X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Castagnus- czy można jeszcze?
Odpowiedz

Castagnus- czy można jeszcze?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym castagnusem? Bierze się 3 opakowania, potem ma być 1miesiąc przerwy i można brać ponownie czy już nie? Nic nie jest napisane w ulotce, pytałam w aptekach, raz powiedziano, że można, drugi raz, że nie :-( Ja brałam jak miałam dużo prolaktyny, przestały mnie boleć piersi, były większe skoki i ogólnie było lepiej.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że trzeba sobie zrobić co najmniej miesiąc przerwy. Nie sądzę, żeby po jednej kuracji już nigdy nie można było wziąć leku :) Najlepiej zapytaj się swojego ginekologa.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie lekarze też różnie podchodzą, jeden mówi, że to przecież zioła więc można, drugi nie wie, eh ci lekarze..

  • Lady_P Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś przyjmowałam... na dzień dzisiejszy uważam że bezsensu... zupełnie nie działał na mnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 11:32

  • Skaranie_Boskie Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyjmowałam jeden cykl, miałam piekną owulację, idealny sluz, cykl sie skrócił do 28 dni, myślałam, że to była zasługa inofemu. Castagnus odstawiłam i już nie jest tak pieknie, brak owulacji...

    Mój wykres -> 32899b47ce6ee234287000604c770a7f.png

    grudzień 2015 - ciąża biochemiczna (1 cs)
    styczeń 2016 - ciąża pozamaciczna
    październik 2016 - ciąża biochemiczna

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ