X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 43 dzień cyklu, brak miesiączki, wysoka temperatura i negatywny test????
Odpowiedz

43 dzień cyklu, brak miesiączki, wysoka temperatura i negatywny test????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • K@czorek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny czy któraś z Was miała taka sytuację? Jestem w 43 dniu cyklu miesiączka się nie pojawiła i nie zapowiada się na to że się pojawi.... W dniu spodziewanej @ miałam lekkie różowe plamienie i tyle. Temperatura w pochwie utzrymuje sie na poziomie 37.4, 37.2 mierzona rano. Co ciekawe test zrobiony wczoraj i dziś negatywny !!! Ból piersi i sutkow. Podzielcie się swoimi doświadczeniami co o tym myślicie bo ja zglupialam....

    K@czorek
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierzysz temperatury na bieżąco z tego co widzę.
    Te dwa pomiary nic nam nie powiedzą, bo nie znamy wcześniejszych temperatur, nie wiemy kiedy była owulacja i jaką masz fazę lutealną. Pozostaje tylko czekać. Ewentualnie możesz pójść na betę do laboratorium :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, gdybyś znała termin owu i długość fazy lutealnej można by coś więcej powiedzieć. A jakie masz zawsze cykle? Nawet jeśli ten trwa dłużej niż zwykle mogła Ci się po prostu przesunąć owulka. U mnie bardzo często zdarzają się cykle ponad 40 dniowe.

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz już miałam taki żółty-mleczny. Kochałam się z partnerem w piątek w nocy wytrysk nastąpił na mój brzuch i partner przeniósł od razu spermę na palcach do pochwy. czy jest możliwe zapłodnienie? Pozdrawiam

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast się zastanawiać, idź do ginekologa. Ja już dawno bym była, gdybym nie miała @ tak długo, i nie byłaby to ciąża. Zresztą gdyby była, to też by wypadało już iść.

    Paulinucha87 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • K@czorek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury nie mierze regularnie bo nie planowałam teraz ciąży. Cykle po porodzie unormowaly się do 33 dniowych. Przed porodem były 39 dniowe.

    K@czorek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ