X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Zaczęłam podchodzić do tego z większym spokojem po wczorajszym negatywny teście, więc nie korci, nawet mimo tego, że test leży w zasięgu ręki. To jest dopiero dzień spóźnienia, więc myślę, że mogło się coś poprzesuwać. Tym bardziej, że wczoraj miałam trochę stresu. Ale jeśli do wieczora @ nie przyjdzie, to już zacznę coś podejrzewać ;)

    Oby sie udalo, czekam na dobre wieści ! :)
    No tak, zawsze ten jeden dzien poślizgu moze byc powodowany stresem albo po prostu sie poprzesuwalo :) Bo u mnie w otoczeniu kolejna osoba wlasnie jest w ciazy a mi sie kiełkuje uczucie zazdrości ...

    Ancyś lubi tę wiadomość

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i jak ? Jest @ Ancys ??

  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wiecie może jak odróżnić owulację od LUF na wykresie? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że owu u mnie była...

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Hej, i jak ? Jest @ Ancys ??
    No przyszla dzisiaj niestety. Ale cos bardzo skąpo w porownaniu co zawsze z pierwszym dniem @ mnie zalewalo a tutaj nawet wkładka wystarczy.. Dziwnie, dziwnie..

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    No przyszla dzisiaj niestety. Ale cos bardzo skąpo w porownaniu co zawsze z pierwszym dniem @ mnie zalewalo a tutaj nawet wkładka wystarczy.. Dziwnie, dziwnie..
    a może to tylko plamienie?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem, pewnie sie rozkreci bo brzuch boli coraz bardziej.
    Nowy cykl, nowe starania. Tak jak mówiłam wcześniej, zaraz po @ zaczynam stanowczo mierzyć temperaturę. Może wyceluję w szczęśliwe numerki. Z Ovu wynika, że owulacja wypada na koniec kwietnia, więc działamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 18:13

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za następny cykl i miejmy nadzieje z pozytywnym wynikiem ! :) działaj kochana, sumiennie zapisuj temperatur i daj znac :) ja nadal czekam na @ i mam do niej kilka dni. Teraz bedac w ubikacji, na papierze zobaczylam lekki sluz i cos lekko bardzo brazowo- czerwone a do @ przecież okolo 4 dni .. brzuch boli, podbrzusze, plecy - krzyz tez i lekko mi nie dobrze, piersi bez zmian znaczy dalej bola i widac zyly . Co to za sluz lekko zabarwiony ? Znak ze miesiaczka bedzie wczesniej ? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 22:16

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo znak zwiastujący plamienie implantacyjne :) Jestem dobrej myśli! Trzymam kciuki, żeby chociaż tobie się udało :)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Albo znak zwiastujący plamienie implantacyjne :) Jestem dobrej myśli! Trzymam kciuki, żeby chociaż tobie się udało :)

    Oj Ancyś, miło by bylo gdyby to bylo zwiazane z zagniezdzeniem kruszynki ale .. miesiączki dostalam w nocy, plecy bola, nie dobrze mi i bol głowy .. na razie jest skąpa ale to dopiero pierwszy dzien wiec .. a na popołudnie do pracy i snieg pada .. a u Ciebie dalej tak jej malo jest ?

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czemu ta cholera przyszla o tyle dni wcześniej ?! Raczej jak juz to dzien opóźnienia ale zeby wczesniej ?? I to 3 dni ..

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    I czemu ta cholera przyszla o tyle dni wcześniej ?! Raczej jak juz to dzien opóźnienia ale zeby wczesniej ?? I to 3 dni ..
    głowa do góry, trudno, w następnym cyklu się uda :*
    na termin miesiączki ma wiele czynników wpływ, stres przemęczenie itp. przecież nie żyjemy w sterylnych idealnych warunkach ;)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • szibszib Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    licze na Wasza pomoc :)
    Ponizeej moj wykres. Kiedy moglam miec owulacje? Powinnam bardziej sugerowac sie sluzem i temperatura czy testem owu? W poprzednim cyklu test byl rowniez w 20dc pozytywny. -przy czym cykle mam 30-31 dniowe

    https://ovufriend.pl/graph/b86722a3ed51833e02c1d0b46e7cebdd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 11:33

    7 miesiecy po poronieniu
    2cs - test pozytywny
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Oj Ancyś, miło by bylo gdyby to bylo zwiazane z zagniezdzeniem kruszynki ale .. miesiączki dostalam w nocy, plecy bola, nie dobrze mi i bol głowy .. na razie jest skąpa ale to dopiero pierwszy dzien wiec .. a na popołudnie do pracy i snieg pada .. a u Ciebie dalej tak jej malo jest ?
    A u mnie rozkręciła się na dobre. Do tego rozgoryczenie i nerwowość, współczuję mojemu M, że musi to znosić ;)
    Dziewczyny, a bierze któraś z Was może olej z wiesiołka w kapsułkach? W jakiej ilości najlepiej brać, na opakowaniu jest napisane, że 2 kapsułki 3x dziennie, ale czy to nie za dużo?

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej DZIEWCZYNY , BYLAM U LEKARZA I MNIE ZATKALO , CO INNEGO MOWIL NIZ MOJ LEKARZ.:( MAM BRAC MIOVARIAN, I CZEKAC ALE NAJPIER MUSZE ODPUSCIC I WYLECZYC INFEKCJE WIEC U MNIE ODPADA DO MAJA NAPEWNO :( NIE ROUZMIEM TEGO ( NIBY MIALAM PROBLEM Z PROLAKTYNA U MOJEGO LEKARZA ) A U PROFESORA JUZ NIE I WYKRYL CO INNEGO , NIE MOGE TEGO POJAC ZE BEDAC CO TYDZIEN U GINEKOLOGA I NIE ZAUWAZYL INFEKCJI :(KTORA MOZE PROWADZIC DO NIEDROZNOSCI JAJOWODOW.:(:(
    WIEC MNIE CZEKA LECZENIE NARAZIE .:( ZA MIESIAC KOLEJNA WIZYTA .. A I MUSZE ODLOZYC GLUTEN I LAKTOZE :(

    BEDE ZA WAS 3 MAC KCIUKI W MAJOWYM TESTOWANIU.
    DZASTI , ANCYS.( NIBY MIOVARIAN POMAGA W W ZAJSCIU W CIAZE).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 15:00

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia trzymam kciuki bardzo mocno. Na pewno szybciutko się uporasz z infekcją i dalej do boju ;)

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,przykro mi mia4444 ze jakas okropna infekcja Ci sie jeszcze wkradła, ale spokojnie, dasz rade i z tym ! :)

    U mnie nowy cykl ale nie wiem jak to bedzie z tymi staraniami ..

    Ancyś i u mnie sie rozkręca, niestety .. mam ochote udusic mojego ! Nawet za to ze glosno oddycha, jednocześnie jestem zla i smutna, doszly jeszcze inne problemy i wszystko sie jakos sypie .. nie wiem czy płakać czy jednak nie ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 21:31

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szibszib wrote:
    Hej,
    licze na Wasza pomoc :)
    Ponizeej moj wykres. Kiedy moglam miec owulacje? Powinnam bardziej sugerowac sie sluzem i temperatura czy testem owu? W poprzednim cyklu test byl rowniez w 20dc pozytywny. -przy czym cykle mam 30-31 dniowe

    https://ovufriend.pl/graph/b86722a3ed51833e02c1d0b46e7cebdd

    Hej, wiesz co .. owulacja przypada na okolo 14 dzien od koncowego dnia miesiaczki, ja dodaje 2 dni przed tym 14 dniem i 2 dni po tym 14 dniu :) przynajmniej tak gdzies czytałam,testow owulacyjnych nigdy nie używałam ale sa podobno skutrczne, wiec czemu by nie ? Dopóki nie spróbujesz nie zobaczysz :) może one bardziej i łatwiej Ci pomoga. Bo szczerze ? Ja po sluzie bym nigdy sobie nie wyznaczyła a z temperaturą różnie bywa na przykład jakas choroba, infekcja :) a jak dla mnie to owulacje moglas miec okolo 11, wnioskuje po takim spadku temperatury i od razu na następny dzien byl wzrost i sie utrzymuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 22:49

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia4444 trzymam kciuki, duzo zdrowia ! :) i pozytywnego testu kochana :)
    Zapamietam, miovarian :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 22:55

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny.. na moj tescik jeszcze musze troche poczekac, najpierw trzeba sie wyleczyc a troche to potrwa , za miesiac bede wiedziec cos wiecej..

    za was mocno bede 3 mac wy pierwsze, potem ja :) Dzasti problemami sie prosze nie przejmowac, wszystko jest do ogarniecia, nie stresuj sie kochana ..

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Cześć dziewczyny,przykro mi mia4444 ze jakas okropna infekcja Ci sie jeszcze wkradła, ale spokojnie, dasz rade i z tym ! :)

    U mnie nowy cykl ale nie wiem jak to bedzie z tymi staraniami ..

    Ancyś i u mnie sie rozkręca, niestety .. mam ochote udusic mojego ! Nawet za to ze glosno oddycha, jednocześnie jestem zla i smutna, doszly jeszcze inne problemy i wszystko sie jakos sypie .. nie wiem czy płakać czy jednak nie ..
    Hej dziewczyno! jakie płakać, jaka złość?! Bierzemy się w garść i działamy dalej! Maj to piękny miesiąc i na pewno będzie szczęśliwy :) Głowa do góry a wszystko się ułoży.

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ