X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 6 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko - czy zioła Ojca Sroki mogę łączyć z duphastonem a potem z CLO? a do tego mogę dorzucić niepokalanka?

    zioła na mnie nie podziałały w kwestii pęcherzyków. na pewno jednak czułąm się po nich dość dobrze - dobrze spałam (a mialam ostatnio z tym problem), byłam mniej nerwowa i do tego miałam śluz - nie wystęowała suchosć, z którą wcześniej miałam problem....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 października 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije ziola 1 cykl + clo, to moj 12dc. i powiem Wam ze tak rownych temperatur nie mialam nigdy, wiec mysle,ze to zasluga ziol.

    daktylek lubi tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 6 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka - mam identycznie. od kiedy zaczęłam pić zioła moja temeperatura wygląda jak płaska deska.... zaczęłąm brać duphaston i nie mam skoku nawet przy duphastonie. zastanawiam się co w takim razie zioła zrobiły z moją temp ;)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    PragnącaDziecka - mam identycznie. od kiedy zaczęłam pić zioła moja temeperatura wygląda jak płaska deska.... zaczęłąm brać duphaston i nie mam skoku nawet przy duphastonie. zastanawiam się co w takim razie zioła zrobiły z moją temp ;)
    Ale przynajmniej nie mam gor i dolin na wykresie, zobaczymy jak bedzie dalej tzn. po owulacji o ile bedzie.Dam znac w czwartek po monitoringu co tam sie u mnie zadzialo,ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Zobaczymy...

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 października 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakrtylek,ale masz owulacje, chodzisz na usg?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 6 października 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam późno owulacje. Okolo 30 dc. Ostatnio pojawiła sie nawet okolo 40 dc.

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 6 października 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter co Ty mówisz? :( aż tak źle? Kurcze nie pomyślałabym :( A może nie poddawaj się? Kochajcie się po prostu nie myśląc o dziecku. Wiem, że to nie jest takie łatwe ale najlepiej odpuścić a czuję że będzie dobrze! <3


    Daktylek:
    "Dziewczyny mam pytanko - czy zioła Ojca Sroki mogę łączyć z duphastonem a potem z CLO? a do tego mogę dorzucić niepokalanka?"
    Co do Twojego pytania, wydaje mi się, że tyle specyfików to zdecydowanie za dużo i dojdzie u Ciebie do przestymulowania jajników.. Bierz przez 3 miesiace CLO, jak nie pomoże to dorzuć zioła ojca sroki, a 10 dni przed okresem zacznij brać duphaston (w razie zapłodnienia utrzyma ciążę), nie dojdzie to tzw poronienia samoistnego.

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Myszunia juz polowa za Toba;)
    ja musze sie pochwalic:) robilismy po 3 mcach kontrolnie nasienie, bo wczesniej bylo kiepskie, bylo go malo i takie tam, a teraz np ilosc plemnikow z 33mln wzrosla do 120mln!!!:D:D:D a tak nas straszyli ze tylko inseminacja bo zle wyniki a tu prosze psikus;) polecam jak ktos ma problem z nasieniem fertilman plus mojemu mężowi bardzo pomógł;)
    a jutro ide na usg zobaczyc co tam u mnie na jajcorach slychac;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 20:04

    Myszusia, Erl lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 7 października 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia niestety koniec starań nie jest moim poddaniem się lub też chwilowym kaprysem. Po prostu stan zdrowia mojego męża zadecydował o tym.

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala ależ ja się cieszę! :D Kurcze, właśnie tak to jest jak lekarze nie dawają szans a tu taki psikus :) Piękny psikus, teraz to starać się a może akurat się uda <3

    Demeter ohh Słonko, chciałabym Cię jakoś wesprzeć na duchu bo wiem co czujesz, jak nie można zajść w ciążę a tak bardzo tego pragniesz.. :( Musisz być silna, a wierze, ze się uda <3 Kochana w takim razie życzę mężowi SZYBKIEGO powrotu do zdrówka!!!!! <3

    Ja byłam wczoraj na badaniach połówkowych no i chłopiec okazał się córeczką :P hehe Wszystko jest dobrze, zdrowy maluszek i waży 320g :) Bardzo się cieszę <3 Moja mała Victoria Hanna <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 14:30

    Kaśka00, Aganeska lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 8 października 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia gratuluję dziewczynki:) a to ci niespodzianka, kto wie może jeszcze nie raz lekarz zmieni zdanie na temat płci.
    Moja koleżanka do dnia porodu myślała, że urodzi dziewczynkę a potem po porodzie jak wychodziła ze szpitala to jej syn był ubrany cały na różowo:)
    Najważniejsze, że twoje dziecko jest zdrowe i to się liczy:)
    Dzięki za wsparcie. Właściwie jestem na takim etapie w życiu, że na wszystko już rozkładam ręce. Pomału godzę się z brutalną rzeczywistością, bo cóż innego mi zostało.

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 8 października 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter kochana, dołączam do słów Myszusi i także życzę zdrówka dla M. Wiele par kiedy już odpuściło starania, właśnie wtedy udało się począć dzidzię :) Los płata takie figle, że jak się starasz to się nie da, a jak odpuszczasz zupełnie, to niespodzianka :) Trzymam kciuki i dużo zdrówka dla Was! <3

    Myszusia, gratuluję pomyślnych wieści! Super :)

    Myszusia lubi tę wiadomość

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 9 października 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka00 wrote:
    Demeter kochana, dołączam do słów Myszusi i także życzę zdrówka dla M. Wiele par kiedy już odpuściło starania, właśnie wtedy udało się począć dzidzię :) Los płata takie figle, że jak się starasz to się nie da, a jak odpuszczasz zupełnie, to niespodzianka :) Trzymam kciuki i dużo zdrówka dla Was! <3

    Myszusia, gratuluję pomyślnych wieści! Super :)

    Kaśka00 dzięki za słowa otuchy ale sęk w tym, że ja już Nie Mogę się starać, więc na pewno nie zajdę w ciążę.

    Demeter
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 9 października 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter - smutne co piszesz... :( Ale zdrowie najważniejsze, życzę więc by go nigdy nie brakowało, trzymajcie się, pozdrawiam cieplutko :)

    Demeter lubi tę wiadomość

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny <3

    Jestem z Wami sercem i duchem. Wchodzę i czytam Wasze komentarze i aż mi się łezka w oku kręci.. człowiek się stara o maluszka, chce Go, zdrowo się odżywia, próbuje rożnych metod a tu klops.. Bardzo Wam życzę dzieciaczka!! <3 <3 Będę starała się Was wspierać na ile będę umiała! Za KAŻDĄ z Was trzymam mocno kciuki!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 16:30

    Paolala lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 9 października 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszunia dziękujemy za wsparcie:) jestes dla nas przykladem że w końcu się udaje:)
    pieknie ze bedzie córa;) tak jak przeczuwałaś;)
    a u mnie pecherzyk dominujący 15mm na lewym jajniku, na prawym tez jakis jest mniejszy moze jeszcze sie ruszy;) w sobote wieczorem mam sobie zrobić zastrzyk z ovitrelle i w niedziele wieczorem mamy działać:D byłam u nowego gina i bardzo jestem zadowolona;) i jakoś tak mam przeczucie że on nas doprowadzi do ciąży;) prędzej czy pózniej, a najlepiej w tym roku jeszcze hehe:)
    ehhh zimnoooo sie zrobilo na maksa!!!
    buziaki i milego weekendu;)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 października 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala to świetne wieści!!! W takim razie trzymam mocno kciuki za Wasze malutkie szczęście!!!! <3 Oby ten rok był rokiem zajścia w ciążę (jeszcze zostały 2 miesiące, idealnie, nie trzeba długo czekać :D )

    ❤❤
  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 12 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie kupic te wszystkie ziola? u mnie ciezko o takie rzeczy;/ ani gotowca nie ma ani ziol zeby to samemu wymieszac. W internecie tez cos nie bardzo mozna znalezc;/ dajcie jakies namiary gdzie to zamowic?

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 12 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwi87 - ja kupowałam każde zioło z osobna w sklepie zielarskim i potem mieszałam sama w odpowiednich proporcjach. Mnie została moja szczęśliwa mieszanka, z którą zaszłam w ciążę już w 1.cyklu (w sierpniu) - jeśli byś chciała, to napisz na maila: [email protected] :)

  • gonga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 13 października 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwi87- ją zamówiłam gotowa mieszanke na allegro. Zaszlam w pierwszym cyklu

    gonga
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ