X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 26 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska sorki pomyliłam się, od 5dc do 9dc brałam CLO, cykle miałam zawsze około 32-34 dniowe. Owulację miałam chyba w 15-16dc. Dobrze że luteinę będziesz brać od 16dc, bo jeśli dojdzie do zapłodnienia to luteina podtrzyma ciążę.
    Kochana ja nawet nie szłam na monitoring bo nie miałam wtedy ubezpieczenia i nie wiedziałam czy pęcherzyki były czy nie, a udało się :) Ale możesz iść sobie gdzieś indziej, do innego lekarza zobaczyć czy CLO działa czy pęcherzyki rosną, czy już są duże itd. Będziesz pewniejsza czy ten lek Ci pomaga.

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • katarynka27 Koleżanka
    Postów: 91 3

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam pytanie czy mozna pic zioła ojca sroki od połowy cyklu jestem w 13 dniu cyklu

    katarynka27
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarynka27 wrote:
    hej mam pytanie czy mozna pic zioła ojca sroki od połowy cyklu jestem w 13 dniu cyklu
    Lepiej zacznij od nowego cyklu żeby Ci się cykle nie rozregulowaly. Od połowy cyklu z reszta nie ma sensu ich pić bo pęcherzyki rosną od początku cyklu.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • katarynka27 Koleżanka
    Postów: 91 3

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie jestem po clostobedycie i mam pechezyki to nic mi nie da jak zaczne teraz to pic

    katarynka27
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarynka27 wrote:
    no własnie jestem po clostobedycie i mam pechezyki to nic mi nie da jak zaczne teraz to pic


    Lepiej zacznij pić od nowego cyklu jeśli Ci się nie uda zajść w ciąże.

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarynka27 wrote:
    no własnie jestem po clostobedycie i mam pechezyki to nic mi nie da jak zaczne teraz to pic
    Skoro bierzesz clo i chcesz pić zioła to nie boisz się przestymulowania?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Aganeska sorki pomyliłam się, od 5dc do 9dc brałam CLO, cykle miałam zawsze około 32-34 dniowe. Owulację miałam chyba w 15-16dc. Dobrze że luteinę będziesz brać od 16dc, bo jeśli dojdzie do zapłodnienia to luteina podtrzyma ciążę.
    Kochana ja nawet nie szłam na monitoring bo nie miałam wtedy ubezpieczenia i nie wiedziałam czy pęcherzyki były czy nie, a udało się :) Ale możesz iść sobie gdzieś indziej, do innego lekarza zobaczyć czy CLO działa czy pęcherzyki rosną, czy już są duże itd. Będziesz pewniejsza czy ten lek Ci pomaga.

    Myszko moja droga... mam obawy, że 16 dc to i tak za wcześnie na luteinę dla mnie. Ale skoro pani doktor tak każe to zobaczymy....

    Wiecie co... ja dzisiaj dostałam fioła. z jednej strony taki mam nerw żeby szybciej ten cykl się skończył bym mogła zacząć kurację mimo, że obawiam sie że to jeszcze nie koniec moich przygód na tle starań. Z drugiej zaś strony mam taką nadzieję, że dwie różne emocje robią mi coś w głowie! I oglądałam imiona w księdze imion, heheh :) czubek!? wiem!
    Ogromnie przykro mi było kiedy przyjaciółka nazwała swoją córeczkę imieniem, które powiedziałam, że ja nadam swojej córuchnie, a w dodatku jej to imię się nie podobało - Aniela, Anielisko, Aniołek....
    Ale dziś się zakochałam w Liliannie, Mariannie, LIWII, Aurelii, Poli, nawet Weronika mi przypadła do gustu, a chłopięce imiona jakie mnie urzekły to Julian (wydaje mi się brzmieć tak dostojnie, hmmm może za sprawą króla Juliana z pingwinów :D ) Ignacy i Florian...

    Erl, Myszusia lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i miłego weekendu dziewuszki moje Wam życzę.. Ja dziś wolny dzień za to weekend - szkoła, no tak mi się jeszcze zachciało na stare lata :P

    A mój mężczyzna dla rozładowania mojej złej energii zabrał mnie na mały drifcik :D no bo niestety moto moje już zimuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 17:57

    Erl lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 28 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Mam do odstąpienia Zioła Ojca Sroki nr 3.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 10:33

    20140607580117.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 30 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ma może któraś z Was do odsprzedania estrofem?

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 30 listopada 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska jeśli masz obawy co do luteiny to może weź sobie ją o 2 dni później? Nikt nie zabroni nam marzyć i cieszę się, że myślisz jak nazwiesz swoje dzieciaki bo to się spełni, prędzej czy później ale się spełni.. !!! <3

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Myszusia clo brałaś od 1 dc? Ja mam też 5 tabl. ale od 5 do 10 dc.
    Luteinę mi kazała brać od 16 dc bo mam dłuższe cykle. Ale na moje oko, biorąc pod uwagę wykresy, moje obserwacje i jedną owu potwierdzona przez lekarza w marcu to owulacje mam około 19 dc. Ale kazała mi tak brać. A czy to nie zablokuje owulacji?
    Pójdę na monitorig między 13 - 15 dc bo tak mi zaleciła i z reszta zobaczymy od kiedy tą lutkę brać.

    A jeszcze doradźcie mi w jednej kwestii. Doktorynka moja przyjeżdża z miasta o 110 km ode mnie i jest tylko raz w tygodniu. Jeśli te dni 13- 15 dc nie wypadły w trakcie jej przyjmowania u mnie w mieście to iśc do innego lekarza na monitoring? Bo właśnie tak nie wiem jak to zrobić. Wpaść do jakiegoś doktorka i mu powiedzieć o co cho?

    kochana z tego co wiem to luteina wzieta wczesniej hamuje owu, duphaston w dawce do 30mg na dobe nie hamuje, ale tak czy siak czy jedno czy drugie to powinno sie brac po potwierdzonej owu!!!
    na monitoring mozesz isc do kogokolwiek, wazne jest jak zareagujesz na clo, ja szlam na monitoring nie do mojego lekarza;)
    hehe ja mam wybrane imiona dla dzieci juz dawno:) i z mezem przedyskutowane:P
    Zosia i Kuba:)
    milego weekendu:)

    ps. Myszusia zachwycam sie Twoim brzuchem:D

    Aganeska, Erl lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo bym chciała dobrze zareagować na clo. No lekarka mnie uprzedziła, że jakby coś się działo, miałabym bóle brzucha czy czuła za bardzo jajniki to mam od razu przyjść. no jeszcze ze 2 dni i @ gwarantowana, od wczoraj kłucia czuje w jajnikach, ból cyców :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 14:30

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka, ja też chcę Zosię! Jeszcze myśleliśmy o Marysi. A dla synka M wybrał, że ma być Karolek. Ciekawe które pierwsze do nas zawita ;) I kiedy...

    Aganeska, ja przy Clo miałam codziennie bóle jajników, ale nie oznaczały nic złego - myślę, że chodzi o ból nietypowo silny.

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Erl to będziemy mieć obie Zosie:D a Karol ma mój chrześniak na imię:D też mi się bardzo podoba ale już w rodzinie zajęte:D u nas Zosia od razu została zaklepana:D

    ja przy clo też na początku miałam bóle jajników codziennie, nic złego to nie oznaczało, ale zasada jest taka żeby był monitoring przy clo, fakt ja nie przy kazdym cyklu z clo mialam monit ale przy pierwszym tak, wg mnie powinien byc to obowiązek;)

    a ja obwieszczam, że dzisiaj mnie zalało:D i jak nigdy to sie z tego ciesze:) 13 cykl :)

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala może 13 to będzie wbrew pozorom tym szczęśliwym ;) <3

    Paolala lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Paolala może 13 to będzie wbrew pozorom tym szczęśliwym ;) <3


    Bardzo bym chciała oczywiście:) ale poczytałam statystyki i przeglądnęłam wątek o inseminacji i nie napawa optymizmem:/ także tego luz w pupie i będzie co ma być:)

    Kochane najwspanialszego prezentu z okazji Mikołajek Wam życze:*

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zalecenie też zrobienia testu na wrogość śluzu szyjkowego także też podczytuje tematy inseminacji :(
    Ale póki co tylko dzwoniłam do kliniki w Lublinie żeby przybliżyc sobie info jak to u nich sie odbywa, czy musi mnie zbadać ich lekarz, czy będę musiała ze sobą wziąć jakieś wyniki badań, na ile wcześnie trzeba się zapisać itp. No i chcę poczekać jeszcze miesiąc żeby sprawdzic reakcję na clo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2015, 18:13

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala ciesze się ze Ci sie podoba moj brzuszek :P <3 Niedługo każda z Was będzie taki miec! Ohh juz nie moge sie doczekać!!!

    Aganeska trzymam mocno kcuki i daj koniecznie znac co i jak.

    Erl a co u Ciebie? Jak się czujesz, jak samopoczucie?


    Kochane, we wtorek byłam u ginekologa na NFZ, mała waży już 1459g, więc prawie 1,5kg. W piątek idę prywatnie więc zobacz e malutka w 3D i dowiem się pewnie więcej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 23:32

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Paolala ciesze się ze Ci sie podoba moj brzuszek :P <3 Niedługo każda z Was będzie taki miec! Ohh juz nie moge sie doczekać!!!

    Aganeska trzymam mocno kcuki i daj koniecznie znac co i jak.

    Erl a co u Ciebie? Jak się czujesz, jak samopoczucie?


    Kochane, we wtorek byłam u ginekologa na NFZ, mała waży już 1459g, więc prawie 1,5kg. W piątek idę prywatnie więc zobacz e malutka w 3D i dowiem się pewnie więcej <3

    Kochana to Twoja Mała to już kawałek babki :* <3
    Oczywiście dam znać co i jak ale na razie ciiiiszaaaa... Bóle małpowe od paru dni, śluzu kremowego od cholery, że dziś to w podpasce chodzę bo mam wrażenie że to @. Ale spóźnia się pewnie przez "positivum" - dziś wyczytałam w necie gdzieś, że te tabl. mogą wpłynąć na @. Dziś już ich nie wezmę to może jutro się małpica pojawi. Chciałabym już zacząć cykl z clo.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ