X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Acard ma wpływ na owulację?
Odpowiedz

Acard ma wpływ na owulację?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz łykam ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    jeden z moich trzech gin-ów po wynikach homocysteiny,ANA, i p/c IgGi IgM, wspominał o zakrzepach i o leczeniu Acardem/Aspiryną, ale wolał by hematolog zerknął na to swoim okiem. Hematolog (piz*a) twierdzi, że nic nie widzi, a wyniki nie są jakieś bardzo podwyzszone i że gin przesadza.... od września nie mogę się dostać do mojego ulubionego gin (pakiet pracowniczy enl-med) wiec na własną rękę poczytałam i biorę Acard od połowy października. Niedawno powtarzałam ANA i p/c, to sie polepszyły troche, pytanie czy od Acardu. Musze powtórzyć jeszcze homocysteine. 19.12 mam endokrynologa (w sumie tak bez potrzeby sie zapisałam) ale teraz wiem ze zmolestuje go o kolejne badania pod tym kątem, a 9.01 ma innego gin. zobaczymy...

    Biorę cały cykl, odstawiłam na @, ale czytałam ze nie trzeba dostawiać
    kochana jak po wizycie u Endokrynologa?? badałaś już poziom Homocysteiny ile Ci wyszła???

    Irma i jak z Twoim Cyklem udało się??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 12:16

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Irma niestety cierpliwość jest to niezbędna ja mam zalecone teraz suplementy przez trzy miesiące i miedzy innymi mam brać właśnie Acard cały czas bez przerywania po 3 miesiącach mamy zacząć się starać i oczywiście nie odstawiac acardu dopiero w 20 tygodniu gin mnie uprzedził ze będziemy odstawiac Acard no i oczywiście Clexane od pozytywnego testu
    Także cierpliwości i trzymam kciuki

    0202oliwcia jak Twój wykes? :)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Irmina
  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acard możemy brać profilaktycznie właśnie aby zapobiegać, jest to małe stężenie i nie powinno zaszkodzić - Ja też biorę.

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irma kochana wykresu jako tako nie prowadze a dokładniej nie mierze tempki ale planuje zacząć .... Na ta chwile wstrzymujemy się od starań wiec nie apinam się z tym tak bardzo .

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    kochana jak po wizycie u Endokrynologa?? badałaś już poziom Homocysteiny ile Ci wyszła???

    Irma i jak z Twoim Cyklem udało się??[/QUOTE

    Kolejny miesiąc przede mną, czekam na owulację. Tym razem wzięłam acard, zobaczę czy pomoże :) Już mam nadzieję, że się udało i przychodzi @ :/

    Irmina
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze szkoda przykro mi kochana ale glowa do gory jak nie ten cykl to kolejny wreszcie musi się udać trzymamy bardzo mocno kciuki

    irma37 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra 2 ciaze przeszla bez acardu, oba dzieciaczki jeszcze w brzuchu mialy problemy przez niedokrwienie, byly problemy z lozyzkiem, bardzo powoli sie rozwijaly i nie rosly. Pierwsza corka wazyla 2750g wiec jeszcze okk, ale synek 2150g, teraz zdrowo sie rozwijaja i rosna duze, ale na pcozatku byly slabe. Karolek w 2 miesiacu (na piersi) zlapal ospe - wszystkie dzieci zlapaly od najstarszej kuzynki, ktora przyniosla z przedszkola, a gdy mial 3 miesiace zlapal zapalenie pluc. Do tego nie wyskoczylo mu jedno jajko ale nie wiem czy to wina acardu.
    W trzeciej ciazy siostra bierze acard, dziecko rozwija sie super, niby 9ty tydzien, a wszytsko jak na 11sty, jest wieksze niz starsze rodzenstwoi "w jego wieku".
    Mi samej ten sam lekarz zalecil Acard jakis czas temu bo jestem niedokrwiona w tamtych okolicach ale to nie bylo zwqiazane ze staraniami tylko z bolami.

    irma37 lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Moja siostra 2 ciaze przeszla bez acardu, oba dzieciaczki jeszcze w brzuchu mialy problemy przez niedokrwienie, byly problemy z lozyzkiem, bardzo powoli sie rozwijaly i nie rosly. Pierwsza corka wazyla 2750g wiec jeszcze okk, ale synek 2150g, teraz zdrowo sie rozwijaja i rosna duze, ale na pcozatku byly slabe. Karolek w 2 miesiacu (na piersi) zlapal ospe - wszystkie dzieci zlapaly od najstarszej kuzynki, ktora przyniosla z przedszkola, a gdy mial 3 miesiace zlapal zapalenie pluc. Do tego nie wyskoczylo mu jedno jajko ale nie wiem czy to wina acardu.
    W trzeciej ciazy siostra bierze acard, dziecko rozwija sie super, niby 9ty tydzien, a wszytsko jak na 11sty, jest wieksze niz starsze rodzenstwoi "w jego wieku".
    Mi samej ten sam lekarz zalecil Acard jakis czas temu bo jestem niedokrwiona w tamtych okolicach ale to nie bylo zwqiazane ze staraniami tylko z bolami.
    Kochana a bierzesz Acard cały czas czy robisz sobie jakieś przerwy?? Ja slyszalam juz różne opinie na ten temat i zglupialam normalnie ja sama acard biorę codziennie od ponad miesiąca

    irma37 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny przejrzalam wasze forum i tez sie kiedyszastanawialam nad acardem. Ja nie moge zajsc w ciaze mam problem zee slabym endometrium i gin przepisal mi jakis lek na poprawe ukrwienia ale zle sie po nim czuje. Powiedzcie ile go dziennie przyjmujecie i jak wyglada wasze dawkowanie?

    START 2014 ;(
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera 12 wrote:
    Czesc dziewczyny przejrzalam wasze forum i tez sie kiedyszastanawialam nad acardem. Ja nie moge zajsc w ciaze mam problem zee slabym endometrium i gin przepisal mi jakis lek na poprawe ukrwienia ale zle sie po nim czuje. Powiedzcie ile go dziennie przyjmujecie i jak wyglada wasze dawkowanie?

    Biorę raz dziennie akard, zawsze wieczorem po kolacji - podobno tak najlepiej. Nie robię przerwy, zażywam cały cykl :)

    Irmina
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    irma37 dziekuje za wiadomosc tez sprobuje z nim od nowego cyklu.

    START 2014 ;(
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 5 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    irma37 a czy akard nie wplywa na owulacje bo wczoraj nastraszyl mnie gin ze moze wstrzymac owulke i zeby na te kilka dni wstrzymala sie z akardem? choc powiem szczerze ze zamierzam do niego wrocic za 3 dni. Ja za to mam problem z torbielkami ze moje jajka nie chca pekac:( Jestem juz zalamana. Biore clomid od 2 cykli i ciagle cos

    START 2014 ;(
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera12 biorę drugi cykl i owulacja był w terminie, potwierdzona przez testy i temperaturę. 0202oliwcia też bierze cały czas i jest w ciąży:) Więc nie obawiaj się akardu.

    Skoro jajka nie pękają może zacznij pić zioła ojca Sroki nr 3. Są na owulację, oczyszczają. Ja piję 3 cykl :)

    Irmina
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ