X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Badania hormonalne - problem z testosteronem. Pomocy!
Odpowiedz

Badania hormonalne - problem z testosteronem. Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Skaranie_Boskie Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, w 3dc robiłam badania kilku hormonów. TSH mam za wysokie, to było do przewidzenia, bo zmniejszyłam dawkę o połowę, gdy wpadłam w nadczynność.

    Jednak najbardziej mnie martwi testosteron :( Jak mam go zbić? Od wczoraj biorę Clo i nie wiem czy mam przerwać, bo i tak nic z tego nie będzie :(

    Mój wykres -> 32899b47ce6ee234287000604c770a7f.png

    grudzień 2015 - ciąża biochemiczna (1 cs)
    styczeń 2016 - ciąża pozamaciczna
    październik 2016 - ciąża biochemiczna

  • Lamparcica Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteronu nie zbijesz, chyba że trochę go "oszukasz" tabletkami anty, ale w tym wypadku to nie ma sensu. Nie przerywaj, jak zaczęłaś brać clo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ