X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Jeszcze raz dziękuję za pomoc, jak będę miała wyniki to dam znać. A co do testów domowych to mam wrażenie, że te 25 bardziej pokazują niż ten 10...

    Daj znać jak wynik. Jestem ciekawa różnicy przy tych zakresach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam betę w innym laboratorium wyszła 17.5 ale progesteron 1.05 nie spodziewam się więc niczego dobrego

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może warto podejść z tymi wynikami do jakiegos gina lub na izbę przyjęć?

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Robilam betę w innym laboratorium wyszła 17.5 ale progesteron 1.05 nie spodziewam się więc niczego dobrego

    No przyrost słaby. Progesteron na @. Czyli raczej ciąża biochemiczna... idź na izbę przyjęć- weź ze sobą te wyniki z dzisiaj i wtedy. Zobacz co powiedzą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do mojego ginekologa, powiedział, że mam czekać do poniedziałku i powtórzyć badania. Godzinę temu zaczęłam plamić więc chyba wszystko jasne...

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, powiem Ci, że drugi raz czytam taką historię w tym tygodniu...
    Każda tutaj radzi, żeby jechać na IP, a dzwonisz do gina i on na to CZEKAĆ...
    Wiem, że nie uratuje nic na siłę, bo na takim etapie, samo się dzieje..
    Ale... najbardziej przeraża ta ludzka bezsilność :( I to, że jesteś świadoma, co się dzieje.

    Ja jeszcze tego nie doświadczyłam, mam nadzieję nie doświadczyć. A teraz się dowiedziałam, że jestem narażona na poronienia ze względu na mutację MTHFR...

    Jedno co mogę poradzić na tym etapie na którym jestem- badaj się sama... na przekór lekarzom. Ja zaczynałam tutaj od 0- z wiedzą gimnazjalisty. Teraz... 6 cykl na OvuF i siedzę w badaniach genetycznych... gdzie na początku człowiek nie wiedział że coś takiego jest.

    A w Twoim przypadku jak dochodzi właśnie do poronienia, to warto mieć takie problemy na uwadze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Dzwoniłam do mojego ginekologa, powiedział, że mam czekać do poniedziałku i powtórzyć badania. Godzinę temu zaczęłam plamić więc chyba wszystko jasne...

    Marrgoo jak tam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dobrze, trafiłam do dobrego lekarza, który zlecił odpowiednie badania i mnie uspokoił. Na razie mamy zakaz starań na 3 miesiące, powiedział, że lepiej odczekać bo statystycznie przez ten czas kolejna ciąża biochemiczna jest bardziej prawdopodobna. Wykrył też pcos, wiec te 3 miesiące spędzę na leczeniu a potem ruszamy znowu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2017, 12:37

    Ania1003 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ