki :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ