X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy będzie coś z tego czy nie ;)
Odpowiedz

Czy będzie coś z tego czy nie ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 1 września 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    dawno mnie tu nie było ale wracam bo staramy się o drugiego bobasa :)
    W zeszłym cyklu plamienie między teoretyczną owulacją a miesiączką, po plamieniu kilka dni później przyszedł okres. Myślałam że to plamienie implantacyjne, ale jednak nie :)
    W tym cyklu w poniedziałek byłam na USG, pęcherzyk 12mm, ale był to 17dc i lekarz dosyć sceptycznie na niego patrzył mimo moich długich cykli (miedzy 28 - rzadko, a 34 częściej), średnio 32 dni. A dzisiaj poszłam na sprawdzenie czy coś będzie z tego pęcherzyka i mi babeczka powiedziała że ma on (podała inaczej wymiary niż dotychczas otrzymywałam i nie wiem....) 19,5x15,5x152 (średnio 17,8 ) a drugi 18x16x15,5 (średnio 16,3). Dodała, że nie podoba jej się to że nie widzi śluzu płodnego... Więc nie rozumiem... Jest jakaś szansa czy cykl stracony? Co to wszystko może znaczyć? Martwi mnie ten brak śluzu płodnego na USG, jakiś długie ten cykl i sama nie wiem co o tym myśleć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 21:20

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 7 września 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32 dni to wcale nie jest długi cykl.
    Jeśli chodzi o brak śluzu płodnego to wiadomo, ze bez niego plemniki nie przeżyją, a tym bardziej nie przedostaną się do komórki jajowej. Chociaż ja przy pierwszej ciąży nie czułam nawet najmniejszej wilgotności a zaszłam w ciążę za trzecim podejsciem. Stosowalam wtedy jednak wiesiołek od poczatku cyklu. Mogę polecić tez picie siemia lnianego, poprawia jakość i ilość śluzu i jest dobry na różne inne rzeczy. A to czy coś z tego będzie okaże sie, w terminie spodziewanej miesiączki, nikt raczej Ci tutaj nie odpowie na to pytanie ;)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ