X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy taki wykres oznacza brak szans na ciąże?
Odpowiedz

Czy taki wykres oznacza brak szans na ciąże?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anita26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 lutego 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    dzisiaj i wczoraj odnotowałam mały spadek temperatury czy to oznacza, że nie mam szans na ciąże? Dodam, że wstawiając wczorajsza temperaturę 36,61, dzień owulacji przesunął się o dwa dni do przodu z środy (08.02) na piątek (10.02)

    7e04871aed6ae7f63f414f33730c2908.png

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 20 lutego 2017, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jasne, że jest szansa. Temperatura nadal wysoka,a taki mały spadek nie wróży niczego złego. Trzymam kciuki ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 00:14

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ