X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Beznadziejny wykres????
Odpowiedz

Beznadziejny wykres????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek_122 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,czy ktoś może mi powiedzieć czy tak niskie temperatury świadczą że nie miałam owulki bo w zeszłym miesiącu tempka była na poziomoie 36,6 36,7 a teraz masakra
    61b31467fec9ff67fb16b1adcdbcef5d.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 09:35

  • kociaczek280 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może były przygotowania do owulacji, jednak z jakiś względów się nie odbyła? Chorowałaś w tym czasie? Albo jakiś silny stres?? Chociaż z drugiej strony ovu wyznaczył owulacje, jednak faktycznie te temp bardzo niskie

  • kwiatuszek_122 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chorowałam właśnie :( stresu silnego to nie było ale cały czas jestem zdenerwowana bo bym chciała zajść w ciążę a tu się nie udaje,ciężko tak nie myśleć jak wszyscy mi radzą:) no własnie szły w góre niby po i na 3 dzień ciach w dół i koniec nic nie idzie wyżej:(

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup sobie termometr owulacyjny. Nie jest to wielki wydatek, a wykresy na pewno będą normalniej wyglądały :) i będą przede wszystkim bardziej miarodajne.

    kania85 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • kociaczek280 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że to może być też kwestia termometru, nie pokazuje z dokładnością do jednej setnej..

  • kwiatuszek_122 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze e zeszłym miesiącu miałam książkowy wykres a teraz taka klapa zakupie ten termometr i zobaczymy ☺

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może po prostu trafił Ci się cykl bezowulacyjny, coś takiego może się zdarzyć zupełnie zdrowej kobiecie nawet 2 razy w roku i jest to normalne. Nie jest to na pewno kwestia termometru. ok, te owulacyjne są dokładniejsze ale przecież nie chodzi o to żeby znać temperaturę z dokładnością 5 miejsc po przecinku, tylko żeby zaobserwować skok. Ja używam zwykłego termometru rtęciowego i to w zupełności wystarcza, ważne żeby cały cykl mierzyć jednym termometrem

    kania85 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wykres jest o wiele czytelniejszy, jak ma się dokładniejszy termometr. Jest duuuża różnica, jak masz temperaturę, np. 36,61 i 36,79 - a 36,6 i 36,7. W pierwszym przypadku masz prawie 0,2 stopnia różnicy, w drugim 0,1. Poza tym w zwykłym rtęciowym, można chociażby połówki zaznaczać, a to już daje lepszy obraz tego, jak temperatury się rozkładają i zmienia wygląd wykresu.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ