X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Badanie szyjki macicy -druga czesc cyklu
Odpowiedz

Badanie szyjki macicy -druga czesc cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 21 września 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewna sa tutaj Panie znajace sie na badaniu szyjki macicy. Ja dopiero sie ucze wiec mam pytanie. Jestem w 8 dniu po owulacji. Dzis rano zauwazylam, ze szyjka znaczaco sie podniosla (ledwo ja dotykam) a przy okazji jest miekka (jeszcze wczoraj byla twarda) ale wydaje mi sie, ze jest lekko otwarta (choc ciezko wyczuc). Czy tak moze byc krotko przed okresem. Wszedzie czytam, ze przed okresem lekko otwarta a w ciazy zamknieta. Mam tylozgiecie macicy. Czy to moze miec znaczenie?
    Z gory dziekuje za pomoc.

    Chochlik
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 21 września 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 12:07

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 21 września 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam wlasnie okres (troche wczesnie..) wiec sprawa sie wyjasnila. Faktycznie sprawdzilam pozniej niz zazwyczaj. Dziekuje za odpowiedz.

    Chochlik
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 września 2017, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie trochę wcześnie na okres. Właściwie dużo za wcześnie. Aby na pewno to jest okres (czy krwawienie jest na tyle mocne jak zawsze)? bo to moze tez oznaczać implantację ;) czasem właśnie takim krwawieniem sie objawia tylko ze ustaje szybciej ;) jeśli jednak jestes przekonana ze to okres to zgłoś sie z tym do lekarza bo to oznaczałoby za krótka fl.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 28 września 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, okres. Ja karmie piersia wiec krotka fl jest u mnie norma (choc nie az tak krotka). Ucze sei od Was tutaj nie tyle po to by zajsc ale by znac swoje cialo :)

    Chochlik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ