X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 15 października 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam w sklepie zielarskim...niemialam ztym problemu??? moze poszukaj innego sklepu?

    a tak pozatym co u was dziewczynki slychac?? ja skonczylam swoj 3 cykl picia ziółek....bez rezultatu tzn bez ciaży ale napewno zmienil mi sie sluz i obudzil sie lewy jajnik jak pisalam wczesniej. teraz moj lekarz zdecydował sie na menopur???7hjLH+75jFSH, czytalam sporo na forach ze u kobiet łaczone z clo najpierw przez 2 -3 dni clo a potem dwie czy trzy ampulki menopuru?? proponujac lekarzowi ten pomysl powiedzial ze absolutnie sie tak nie robi...chociaz na forach kobiety czesto poddkreslaly ze jest to tanszy sposób bo za 5 fiolek menopuru trzeba zaplacic okolo 900zł.... jednak umnie lekarz zdecydowal sie na sam menopur...jesli teraz sie nieuda to biore wszystko co mam i jade do klinki..pewnie wybiore novum... i zaczne pic mace:) albo brac donga..juz jestem bezradna...

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 15 października 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kosztowny, ale zato moze efekty beda:) mam nadzieje ze beda :) sarenka tak z ciekawosci, o ile to nie tajemnica, ile masz lat?

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 16 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lada chwila 23 :)...jesli niebedzie umnie teraz zadnej reakcji podchodze do inseminacji ...

    sarenka22
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 16 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jestes jeszcze młoda, ale nie ma na co czekac, im wcześniej tym lepiej :)

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • duza Autorytet
    Postów: 534 698

    Wysłany: 17 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie dziewczyny czy są jakieś przeciwskazania przy piciu dwóch zestawów ziół. Bo mi by się przydało pić te z zestawu nr3 i jeszcze zioła na niedrożne jajowody i zrosty. Czy te dwa zestawy się nie będą "gryzły"? I czy oba zestawy powinno się pić tylko do owulacji?

    zi13vfxmwk074eo4.png
  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 24 października 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki powiedzcie mi jak robicie te zioła ? Lisć melisy 100 co to oznacza. dokładnie chodzi mi o jaka jednostke chodzi to 100 itp . nie wiem jak ulozyc pytanie byscie mnie zrozumiały . a jestem w tym zielona :P

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 26 października 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:21

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 27 października 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 i zauważyłas jakies zmiany w cyklach, śluzie itd?

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 27 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni temu kupiłam w sklepie zielarskim wszystkie potrzebne zioła i piję czwarty dzień mieszankę. Mam tylko nadzieję, że nie przesadzę biorąc jednocześnie z nimi inofolic, magnez, vit. D3 i castagnus. Póki, co czuję ból lewego jajnika. Żadnych negatywnych objawów nie mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy cykl piję zioła i nie wiem czy to ich zasługa czy może zwiększonej dawki bromergonu, ale cykl się wydłużył i pojawiło się duuużo śluzu płodnego. W końcu też test LH był pozytywny. Jestem więc pełna nadziei, że w tym cyklu coś dobrego zaczęło się dziać i może będzie dzidzia:)

    mi lubi tę wiadomość

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 29 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:21

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 31 października 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, ja piłam przez 3 cykle i nic i teraz piję znowu, ale jak dostanę okres to już przestanę pić. jeszcze w pierwszych dwóch cyklach miałam ładny śluz płodny, była praca jajników, ogółem coś się działo. obecnie to jakby organizm się przyzwyczaił.
    miałam dużą nadzieję co do ziół, ale widocznie nie są dla mnie. może też u mnie jest grubsza sprawa....

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 31 października 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije ziola od niedawna dokładnie 21 dni i nie widzę żadnych zmian. Śluzu płodnego jak nie było tak i nie ma.
    Moze po jednym niepełnym miesiącu nie powinnam narzekać. Mam zamiar popić jeszcze dwa miesiące i w styczniu pójdę na wizytę i okaże sie czy na pecherzyki cos pomogło.

  • sarenka22 Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:) ja skonczyłam z ziołami ojca soroki trzy cykle..fakt osiagnac najwazniejszego cudu sie nieudało, ale moj lewy jajnik sie pobudzil i czulam prace jajnikow :) teraz zaczelam cykl z ziolami ojca klimuszki... sa duzo gorsze w smaku od ojca soroki ale mam nadzieje ze moze one pomoga :) a wniedzyczasie staram sie o dostanie do programu rządowego in vitro.
    pozdrawiam wszystkie staraczki i 3mam kciuki :*

    mi, maajkaa lubią tę wiadomość

    sarenka22
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 6 listopada 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie daj znac jak po ziołach o klimuszki.
    Ja jeszcze dwa miesiace ze o. Sroka ale nie widzę poprawy. Po tych ziołach zrobię przerwę i tez mam zamiar pic o. Klimuszki
    Powodzenia.

  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wczoraj zaczęłam cykl z ziołami o. Sroki. Mam zamiar zrobić kuracje 3-miesięczną i przerwę. Znalazłam w necie informację, że pomocne przy niskim AMH (moj problem) są Inofem w saszetkach i Bioactive Q10 Uniqinol. Czy któraś z Was stosowała te suplementy? Można je połączyć z ziołami?

    Aneczka80

  • annnanna Koleżanka
    Postów: 44 47

    Wysłany: 13 listopada 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Czy zioła o. Sroki mogą zaszkodzić? Ponad miesiąc piję mieszankę tychże ziół, ale intuicyjnie czuję, że coś chyba jest nie tak... Jak narazie @ się spóźnia, ale to chyba nie ciąża niestety... Jeżeli znacie jakieś przypadki, że te zioła zamiast pomóc zrobiły szkodę to proszę o jakiekolwiek info... Dzięki :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 listopada 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem ciekawa.
    Ja @ dostałam po 30 dniach dla mnie to norma.
    I nie czułam żadnej poprawy. Nie czułam owulacji, nie miałam śluzu. Moze nie na wszystkie działa.
    Teraz zaczęłam drugi cykl z ziołami.

  • annnanna Koleżanka
    Postów: 44 47

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn. u mnie jest tak, że mam bardzo dużo białego i wodnistego śluzu (nigdy tak nie miałam pod koniec cyklu). Czasami brzuch boli jak na @, zdarza się lekkie kłucie w podbrzuszu, ból piersi itp. Ale coś mi mówi, że coś jest nie tak. Boję się, że te zioła mogły mi jakoś zaszkodzić  W dniu kiedy miała przyjść @ robiłam test- wyszedł negatywny, ale przyznam się, że był wykonany wieczorem a nie rano. Dodam, że w zeszłym miesiącu miałam robione badanie HSG i wszystko było ok. Znalazłam gdzieś na forum, że dziewczynie po tych ziołach zrobił się mięśniak…

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mięśniak mógł zrobic sie nie koniecznie od ziół nie panikuj sprawdź to u lekarza. A moze dziwnie sie czujesz po HSG.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ